Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

Pashmina cnm ben panik yapmıyorum herşey olur yavaş yavaş gelinliğin siparişini falan versem gerisi önemli değil elektirik süpürgen olmasada olur ilk başta ama gelinliksiz gelin olmaz kaydirigubbakcemile3 bikaç şey bitsin inşallah benden rahatı yok

ciLeKLiMm merhaba canım biz burdayız hep senide aramızda görmektn memnun oluruz opuyorumnanaktan

dusler_sokağı cnm bende bugün giremedim. evin boyası bitti çok şükür başka bir gelişme yok olcak inşallah :) sen neler yapıyorsun ?
iyiyim canım bende.iş yerinde tadilat var.biraz yorgunum işte.pek giremiyorum o yüzden.iyi yaaa boyası bittiyse diyerleri kolay.kaydirigubbakcemile5
Pashmina cnm sende aramıza hoşgeldin hiç eksik yok maşallah :) baya hızlısınız bize göre

Merhaba herkese.
bende 17 temmuzda evleniyorum :kedi: gerci nikahim var evliyim o anlamda ama dügünüm olmadi henüz.
bu bölümden hic cikmaz oldum valla :)
oo çok güzel.nikahta siz hızlısınız yani.hoşgeldin canım bnim.
ee nasilsiniz bakalim
iyiyiz bitanem.topiğe giremiyorum.işler yoğun.hemde tadilat var.siz neler yapıyorsunuz.

cnm nasılsın ?
yok cnm bizde kıydırmadık kısmetse düğünden hemen sonra kıydırıcaz bizde öyledir önceden kıyılmaz

bizde dini nikah olmadik ya,benim hersey cok hizli oldu o an aklimiza gelmedi yaza kaldi artik.dügünden hemen önce yaptiririz napalim

selam kızlar çarşılardan vakit buldukça uğruyorum herşey o kadar hızlı oluyor ki aklım almıyor daha geçen hafta sözüm oldu bu ayın 22 sinde nişanım olacak ve 17 temmuz düğün annem ağlamaya bile vakit bulamayacağım diyor ve daha ne ev var ne eşya ne yemek takımı ne çeyiz :):):)
bu kadar zamanda nasıl yetişecek bilmiyorum :)

incidestan al bendende o kadar
cok benziyoruz
bende tam 17snde evlenicem ve ne ev ne ceyiz var :)
telas basladi hemde cok fena

kızlar yetişir herşey merak etmyin. herşey yavaş yavaş oluyor benimde bi ev var birde düğün yeri o kadar :)

evt cnm kendi evimiz
olsun cnm herşey bir anda olmuyor evlede bitmiyorki bir sürü şey var kına yerim yok gelinlik yok :) eşyalar alınmadı saymakla bitiremem valla

ay evet. bide ben burda ceyiz kösesinde herkesin ceyizini gördükce iyice panige kapildim.
benim dogru düzgün birseyim yok.hic aldirmadimda almadimda zamanindan beri
cok aptallik etmisim yaw :KK43:

X