Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

ay evet. bide ben burda ceyiz kösesinde herkesin ceyizini gördükce iyice panige kapildim.
benim dogru düzgün birseyim yok.hic aldirmadimda almadimda zamanindan beri
cok aptallik etmisim yaw

yok cnm paniğe kapılma bende bazen bakıyorum yok 10 nevresim takımı yok bilmem ne

o kadar çeyize gerek yok sağolasun annem üç beş şey almış bana bende bugün çok şükür bir bardak takımı aldım kendime az olsun eşyan öz olsun öyle deme cnm kendine

bende öyle diyordum hep
simdi mesela eskiden beri ceyizime konulans eyleri begenmiyorum bile
herseyin modasi degisiyor,zamanla zevklerde degisiyor.
o yönden iyi yapmisim almamakla diyorum ama bi taraftanda hepsini simdi birden almak zor gelicek.
neyse ALLAH yardim eder hehalde :)

Kızlar, bende 24 Temmuz'da evleniyorum inş :)
Bu modası geçme konusuna katılıyorum arkadaşlar, annem yemek takımımı bile neredeyse 5 sene öncesinde almıştı tamam kötü değil ama şimdikileri gördükçe sinir oluyorum :S

Bir de bir ara dini nikahtan bahsetmişsiniz de, bnmde kafamı kurcalıyordu, iyi oldu burda rastladım ..
Düğünden hemen sonra o makyaj ojeler ve o kılıkla pek rahat olmuyor açıkçası arkadaşlarımdan biliyorum, tüm bunlardan kurtulup adbest almanız gerekiyor çnkü :S
O nedenle diyorum ki 2 gece önce yani kınadan bir önceki gece kıyılıp bitse dini nikah olur mu acaba ?

Son düzenleme:
cnm aramıza hoşgeldin

o konuyu kaçırmışım bu odası geçme olayına katılmıyorum allah kısmet ederse anneannemin çeyizindeki yemek takımlarını kullanıcam çokkibar ve güzeller opuyorumnanaktan

evt düğünden sonra olunca mecbur biraz uğraştırıcı oluyor ben öyle yapmayı düşünüyorum ben nişanlınız bir hocayla konuşsun olur mu olmaz mı hiçbir bilgim yok bence bir araştırın kızlar

niye olmasin ki arkadaslar,dini nikahini istediginiz zaman yaptirirsiniz,
bazilari hemen nisandan sonra yaptiriyor.
neden olmasin ki dügünden bi kac gün anlamadim?

resmi nikah olmada imam nikahı kıyılmıyor artık
tabi arada kılanlar var ama artık evlilik cüzdanın görmek istiyolar

hm anliyorum o mesele.
benim o sorunum olmadigi icin o tarafa kafa yormadim tabi :)
yapan cok demek yinede,cünkü vbenim cogu arkadasim nisanliyken imam nikahi kiydirdi

Bu arada hoşbuldum canım :)

Benimde anneannemden kalma birkaç parça eşyam, yatak örtüsü falan var bazılar gerçekten çok güzel otantik şeyler, ama ne bileyim bazı şeyler günümüzde daha gençlere hitap ediyor...
Gerçi evlenirken bir daha ebedi hiçbirşey almayacakmış gibi çeyiz doldurmaya gerek yok bence, insan evine yerleştikten sonrada bişeyler almak ister hem evine göre alırsın daha güzel, şimdilik kullanımı gerekecek herşeyden birer tane yeter yerimseniben

SEBNEM canım benim çok teşekkür ediyorum.bu ana sayfanın hangi konu başlığında bulunuyor.yazarmısın birtanem.
hayırlı olsun bitanem.ama ben böyle bir anda söz nişan evlilik olmasına karşıyım.
çünkü yakın çevremde böyle erken evlilikler olumsuz sonuçlanıyor.
ama yinede allahım mutlu etsin

gelin adayları ooo maşallah ben yokken baya konu kaynatıp çözmüşsünüz.yerimseniben

çeyiz konusunu;ben çok bişey aldırmayı düşünmüyorum.yerimseniben

sadece büyük demirbaşlar.mutfak eşyası...

kiracı olduğumuz için eşyalar heder oluyor.kafamçokkarıştı

belki ilerde kendi evinin dekoruna göre eşyanı canına sine alabilirsin.:1rolleyes:

dini nikaha da gelinc;ben izin olsaydı ilelemden hemen kıydıracaktım.
ama izin çıkmadı.:çok üzgünüm:

resmi nikaha yakın yada resmi nikahla birlikte hemen kıydırmak...:sm_cool:turkbayragi

selamm kızlar ben de geldimmm

herkesin keyfi iyidir umarımmm

tam gaz hazırlıklarar devamm ediorum bende

eee bi taraftan da sınavım var ona çalışıommm

Pashmina hoşgeldin cnm

ne güzel hazırlıklar devam ediyor benim bu aralar durgun bişi yapmıyorumsositososito

bu arada ne sınavın var cnm =?

cnm nasılsın ??

ya ben o sayfayı buldum hemen ekledim çıkmıyormu linkte
iyim canım benim.opuyorumnanaktan
işler den giremiyorum her zaman.:1no2:
kaçamak yapıp giriyorum.
çıkıyor ama direk nerden gireceğimi bilmiyorum işte.sengözlerimebaksanab
bu topikten senin linki arayıpta oraya girmek biraz uğraştırıyor.eyvahedigeldismile
neyse ben oraya yazıp öğreneyim .sen nasılsn birtanem ...Şeniz
selamm kızlar ben de geldimmm

herkesin keyfi iyidir umarımmm

tam gaz hazırlıklarar devamm ediorum bende

eee bi taraftan da sınavım var ona çalışıommm

hoşgeldin canım benim.:teselli:
kpss yemi :uhm:
ben de girecem ama hiç çalışıyormuyum ki.:çok üzgünüm:

iyim cnm biraz boğazlarım şişmiş ama geçer inşallah .

ben yine görünce eklerim buraya ayrıntılı
seni kaçamakçı lmaz:zemuszemus

oy oy kıyamam ben sana bitanesi.çok geçmiş olsun .Şeniza.s.

allah şifa versin.

havalar çok değişken .CADIARZU

tam hasta olunacak havalar...dikkat etmemiz lazım bizimde...yerimseniben

hemde ne kaçamakçıyım.yazılarınızı bir okuyuşum ve cevap yazışım var....sırnaşık şey

ama işler rahatlayınca daha rahat girerim inşallah.opuyorumnanaktan

sağol cnm benim evet havalar değişiyor birde nişanlım hasta zaten 1 haftadır ondanda geçmiş olabilir senağlama

sırnaşık şey kıyamam ne zorluklara katlanıyorsun bize cevap yazmak için opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…