Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

bende iim cnm yaa evet yaa tam hava açtı dedik birden kış geri döndü
senin tarih ne zmn dı canım şimdi ilk ortak nokta o olunca merak edilen de ilk o oluyo kaydirigubbakcemile3

Merhaba kızlarrr..Benimde temmuzda düğünüm varrr...Nikahım oldu.Resmen evliyim artık:KK66: Ama baba evinden temmuzda ayrılıyorum..Temmuzda evlenecek arkadaşlarım keyifler nasıl? Hazırlıklar ne alemde??

merhaba arkadaşlar bende temmuz gelini olucam 13 temmuz. beyaz eşyamızı aldık yatak odamızı aldık o kadar ne ev belli ne de başka bişe..ha bi de düün için salon tuttuk.gelinlik bakmak istiyorum ama küçük bi yerde yaşıyorum ve çalıştığım için şehir dışına pek çıkamıyorum boshayallersmile
internetten alışverişe düşkün biri olarak yakında gelinliği de netten alıcam :uhm: yerimseniben
sizin hazırlıklar nasıl gidiyo arkadaşlar
davetiye bastıran var mı??

sukatre cnm hayırlısı olsun baya birşeyi halletmişsiniz .internetten nasıl denemeden alıcaksın ki inan üstünde karşıda göründüğünden daha farklı duruyor .

daha davetiye ye gelemedik valla zemuszemus

TheElfOfTheBlackS hoşgeldin cnm zor kısmı atlatmışsın hayırlısı olsun opuyorumnanaktan

yok canım şaka yaptım netten alır mıyım..şahsen gelinlik benm için çok öenmli mükemmel olmalı
a.s.

sukatre cnm hayırlısı olsun baya birşeyi halletmişsiniz .internetten nasıl denemeden alıcaksın ki inan üstünde karşıda göründüğünden daha farklı duruyor .

daha davetiye ye gelemedik valla zemuszemus

TheElfOfTheBlackS hoşgeldin cnm zor kısmı atlatmışsın hayırlısı olsun opuyorumnanaktan

Teşekkür ederim.Darısı hepinizin başına.Valla kızlar benim beyaz eşyalar hazır.Çeyiz hazır. Yatak odasını beğendim ama evin tutulmasını bekliyoruz.Eve göre mobilya alıcaz..Evide mayısta tutucaz.Düğün salonu tutuldu.Davetiyeleri karikatür çizen bir arkadaşımız karikatür olarak tasarlıyor.Gelinliğimde hazır.Gelinlik aysiradan.Dün provaya gittim..Hayalimdeki gelinliği aldığıma emin oldum ve havalara uçtumm. :nazar: :nazar: İnşallah sizlerinde gönlünüze göre olur herbişey.. hihoyyyt

tünaydın cnm iyim sen nasılsın ? ben beğendim sözü değişik
İYİYM AMA ÇOK YORGUNUM.BUGÜN ÇOK YOĞUNUZ.SİZLERİ İHMAL EDİYORUM.KUSURA BAKMAYIN ARTIK.
slm herkese nasılsınız bugün hava puslu yaa -tatlicadiarzu- bahar gelsin artık
BİZİM BURADA HAVA Bİ AÇIYOR Bİ BULUTLANIYOR.:eek:
merhabalar opuyorumnanaktan
MERHABA ÇİLEKLİMMMopuyorumnanaktan
Merhaba kızlarrr..Benimde temmuzda düğünüm varrr...Nikahım oldu.Resmen evliyim artık:KK66: Ama baba evinden temmuzda ayrılıyorum..Temmuzda evlenecek arkadaşlarım keyifler nasıl? Hazırlıklar ne alemde??
HOŞGELDİN TheElfOfTheBlackS.İYİ ERKEN KIYDIRMIŞSINIZ.NE GÜZEL.BİZDE ANCA HAZİRAN DA KIYDIRIRIZ.:lepi:
merhaba arkadaşlar bende temmuz gelini olucam 13 temmuz. beyaz eşyamızı aldık yatak odamızı aldık o kadar ne ev belli ne de başka bişe..ha bi de düün için salon tuttuk.gelinlik bakmak istiyorum ama küçük bi yerde yaşıyorum ve çalıştığım için şehir dışına pek çıkamıyorum boshayallersmile

internetten alışverişe düşkün biri olarak yakında gelinliği de netten alıcam :uhm: yerimseniben
sizin hazırlıklar nasıl gidiyo arkadaşlar
davetiye bastıran var mı??
HEMEN HEMEN HERŞEYİN HAZIR MAAŞALLAH.GELİNLİKTE OLUR GÜLÜM.BU ARADA HOŞGELDİN BİTANESİ.opuyorumnanaktan

Teşekkür ederim.Darısı hepinizin başına.Valla kızlar benim beyaz eşyalar hazır.Çeyiz hazır. Yatak odasını beğendim ama evin tutulmasını bekliyoruz.Eve göre mobilya alıcaz..Evide mayısta tutucaz.Düğün salonu tutuldu.Davetiyeleri karikatür çizen bir arkadaşımız karikatür olarak tasarlıyor.Gelinliğimde hazır.Gelinlik aysiradan.Dün provaya gittim..Hayalimdeki gelinliği aldığıma emin oldum ve havalara uçtumm. :nazar: :nazar: İnşallah sizlerinde gönlünüze göre olur herbişey.. hihoyyyt

benimde çeyiz hazır gelinliğe yarın gidicem kısmetse bakmaya bende aysiraya bakıcam cnm
inşallah herşey hayırlısıyla olsunda mutlu yuvamıza kavuşalım boshayallersmile

duşler_sokağı yok cnm benim ne kusuru sen hallet işlerini biz burdayız kendini özletme yeter :teselli:

merhaba kızlar bende temmuz geliniyim 25 temmuzda düğünüm.bir hafta öncesınde nıkahım olcka nsıanlım sehrınde.canım sende tayın ıcın falanmı erken kıyıldı nikahın?benımde eltım öğretmen o yuzden onlarda erken nıkah yapacaklar dugun sonrakı aylarda.benımde mobılyalar verıldi yapılıyor kızlar.oturma grup ve kanepelerı model begendım ama kumas secımınde kararsız kaldım oyuzden yenı secenekler gelecekmıs az beklıyorum.salon tutuldu gelinlik 1 prova yaptım 2 beklıyorum.hayırlısı olsun hepimize.sukatre bende yaza gelıcem sogute kaynım orda inş.canım netten bak baya fikir zaten sevıyomusunda.gönlunce olur inş.halı perdem kaldı onları düğünden 1 ay önce gibi alıcam kırlenmesın :) hısar ceyız seti aldım.kutahyadan porselen yemek takım kahvaltı ayırdım alıcam kısa zamanda.nevresım falan alıyom :) eksık bitmıyo .kızlar bı yatak ortusu beyaz alıyım yenı gelınımya fırfırlı ıslemelı suslu falan.sizin ne durumda yatak örtüleriniz canım bide dıyom suslu pahalı bişi alıp süreklı kullanacam bısı olmucak özel zamanlarda falan kıylırmı o kadar para bılmıyom.daha az sureklı kullancambısı alcamda yatak ortu bakınıyorum bakalım öle...yaz gelinleri öptüm hepinizi

Kızlar bu mesajımın başlığına yanlışlıkla kötüüü mesaj simgesini koymuşum..Kusura bakmayın lütfen:) Şimdi farkettim:KK66:

Benim nikahım erken oldu çünkü 1 nisan bizim yıldönümümüzdü.Özel günümüz olsun istedik.Her sene 1 nisanı kutlamaya devam edelim diye:KK66: arzu_84 bana mı sordun bilmiyorum ama üzerime alındım cevap vereyim dedim cnm:))

sebbnemmcim aysirada çok güzel gelinlikler var.Umarım hayallerinin gelinliğini bulursun.

duşler_sokağı, hoşbulduk..Erkenden kıydık nikahı..Değişen pek bişey olmadı..Bende sizler gibi temmuzdan sonra evli olduğumu anlıycam inşallah:) Hepimiz çok çok mutlu olalımmm..

Benim nikahım erken oldu çünkü 1 nisan bizim yıldönümümüzdü.Özel günümüz olsun istedik.Her sene 1 nisanı kutlamaya devam edelim diye:KK66: arzu_84 bana mı sordun bilmiyorum ama üzerime alındım cevap vereyim dedim cnm:))

sebbnemmcim aysirada çok güzel gelinlikler var.Umarım hayallerinin gelinliğini bulursun.

duşler_sokağı, hoşbulduk..Erkenden kıydık nikahı..Değişen pek bişey olmadı..Bende sizler gibi temmuzdan sonra evli olduğumu anlıycam inşallah:) Hepimiz çok çok mutlu olalımmm..

canım ewt sana sordum aa ne güzel yıldonumunuzde kıyılmıs bende sizinki gibi istiyordum ama nısanımı yıldonumunde yaptık 10.10.2009 oldu.düğünüde yıldonum ıstedım ama nısanlım istemedı mevsım ve aıleler flaan uzakda canım ondan yazın yapıyoruz ama alyansımzıda yıldonumuz yazıyor bunada sukur düşler sokagı ankaraya gelın gelıyomus canm hayırlısı olsun.ankaranın neresıne geliyosun bellımı evın tatlım

Son düzenleme:
X