Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

GÜNAYDINNN canlarım........... hayırlı cumalar hepinize,,Allahım dualarınızı kabul etsin inşallah......

Günaydınnn kızlar ne habersiniz..
patron yok bugün masada tam 45 dakika uymuşum oohh süper oldu

Terazi kızları, nerelerdesiniz bakalım? Hiç sesiniz çıkmamış bugün. Genel olarak forumda bir sessizlik hakim sanki. ( yazıştığım birkaç konuda... )

kızlaaarrrr ben sabahtan erkenden girdim burdaydım ama sonra annemle babamla dışardaydık bugün..şimdide annemden giriyorum,size yazayim dedim ayrıca araya h.sonu giriyor,h.sonu pek uğrayamıyorum buralara..kesintisiz iletişim için p.tesi görüşürüz ama girenler oluyosa yazsınlar,terazi topiği hatunları boş durmamalı...

masada mı uyumuşsun ahahahaha alemsinnn hemde 45 dk

Ciddeen kesintisiz hemdee..
Bu arada topik sahibi misafirlerini ağırlamıyor aaayy çok ayıp

Bende haftasonu girmiyorum, pts görüşürüz o vakiiit..

Ben de hafta sonları nete girmem. Bugün işim vardı iş yerindeyim diye girdim. :)

Ben de hafta sonları nete girmem. Bugün işim vardı iş yerindeyim diye girdim. :)

Zaten hafta içi akşama kadar netteyiz, paza gübü eşimle evimle vakit geçirmek varken uğramıyorum hiç yani, en mantıklısı..
Ama bende işten ayrılacağım evimin kadını olacağım o zaman gece gündüz

ohhh plana bak ne güzel evimin kadını olacağım... böyle birşey deme imkanım yok benim..memurum 30 yıl çalışacağım

ohhh plana bak ne güzel evimin kadını olacağım... böyle birşey deme imkanım yok benim..memurum 30 yıl çalışacağım

Yaa Allah memur falan yapmamış işte biliyor beni :)
Ben çalışmaktan nefret ederim aslında, ama evde de uzun süre sıkılırım, para da tatlı gelir o yüzden bir yıl bir hevesle çalşırım, sonrası böyle malum
Özel sektördeyim canım, kafama göre takılıyorum işte.. ama memurlukta da istediğin zaman ücretsiz izin falan kullanabiliyorsun değil mi sen

2 yıl süresi var ücretsiz iznin... o da genelde bayanlarda,, hamilelikten sonra kullanıyorlar onu... para her zaman tatlı zaten o yüzden çalışıyoruz hepimizz özel de olsam sanırım bende dayanamazdım bende çok bayılmam çalışmaya... ama şimdi düzen oturdu artık sesimi çıkaramıyorum

Ne güzel düzen çok iyidir, ben beceremiyorum sizler becerin
Sen nerede oturuyorsun Zuhal

hayata anlam katar terazi hatunları...
gördüğünüz gibi

selam canlar

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı
15 Nisan 2013
Aşk ilişkilerinde şanssız bir gündesiniz. Bugün partnerinizle aranızda çıkacak bir tartışma yüzünden moraliniz bir hayli bozulacak. Hiç suçunuz olmadığı halde parnerinizin tenkitleri, aşırı asabi tavırları ile karşılaşacaksınız.

Terazi Burcu Günlük İş Falı
15 Nisan 2013
İşinizde ve özel hayatınızda daha gerçekçi düşünmelisiniz. Bugüne kadar iyi giden işleriniz düşünmeden yaptığınız ataklarla, uygulanamayacak projelerle ters yöne gidebilir

Terazi Burcu Günlük Para Falı
15 Nisan 2013
Alacaklarınızı tahsil edemediniz. Bu yüzden borçlu olduğunuz kişilere borcunuzu ödeyemiyorsunuz.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı
15 Nisan 2013
Parasal konularda yanlış kararlar alıyorsunuz. Alacaklarınızın takibi konusunda çok esneksiniz. Bu yüzden kendi borçlarınızı ödemede güçlükler çekebilirsiniz.

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
15 Nisan 2013
Sevgili Teraziler 15 Nisan saat 10:25-9 Mayıs saat 18:03 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerlemesini sürdürecek yöneticiniz Venüs gerek ilişkilerdeki paylaşımlar gerekse sizin bizzat kendinizle alakalı konularda ciddiyetle meseleleri ele aldığınız bir zaman dilimidir. Venüs öz yöneticiniz olarak bu süreçte güven, huzur, geleceğe dönük yatırımlar, ortaklıklar, eş ile paylaşımlar anlamında destekleyicidir. Ancak burada bir önemli husus, aranızdaki alışverişin niteliğidir. Her iki taraf da kendini öne sürerek hareket ederse, doğal olarak bu dönemde özellikle 22 ve 29 Nisan tarihlerinde sorunlar baş gösterir. Onun için, beraberliğinizde çıkar çatışmaları olup olmadığını, eşin ilişkinizle ilgili konulardaki tutumunu gerçekçi bir şekilde gözlemleyiniz. İş ortaklıklarında açık ve dürüst bir şekilde bağlantının önemi büyük. Aile hayatında sağlamlık, huzur, güvenlik, kalıcılık, birlik, sevgi olgularının güçlendirilmesi gerekiyor. Venüs-Boğa burcu seyri, duygusal anlamda huzura duyulan ihtiyacı, kaliteli olana ulaşma arzusunu simgeler. Sizler bu süreçte maddi ve manevi değerlerinizi paylaşım anlamında, kredi, borçlar, destekler, cinsel yaşamınız yönünde derinlikli bir değerlendirmede bulunmaya özen gösteriniz. Venüs-Boğa burcu geçişinin Nisan ayındaki etkili tarihleri: 19, 22, 24, 25, 29 Nisan.

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
15 Nisan 2013
Yakın ilişkilerinizde belli bir mesafeyi koruma taraftarısınız. Maddi konularla ilgili geniş bir araştırma ve seçim yelpazesine sahip olabilirsiniz..Bazen gereğinden fazla katı davranışlar sergiliyorsunuz..Bugün kardeşlerle bağlarınızı güçlendirme adına yapacağınız işbirlikleri olumlu sonuç verecek.

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
15 Nisan 2013
Bugün bir para mevzu gündeme gelirse net rakamlarla konuşulmasını sağlayın. İhtimaller üzerine ve belirsizlikler içeren bir işe girişmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Paranın geri döneceğinden emin olmaya çalışmalısınız.

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
15 Nisan 2013
Son derece şanslı bir dönemdesiniz. Olayların hızlanması ile kişisel gelişiminizi destekleyecek, büyütecek önemli olaylar gündeme gelebilir. Hayata çok iyimser baktığınız bu süreçte medya ya da iletişimin içinde olduğu yeni konularla ilgilenebilirsiniz. Yurt dışı seyahatleri gündeme getiren fırsatlar ı kullanın. Yeni kişilerle yapacağınız işbirlikleri önünüzü açacak.

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
15 Nisan 2013
Kartınız Şeytan... Çevrenizdeki bazı insanları hayatınızdan çıkarmalısınız. Bu ruh sağlığınız açısından faydalı olacak. Gerçek dostları fark edin.

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
15 Nisan 2013
Gerilimsiz ve rahat bir gün. Amaçlarınıza rahatça ulaşabileceksiniz. Fakat çevrenizdekilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Herşeyi ben biliyorum havasından da vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Yenilikler yapmanın vakti geldi de geçiyor bile.

Hata yapabilir ama kimseye bilerek yanlış yapmaz bir Terazi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…