Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

slm kızlaarrrr :)

nasılsınız hergün bişiler düşünmekten kafam dolu yaa bugünde gelinliği düşünüorum bi kere gittim provaya daha yetişmicek gibi gelio mafoldumben

edaykin hayırlı olsun cnm benimde 18 i

günaydın cancanlar nasılsınız bakalım yeni arkadaşlar katılmış hepside hoşgelmiş.. çileklim bu listenin ucu i türkiyeden isviçreye kadar uzanır haberin olsun... bizde hazırlık son gaz devam edio .. kızlar benim düğün salonda olmucak biliosunuz herhalde. ben kayseriden kütahyaya gelin gidiorum. e oradanda hakkariye gidiorum ama neyse.. kayınbabam aradı dün çift davul tutmuş yemek içinde lokanta ile anlaşmış bizde düğün davulsuz olmaz hemide çifte:teytey::teytey::teytey::teytey:

günaydın kızlar nasılsınız giremiyorum bayadır.. yeni gelen arkadaşlar olmuş aman ne güzel uzadıkça uzuyor listemiz...

MWM canım bende daha bir kez gittim gelinlik provasına sıkma sen canını yetişir tatlım merak etme daha vakit var...

SERPıL21 seninde düğünün pek güzel oluyomuş ya ben çok severim öyle davullu zurnalı bizdede öyle olur ama biz yapmadık iki yerdede salon tuttuk... aman ne güzelmiş yahemde çifte davullu:teytey::teytey::teytey::teytey:COLOR]

sonuçta onlar kendilerini ayarlamıştır dimi cnm yaa
ama işte bi heyecan stres var yaa insan herşeyi ince düşünüyo kuruyo malesef
senin tarih nasıl

herkese slm kk'da gezinirken gördüm bu bölümü benim de 23 temmuz kına 25 temmuzda da düğünüm var bir taraftan zaman geçmek bitmiyo sevfdiğime kavuşacak olmanın hasreti diğer yandan evimden ailemden ayrılacak olmanın üzüntüsü var eksiklerimiz tamamlandı düğün salonu gelinlik eşyalar herşey hazır şimdi de nikah işlemlerini hallediyoruz, hepinize mutluluklar diliyorum güzeller

selamlar herkese benim de 1 temmuz kına 3 temmuz dugun olacak. kafam cok dolu hersey masraf masraf.. bu arada gelin hamamı yapacak olanlar var mı eglenceli olabilir diye dusunuyorum

:asigim: Dügün Listemiz :asigim:

×÷·.·´¯`·)»1 Temmuz«(·´¯`· .·÷
simay
su14

ynccmr

×÷·.·´¯`·)»3 Temmuz«(·´¯`· .·÷
Miniciqim
gul_bumm

×÷·.·´¯`·)»4 Temmuz«(·´¯`· .·÷
Erva8
sevgili

balbocugu_85
_Ebrar_

×÷·.·´¯`·)»6 Temmuz«(·´¯`· .·÷
sakardeniz

×÷·.·´¯`·)»
9 Temmuz«(·´¯`· .·÷
TheElfOfTheBlackS
*DaMla*

×÷·.·´¯`·)»10 Temmuz«(·´¯`· .·÷
NiSaN83
ayseozlem
bebemmm
34moni53
eesra

×÷·.·´¯`·)»11 Temmuz«(·´¯`· .·÷
sebbnemm
krpz
nadidekelebek

×÷·.·´¯`·)»13 Temmuz«(·´¯`· .·÷
sukatre

×÷·.·´¯`·)»15 Temmuz«(·´¯`· .·÷
betelgues

×÷·.·´¯`·)»17 Temmuz«(·´¯`· .·÷
ciLeKLiMm
incidestan
arzu_84
nurucesmim

×÷·.·´¯`·)»18 Temmuz«(·´¯`· .·÷
pisces
rbcn
mwn
chemist_08

×÷·.·´¯`·)»19 Temmuz«(·´¯`· .·÷
esqer
DUSLER_SOKAGI

×÷·.·´¯`·)»22 Temmuz«(·´¯`· .·÷
bezellem
baypipo

×÷·.·´¯`·)»23 Temmuz«(·´¯`· .·÷
dilo_can
miss_dd

×÷·.·´¯`·)»24 Temmuz«(·´¯`· .·÷
huulyaa
miss_dd

×÷·.·´¯`·)»25 Temmuz«(·´¯`· .·÷
arzu_84
empatik_

×÷·.·´¯`·)»26 Temmuz«(·´¯`· .·÷
serpil21

×÷·.·´¯`·)»30 Temmuz«(·´¯`· .·÷
gulaycik85
kolera_vebasi

×÷·.·´¯`·)»31 Temmuz«(·´¯`· .·÷
roseeda
jayjay

nursall
serpil21
azalia

×÷·.·´¯`·)»Temmuzun ilk haftası«(·´¯`· .·÷
Feza_

×÷·.·´¯`·)»7 Agustos«(·´¯`· .·÷
gorkemre

Merhabalar herkeseeeopuyorumnanaktan

ben gelinliğimi hazır aldım kızlar diktirerek hem zaman kaybı istemedim hemde sitres bir gün cıktmm kaysrideki bütün gelinlikçileri gzdim ora değerlendir me yapıp diğer gün gidip aldım istdiğimden daha güzelini buldum. tam bana göre yapılmıstı sanki tek bir dilişe bile gerek kalmadı dğünde tam istediğim gibi oluo bide o gün gelse çok güzel olacak:dance::dance:

ben de diktiriyorum gelinligi. denedigim model straplezdi ben onu opucuk yaka istedim son provaya gittgimde yaka pek olmamıstı ama daha bitmemisti zaten neyse bakalım bu ay sonunda yeni provam var gorucez orda nasıl olmus

Ayyy kızlaaarrr Allah hepinizi mutlu etsin inşallaaaahhh kaydirigubbakcemile3

ay benim makyaj danismanim buralarda mi ugrarmis :=

teşekkür edrım hatunlar
canım davetiye 90 tl 100 tanesi
sizin davetiye nasıl

canim ben iki tane secmistim. bi tanesi 35 tl digeri 120 tl. 100 tane fiyati.

SLM KIZLAR...
BUNUN BORDOSUNU ALDIM KINA İÇİN..NASIL SİZCE?

Güzel bence canim güle güle giy.

sonuçta onlar kendilerini ayarlamıştır dimi cnm yaa
ama işte bi heyecan stres var yaa insan herşeyi ince düşünüyo kuruyo malesef
senin tarih nasıl

evet canım herşeyi ince düşünüyosun ister istemez yetişmeyecek korkusu oluyo ama dikiş yapanlarda bu işlerin ustası biliyolardır ne kadar sürede yetiştirceklerini merak etme sen..

benim düğünüm 21 temmuz ankara 24 temmuz sivasta olacak gelinliğimde 10 temmuzda elimde olacak.... başta konu8şurken öle bi konuştum ki yetişmezse orayı başlarına yıkacağımı biliyolar valla klava:klava:

QUOTE=serpil21;13158186]ben gelinliğimi hazır aldım kızlar diktirerek hem zaman kaybı istemedim hemde sitres bir gün cıktmm kaysrideki bütün gelinlikçileri gzdim ora değerlendir me yapıp diğer gün gidip aldım istdiğimden daha güzelini buldum. tam bana göre yapılmıstı sanki tek bir dilişe bile gerek kalmadı dğünde tam istediğim gibi oluo bide o gün gelse çok güzel olacak:dance::dance:[/QUOTE]

canım benim ya ne güzel tam kendine göre bulmuşsun inşallah giyeceğin günde bi an önce gelecek herşey daha güzel olacak:dance::dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…