Ter kokusuna Karbonat ile çözüm

koltuk altınıza senede 2 defa 6 ayda 1 yanı botox yaptırmanız bu sorununuz ıcın etkılı ve rahatlatıcı olacaktır.OP........... bu tedavıyı yapmaktadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben şeker pudrasını duymuştum ama karbonatı ilk duyuyorum akannehir nasıl etkili canım anlat biraz

Ter normalde kokusuzdur fakat ordaki bakterilerin, onlar icin cok besleyici olan bu siviyi tuketmelerinden olusan artiklar kokuya yol acar. Sodyum bi karbonat yani bildigimiz karbonatin PH degeri 8.2 dir. Bu Ph seviyesinde bakteriler yasamayaz. Bu bakterisiz ortamda terlesenizde herhangi bir kotu koku olusmaz. En saglikli ucuz ve kesin yontemdir. Hatta tum kozmetik firmalarinin uretim merkezleri lut golu cevresindedir. ordaki yuksek miktarda karbonat ve diger mineraller sayesinde urettikleri ve piyasa surdukleri urunleri biz kullaniyoruz kisaca. Hatta bu karbonat isinin bilinmesini bile istemezler :) Hatta daha once belirtildi mi bilmiyorum fakat karbonatin icindeki karbondioksiti serbest birakip o sekilde uyguladiginizda cok cok daha iyi sonuclar alisiniz. Elma sirkesi bunun is icin bicilmis kaftandir. Yapmaniz gereken, bir tatli kasigi karbonati 2 veya 3 cay kasigi sirke ile kucuk bir kapta karistirmak. Bilirsiniz karisinca bir sure kopurme olur ve eski kmya derslerinden hatirlayacaginiz uzere karbondioksit aciga cikar. Karisim sakinlestikten sonra macun kivamina gelmis halini koltuk altlariniza bir pamuk yardimiyla surun 1-2 dk bekletin sonra iyice yikayin. Ter kokusunuz onleyecegim derken sirke kokmayin sonra :) 3-5 gunde bir her banyodan sonra tekrarlayin.
Ayrica gunde bir kere bir caybardagi su ile iki cay kasigi karbonati suda eritip guzelce yuzunuze masaj yaparsaniz ve ardidan 9 a bir oraninda sirke ile karistirilmis suyu ile yuzunuzu yikarsaniz siyah noktalardan ve bildigimiz can sikan sivilcelerden buyuk olcude kurtulursunuz. Sivilce yapan bakterilere de kesin cozumdur ve yuzunuzdeki olu derilerin gitmesine de sebeb olur. Piril piril olur cildiniz daha ilk gunden itibaren.
Kolay gelsin.:nazar:

deniz yildizi sonsuz tesekkerler canim bende kullandim cok memnunum artik korkusuz yaz gunleri gecirecegiz cok sagol

burda okudugumdan berı kullanıyorum acık ve net ter kokusu dıe bısey kalmadı....harıka bı formul.....herkese söyledım ama ınanmıyor kımse..... bı deneseler bırakamıcaklar aslında ama neyse.....tekrar tekrar tesekkurler :)

Merhaba Arkadaslar

Yillardir forumu ve siteyi takip ederim ama ilk defa yazıyorum.
Tiroid problemim oldugundan dolayi asiri bir sekilde terlerdim.
Fakat yine bir forum sayesinde bir roll-on kulladiktan sonra ne koku ne de islaklik kaldi.
Maxim roll-on eczanelerde bulabilirsiniz digerlerine gore pahali fakat kesin cozumdur.

Ben de hâla karbonat kullanıyorum ve hâla çok memnunum...Tavsiye ediyorum

Ekim, senin de kullanmanı öneririm, çok rahat edeceksin

karbonatı kullandıktan 10 dk sonrakaydirigubbakcemile2 arkasından stıck kullansak bi sorun olur mu acaba güsel kokmak amacıyla :KK70:

arkadaşlar ter kokusuna karşı doveun mavı kapaklı olan koltuk altı sabun gibi sürülen ondan alırsanız gün boyu temız kokarsınız.opuyorumnanaktan ben çok spor yapan bırı olduğum için bundan kullanıyorum ve harıka kokudan eser yok.

karbonatı kullandıktan 10 dk sonrakaydirigubbakcemile2 arkasından stıck kullansak bi sorun olur mu acaba güsel kokmak amacıyla :KK70:

zaten terlemeyeceğiniz için başka bir şey sürmeğe gerek yok..o kullandıklarımızın hepsi terletip kokutuyor

arkadaşlar ter kokusuna karşı doveun mavı kapaklı olan koltuk altı sabun gibi sürülen ondan alırsanız gün boyu temız kokarsınız.opuyorumnanaktan ben çok spor yapan bırı olduğum için bundan kullanıyorum ve harıka kokudan eser yok.

her cilde göre değil. ben hiç memnun kalmadım ama siz memnunsanız mesele yok

bende karbonati burdan ögrendim ve cok memenun kaldim. herhalde piyasadaki en saglikli ve etkili yöntem bu.Cok Tesekkürler.

X