Ter kokusuna Karbonat ile çözüm

daha önce ben de duydum bu karbonat olayını ama inanmadım. sonra birgün denedim. inanılmaz gerçekten. terlemeyi önlemiyor son derece sağlıklı ve asla koku olmuyor, sucuk gibi olsanız da koku olmuyor. ben çok ama çok memnun kaldım. o kanserojen ter önleyici ürünleri kullanacağıma doğalını kullanmayı tercih ediyorum.

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.dün derya baykal ın programında duymuştum tam dinleyemedim ama evinde kedi köpek besleyenler onları yıkarken karbonat kullanırsanız koku olmuyormuş.bunu da paylaşıyım dedim

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.dün derya baykal ın programında duymuştum tam dinleyemedim ama evinde kedi köpek besleyenler onları yıkarken karbonat kullanırsanız koku olmuyormuş.bunu da paylaşıyım dedim

ayrıca sarımsak soğan doğradığınızda elimizde kalan kokuyu gidermek için elimizi karbonatla yıkamak gerekiyormuş. anında gidiyormuş kokuuuu. ayrıca kokan ayaklar için de bir çözümmüş.

Ben de şaşırdım Lostinlife..Yanlış işlem mi yaptın acaba?..Mesajlarda nasıl yapılması gerektiği yazılı...Ben Deodorantları çöpe attım inan.

banyodan sonra burda yazıldığı gb koltukaltıma sürdüm ama dediğim gb 2 defa denedim bir faydası olmadı bende..:) değişik bir insanım sanırım :)

KK olmasa ne yapardık kaydirigubbakcemile5 :enbuyukkk:
Bende de kırk çeşit deodorant var, artık hiçbirini kullanmam.

ya yıllardır onca roll-on u sticki deodorantı işkence gibi kullanmışım çözüm mutfaktaymış da haberim yokmuş delikafadulden 2 gün önce duştan sonra kullandım burada söylendiği gibi, okula gittim kalın kazak mont falan normalde şakır şakır terlemem gerekti hayret ettim 1 gram ter yok koku yok, ancak dün akşam uyurken biraz terlemişim sabah kalkınca farkettim ama kokmuyor yahu :uhm: acaip şaşırdım büyüksün KK :enbuyukkk:

evet yaa bende yaptım duştan sonra sürdüm karbonatı terlesemde hiç koku olmuyo süperr yaaa zemuszemus

benım bı arkadasım deotak kullanıyor cok terlerdı koku olurdu sımdı kokudan eser yok dıyor 2 yıldır da kullanmaya devam edıyor karbonat cozum olmayanlar ıcın bı deneyın derım o mentollüsünü kullanıyordu

ben dün denedim gercekten etkili.....zaten deodorantlar saglikli deyilmis..ben zaten cöpe atmistim bi kac hafta önce...cünkü tüyleri dahada cok gürlestirdigini ve kanser yapabilecegini okumustum bir yerde...

X