Temmuzda klomen kullanmaya başlayacaklar

herkese merhaba
diger topik e de yazmıstım ama madem temmuzda kullancaklar burda burayad ayazayım dedim
bende yarın baslıyorum klomen kullanmaya ilk kez o yuzden biraz gerginim yok sancı yok acayip sislik oluyor vs diyorlar umarım çok sıkıntı yasamam.

dr um ilacı bes gun içtikten sonra iki gun ara ve gel bakıcam dedi 11. gun için randevu verdi yani . bakalım ne kadar buyumus olacak
benim ilacsız olarak yumurtlamaya çok yakın gunlerimde 22 25 mm falan oluyordu umarım asırı buyumezler

armaganla aynı durumdayım sadece oglum 8 yasında su anda aynı sekil spiral laneti ile korundum ve çocuk hiç dusunmuyordum tam bir yıl oncesinde ç ocuk istedim ve çıkardım. ama bir yildir hamile kalamadım. bakalım bu ay ilkkeçz sonunda bana dr um klomen verdi ısrarlarım ve sabırsızlgımı gorunce olmazsa asılama bakarız ama sana tup asla yapmam olmaması için bir nden yok dedi
bu arada benim tek tup tıkalı spiral etkisi ile . d ıs gebelik vs yasamadım ama ondanda korkuyorum. tıkalı tupten sperm geçer ama dollenmis bebek geçemez dıs gebelik olur diye

ben ilk defa kullanıyorum klomen i adet zensizliği ve bebek istiyorum ama bebek olmadı poliskistik over varmış üzülüyor insan bebek isteyipte bebeğin kendsiine gelmemesine kullanan varsa bigi verebilirmi? klomen kullanınca bebek oluyomu ?:sm_confused:

yorukce klomen yazıp google da aratırsan klomenle ilguili pek çok bilgiye ulasabilirsin
yada forumlarda klomen yada genophene ile hamisligieu grasanlar topigi var oraya bakabılırsın çogu sey yazıyor orda da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…