Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

merhaba:KK3::KK3:
sizde insanların kalbini kırmamak icin gereginden fazla sorumluluk ustlenir misini hatunlar yersizlige varan bir inceligim var birde, birde hayır demesini hiç bilmiyorum ben ya:KK5:

aaaay al benden de o kadar anacımmm ya ...

merhaba:KK3::KK3:
sizde insanların kalbini kırmamak icin gereginden fazla sorumluluk ustlenir misini hatunlar yersizlige varan bir inceligim var birde, birde hayır demesini hiç bilmiyorum ben ya:KK5:

Hayır demesini bende bilmezdim ama öğrendim. Çünkü çok kazık yiyorsun öyle. Sende öğren yoksa üzülen sen oluyorsun. Sorumluluk yüklendiğim oluyor dediğin gibi, kırmamaya çalışıyorsun insanları. Birşey istediklerinde yapma gereği duyuyorsun. Benim kalp kırdığım oluyor, çünkü kalbimle mantığım savaş verir. Eğer karşımdaki yanlış birşey yapıyorsa, mantığım yener kalbimi. Pat diye söylerim yanlışını, tutamam kendimi. Biz terazilerin özelliği bu. Yalakalık, poh pohlama kalıbımızda yok:KK31:

Sonsuz denge arayışı, terazi burcunun özellikleri arasında en temel olanıdır. Zaten bu bucun simgesinin terazi olmasının nedeni de budur. Terazi burçları, hayatın her noktasında dengeyi gözetirler. Adalet duyguları son derece gelişmiştir. Kimseye haksızlık yapmazlar. Kimsenin hakkını yemezler. Tanımadıkları ortamlarda, tanımadıkları kişilerin bile haklarını savunurlar. Diplomatik yöntemleri çok iyi bilirler. Güzel, etkileyici ve ikna edici konuşurlar. Takım çalışmalarına uyumluluk ta, terazi burcunun özellikleri arasındadır. İnsanları bir araya getirmekten büyük keyif alırlar. Bu konuda son derece marifetlidirler.

Kararsızlık, terazi burcunun olumsuz özelliklerindendir. Terazi burcu olanlar her şeyde bir denge aradıkları için, karar vermekte güçlük çekerler. Denge arayışları onların hata yapmaktan korkmalarına neden olur. Hata yapmamak için hem geç karar verirler hem de kararlarını sık sık değiştirmek durumunda kalırlar. Alınganlık ta, terazi burcunun özellikleri arasındadır. Hassas bir yapıları vardır ve çabuk kırılırlar. Sabit yapı, terazi burcunun özellikleri arasında değildir. Teraziler bunun aksine son derece değişken insanlardır. İlgi alanları çok fazladır ve sürekli değişir. Fikirleri de ilgi alanları gibi hızla değişir.

Kararsızlık, terazi burcunun olumsuz özelliklerindendir. Terazi burcu olanlar her şeyde bir denge aradıkları için, karar vermekte güçlük çekerler. Denge arayışları onların hata yapmaktan korkmalarına neden olur. Hata yapmamak için hem geç karar verirler hem de kararlarını sık sık değiştirmek durumunda kalırlar. Alınganlık ta, terazi burcunun özellikleri arasındadır. Hassas bir yapıları vardır ve çabuk kırılırlar. Sabit yapı, terazi burcunun özellikleri arasında değildir. Teraziler bunun aksine son derece değişken insanlardır. İlgi alanları çok fazladır ve sürekli değişir. Fikirleri de ilgi alanları gibi hızla değişir.

Canım ben böyle değilim. Fazla netimdir, kararlıyımdır ve bu yüzden hatalar da yapmışımdır zamanında çokça. Yükselenim akrep, ona bağlıyorum ben. :44:Ondan mıdır acaba?

Hayır demesini bende bilmezdim ama öğrendim. Çünkü çok kazık yiyorsun öyle. Sende öğren yoksa üzülen sen oluyorsun. Sorumluluk yüklendiğim oluyor dediğin gibi, kırmamaya çalışıyorsun insanları. Birşey istediklerinde yapma gereği duyuyorsun. Benim kalp kırdığım oluyor, çünkü kalbimle mantığım savaş verir. Eğer karşımdaki yanlış birşey yapıyorsa, mantığım yener kalbimi. Pat diye söylerim yanlışını, tutamam kendimi. Biz terazilerin özelliği bu. Yalakalık, poh pohlama kalıbımızda yok:KK31:
ah ah keşke bende öğrensem hiç diyemiyorum bazen istemsiz yaptıgım şeyler bile oluyor hayır diyemediğim için
aaaay al benden de o kadar anacımmm ya ...

bazen işim ne zor diyorum inanın bu hayır yüzünden

ah ah keşke bende öğrensem hiç diyemiyorum bazen istemsiz yaptıgım şeyler bile oluyor hayır diyemediğim için

bazen işim ne zor diyorum inanın bu hayır yüzünden

aslında Beetlee'ın dediği gibi, öğreniyo insan zamanla.. yaşadıkça.. hayattan ders aldıkça..

Çalışkanlık ta, tembellik te, terazi burcunun genel özellikleri arasındadır. Evet bu bir çelişkidir. Terazi burcunu çalışırken görenler, onun dünyanın en çalışkan insanı olduğunu düşünürler. Çünkü durmadan, yorulmadan, büyük bir enerji ile çalışırlar. Ama iyi bir çalışma döneminden sonra, iyi de bir dinlenme döneminin olması gerektiğine inanan terazi burçları, dinlenme dönemlerinde dünyanın en tembel insanı gibi davranırlar.

X