Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

slmmm kızlar bende temmuz geliniyim opuyorumnanaktan
18 temmuzda düğünümüz var
düğün telaşesi son hızla devam ediyor
oluyor yavaş yavaş hepsi ya bi yandan alıyoruz bi yandan borç ödüyoruz siz de ne var ne yok

çok değil aslında canım ya 2 ay olucak nişanlı kalmak için kısa bir süre bence ama bilmiyorum :)

mwm sende bizden bir gün sonra gelin olacaksın demek ki hayırlısı canım :)

Ben geldim.
Kısmetse benimde Temmuz 2 kına...
Temmuz 4 düğün inşallah. Bu Pazarda nişanım varopuyorumnanaktan
hoşgeldin sevgili.opuyorumnanaktan

maşallah sana nişan düğün hepsi bir yılda.

ne güzel.sen şimdi baya heyecanlısındır.

nişanda neler yaşadığını paylaşırsın artık bizimle.:teytey:
canım benim.beyaz eşyam ufak tefek mutfak eşyam var.

ev salon gelinlik bindallı davetiye gibi görsel şeylerde nişanlımla birlikte olacak

.işlerin yoğunluğunda daha nette ve gelinlik böl gelinlikler bindallı davetiye sözlerine bakamadım.

bakınca sizinle paylaşmak istiyoruma.s.

bu arada siz davetiye sözü ne düşündünüz. yazarmısınız.ben çok değişik bişey istiyorum.

cnm sende hoşgeldin aramıza bizde de yavaş yavaş oluyor herşey bu arada burası baya bursalı doldu zemuszemus

cnm ne güzel oluyor herşey sırayla çok sevindim cnm :1hug:

evet canım çok şükür yavaş yavaş oluyor herşey mobilya alınımına geçmemiz gerekiyor çünkü mayıs ayı sezon açılıomuş 1 1.5 milyar zamlanıcakmış eşyalar öle duyunlar aldık nie fazladan para verelim.çeyiz düğüne ne kadar kala çıkmalı sandıklardan yıkanıp kendi evime gitmeli sizcee?

çok değil aslında canım ya 2 ay olucak nişanlı kalmak için kısa bir süre bence ama bilmiyorum :)

cnm az yazıcaktım çok olmuş düzelttim hemen :)bencede biraz kısa ama kısmet herşey

düşler_sokağı cnm bende değişik birşeyler istiyorum davetiyeye klasik sözler hoşuma gitmiyor ama daha bir fikrim yok

mwm sende bizden bir gün sonra gelin olacaksın demek ki hayırlısı canım :)

hepimiz için hayırlısı olsun inş cnm ya tatlı telaşelerdeyiz hemencik gelsin temmuz yaa kaydirigubbakcemile3

cnm bizim badanamız oldu bitti çok şükür mutfak eşyalarını koli koli götürüyorum .diğer çeyizliklerimi son zamanlarda götürücem mobilyalar gelsin öyle

bir yandan nasıl yetişicem diye düşünüyorum bir taraftan da hemenn gelsin diyorum
mwm senin nerde olacak kına düğün :)

cnm sende hoşgeldin aramıza bizde de yavaş yavaş oluyor herşey bu arada burası baya bursalı doldu zemuszemus

hoşbulduk canım :)
evet bende bi sayfalara baktım baya bursalı var
öle oluyor yaa herşey bi bakmışız gelmiş temmuz inş yerimseniben

cnm sadece mutfak eşyalarını götürüyorum mutfakta yapılcak bişi kalmadı çünkü

sen telaş yapma dediğim gibi görünün bir ev var o kadar ağlama kıyamam senin kına yerin var bir kere benim o yok :gitme:

öyle cnm biz avutalım kendimizinsempatiksalakcinni olur olur ya bi kına yerine taktım o kadar başka takıntım yok

beğendik yaptırıyoruz canım bizim evimiz küçük biraz o yüzden eve uygun ölçülerde olucak
biz biraz erken davrandık bi yandan ödensin hem diye çünkü herşeye ikimiz yetişmeye çalışıyoruz nişanlımla malum üst üste geliyor herşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…