Temmuzda klomen kullanmaya başlayacaklar

Demekki spiralde tembelleştiriyo yumurtaları bende arkadaşımdada olmuştu...Üzülme canım..

İnşallah canım 3 ay mı kullancaksın sende??

arkadaşlar gebelikte klomen ya da gonaphene ile hamişliğe uğraşan vea hamişler diye başlık var.bu konuyla ilgili tecrübe sahibiyiz .isterseniz orada buluşalım.böylece hep beraber olmuş oluruz ne dersinizzz

Bizim için farketmiyo canım ben özellikle temmuz diye açtım beraber birbirimizi takip edelim diye bakalım kim hamiş kalacak temmuzda hapla.......................

e cicim hepiniz sormuşsunuz bi sürü şey.bizde liste yapıyoz.kalabalık ollunca paylaşımlar çok oluyo tatlımmm.hepimiz aynı ilacı kullanıyoz sonuçta kullanıp bırakmıyozki dimi ama????bence uğra bi bak ne zararı olurrrr

Tamam canım senimi kırcam yemek yeyip geliyorum.Sen beni karşıla orda ama tamammı??

Hadi arkadaşlar nerdesiniz ben 2 gün sonra hapı kullanmaya başlıyorum hadi tarih verin beraber bekleyelim desteklerinizi bekliyorum....

Temmuz

Filizim-30 temmuz

Son düzenleme:
Hadi arkadaşlar yok mu?aranızda temmuz klomenleri......................

bende bu ay ilk defa klomen kullandım. 2 temmuzda çatlatma iğnesi oldum. bakalım inşallah hayırlısıyla hamiş kalırım. ayın 18 ini sabırsızlıkla belkiyoruz. umut kapısı bizimkisi

Temmuz
balımnur 18 Temmuz
Filizim 30 Temmuz

Ben de yarından sonra yani adetimin üçüncü günü klomen kullanmaya başlayacağım. Bakalım hayırlısı belki bu ay müjdeli haberi alırım:hooray::hooray:

slm arkadaşlar bende dün başladım klomene... hayırlısı olsun hepimiz için...

Klomenim bitti çarşamba günü 2 tane iğnem var çatlatıcı....
30 Temmuz-Filizim
18 Temmuz-Balımnur

Hadi yokmu başka????laelaelaelaelae

Merhaba kızlar, bende yeni üye oldum . Uzun zamandır yazılarınızı okuyorum. Ben de Temmuz ayında klomene başladım. Yarın pregnyl iğnemi olacağım. Allah herkesin gönlüne göre versin.

Bende temmuz ayinda ilk klomenimi kullandim...
Yarin kontrolüm var bakalim klomen bize etki etmişmi göreceğiz....
Yarin yumurta takibim başliyacak...
Istenen olgunluğa ulaşabilirsek eğer çatlatma iğnesi olacak hakkimizda hayirlisi olsun

Benim ilacım biteli 2 gün oldu.Bugün kontrolüm var yumurtalarım büyümüşse iğnemi olacağım Allah herkesin gönlüne göre versin.:dance:

Kızlar iğnemi oldum dr um 22 mm.tam kıvamında hemen iğneni ol dedi.Dua edin bu ay tutturabilelim benim dualarım hepimiz için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…