Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

Çalışkanlık ta, tembellik te, terazi burcunun genel özellikleri arasındadır. Evet bu bir çelişkidir. Terazi burcunu çalışırken görenler, onun dünyanın en çalışkan insanı olduğunu düşünürler. Çünkü durmadan, yorulmadan, büyük bir enerji ile çalışırlar. Ama iyi bir çalışma döneminden sonra, iyi de bir dinlenme döneminin olması gerektiğine inanan terazi burçları, dinlenme dönemlerinde dünyanın en tembel insanı gibi davranırlar.

Bana da uyuyor:KK53: 3 yıl çalıştım 1 yıldır dinleniyorum:KK53::KK52:

Ben küçüklüğümden beri burç yorumları falan okurken ikisini birden okurdum..emin olamadığımdan :KK70:
bende sizdenim o zaman.. hoşbulduk :)

forumda denk geldikçe kanım ısınmıştı aslında sana.. hatta bikaç yerde bahsettim adın geçti hani :KK1: demek bu yüzdenmiş hehehhee

bu arada bikaç siteye baktım bende şimdi,hepsinde şöyle yazıyo...

BAŞAK: 23 AĞUSTOS-22 EYLÜL

TERAZİ: 23 EYLÜL-22 EKİM

PufPuff,
TERAZİ de canımı ye. :KK70: Ben nasıl akıl edemedim böyle bir konu.
:44:

TERAZİ kızıyım ben de. Ekim ayında doğanlar daha bir TERAZİ gibi geliyor bana. :KK1: Ben de 30 yaş 6 ay 3 günlük bir TERAZİ kızıyım. :-) ( bu detaycılık da burçtan geliyor. :KK70: kimse merak etmesin diye açık açık yazıyorum. :KK70: )

Bir tek burcum konusunda mütevazı olamıyorum. :-)
Tüm özelliklerini taşıyorum. Gurur duyuyorum TERAZİ olmakla...

TERAZİ olup da şahane olmayan görmedim. Gerçekten zarif, kibar, nahif, ölçülü insanlarız. Aynı zamanda çok da mütevazıyız (!) görüldüğü üzere.
:KK9:

Tüm şahane TERAZİ burçtaşlarıma selam eder, ben de buraya dahil olmak isterim. :-)
:KK3:
( çok fazla konuya dahil olmuyorum ama TERAZİ burcu deyince akan sular durur. )

Dipnot: TERAZİler dışında KOVA ve İKİZLER burçlarını sever, anlaşırım. Malum onlar da hava grubu... Hatta kocam kova olsun isterim.
:KK1:

Önemli Dipnot: Evet, burcumu severim. Özelliklerini taşırım falan vs ama öyle her gün gazete köşelerinde burç yorumu okumam. İnanmam.

Arkadaşlar, bir şey soracağım. Ukalalık mı dersiniz bilmiyorum ama ben daha çirkin bir terazi görmedim. Siz gördünüz mü? :KK1:
Koptum yaaa! :KK1: Körler sağırlar birbirini ağırlar modundayız.
Bir de "deli ömer kendini över." :KK1: Terazi olup da yüreği çirkin olanı görmedim ben! Fiziki güzellik dışında...
Ben terazi miyim başak mıyım hala anlamış değilim..
23 Eylül de doğmuş bulunuyorum.. bazı yerde terazi yazıyor bazı yerde başak :26:
Aranıza katılsam mı katılmasam mı bilemedim
:KK53:
TERAZİsiniz. 23 Eylül - 23 Ekim TERAZİ burcudur. ;-)

Ayrıca güzelliğimizi başkalarını ezmek için asla kullanmayız. Güzel olduğumuz kadar alçakgönüllüyüzdür. Terazilerden iyi dost olur çünkü dostları için kendilerini tehlikeye çekinmeden atarlar. Hiç tanımadığımız birinin haksızlığa uğradığını görürsek, hakkını savunuruz. Boyunduruk altına giremeyiz. Özgür ruhluyuzdur. Karşımızdaki kim olursa olsun, çekinmeden yanlışını söyleriz. Kin tuttuğumuzu sanırız, fakat tutamayız. Kırıldığımız kişi gelsin özür dilesin, uğraşsın hemen affederiz...

PufPuff,
TERAZİ de canımı ye. :KK70: Ben nasıl akıl edemedim böyle bir konu.
:44:

TERAZİ kızıyım ben de. Ekim ayında doğanlar daha bir TERAZİ gibi geliyor bana. :KK1: Ben de 30 yaş 6 ay 3 günlük bir TERAZİ kızıyım. :-) ( bu detaycılık da burçtan geliyor. :KK70: kimse merak etmesin diye açık açık yazıyorum. :KK70: )

Bir tek burcum konusunda mütevazı olamıyorum. :-)
Tüm özelliklerini taşıyorum. Gurur duyuyorum TERAZİ olmakla...

TERAZİ olup da şahane olmayan görmedim. Gerçekten zarif, kibar, nahif, ölçülü insanlarız. Aynı zamanda çok da mütevazıyız (!) görüldüğü üzere.
:KK9:

Tüm şahane TERAZİ burçtaşlarıma selam eder, ben de buraya dahil olmak isterim. :-)
:KK3:
( çok fazla konuya dahil olmuyorum ama TERAZİ burcu deyince akan sular durur. )

Dipnot: TERAZİler dışında KOVA ve İKİZLER burçlarını sever, anlaşırım. Malum onlar da hava grubu... Hatta kocam kova olsun isterim.
:KK1:

Önemli Dipnot: Evet, burcumu severim. Özelliklerini taşırım falan vs ama öyle her gün gazete köşelerinde burç yorumu okumam. İnanmam.

yazdıklarınınnnn son dip notun hariç hepsine tamamen katılıyorum :KK1:
bende aynen yazdıkların gibi hissediyorum.. ve bende ekim doğumluyum :KK34: banada ekim nedense daha bi terazi gibi geliyo, kendimde ekimim ondan heralde..

ama burçlara,etkilerine kişiliğe yansımalarına inanıyorum..denk geldikçede okurum günlük burç falan :KK1:
babamda terazi benim.. kardeşim kova.. annem boğa :KK1:

Kararsızlık, terazi burcunun olumsuz özelliklerindendir. Terazi burcu olanlar her şeyde bir denge aradıkları için, karar vermekte güçlük çekerler. Denge arayışları onların hata yapmaktan korkmalarına neden olur. Hata yapmamak için hem geç karar verirler hem de kararlarını sık sık değiştirmek durumunda kalırlar. Alınganlık ta, terazi burcunun özellikleri arasındadır. Hassas bir yapıları vardır ve çabuk kırılırlar. Sabit yapı, terazi burcunun özellikleri arasında değildir. Teraziler bunun aksine son derece değişken insanlardır. İlgi alanları çok fazladır ve sürekli değişir. Fikirleri de ilgi alanları gibi hızla değişir.
Az biraz kararsızlık var. Eser miktarda ama! Belli belirsiz yani. ;-)

Alıngan değilim.

yazdıklarınınnnn son dip notun hariç hepsine tamamen katılıyorum :KK1:
bende aynen yazdıkların gibi hissediyorum.. ve bende ekim doğumluyum :KK34: banada ekim nedense daha bi terazi gibi geliyo, kendimde ekimim ondan heralde..

ama burçlara,etkilerine kişiliğe yansımalarına inanıyorum..denk geldikçede okurum günlük burç falan :KK1:
babamda terazi benim.. kardeşim kova.. annem boğa :KK1:
Memnun oldum. :-)

Ben de denk gelirse kırk yılın bir başı okurum da öyle her gün okumam. İnanmam da pek! :KK70:

forumda denk geldikçe kanım ısınmıştı aslında sana.. hatta bikaç yerde bahsettim adın geçti hani :KK1: demek bu yüzdenmiş hehehhee

bu arada bikaç siteye baktım bende şimdi,hepsinde şöyle yazıyo...

BAŞAK: 23 AĞUSTOS-22 EYLÜL

TERAZİ: 23 EYLÜL-22 EKİM

Aynen bende biliyor musun hatta belki yazmazdım, baktım tanıdık geldin bende eksik kalmayayım dedim :KK53:
Sen bir derdim var bölümünde pek takılmıyorsun ama yoksa daha çok karşılaşırdık
:KK55:
Bu durumda tastiklenmiş teraziyim ben tamam :KK52:

X