Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

kızlar benim dğün işi etelendiii.
ben kayseride yaşıyorum nişanlımda kütahyalı ama hakkaride uzmancavuş şu anda. bizim sorunumuz şu nişanlımın abisi bekar ve asker bizim evlenebilmemiz için ailesi kaynımında düğünde olmasını istediğinden onu beklememizi istiyolar benim için sorun değil ama nişanlım orda yanlız üstelikte ailesinin desteği olmadan ev kiralayıp eşyaları aldı bu yaz düğünümüzün olmasını istiyor sırf abisi yok diye ailesi yüzünden hem hasretlik cekiyoruz hemde nişanlım birlikte kaldıgı için boşuna kira ödüyo herseyi onun üzerine attılar zaten borca girdiği yetmiyo gibi bide hem ailesine hemde asker abisine para desteğinde bulunuyo ve durumda orada cok stres yaptıgı için haliyle bende geriliyorum ve birbirimizi kırıp bosuna ilişkimizi yıpratıyoruz içim cok doldu sadece paylaşmak istedim ben napiyimm şimdi

benim kardeşim de asker. izin alıp gelcek düğünüme.neden izin almıyor.2 gün izni hangi komutan olsa verir bence.annem hasta ölüyo falan desin kaydirigubbakcemile5

benim gelinliğim de duvaksız olacak büyük bi ihtimalle
eldiven konusunda kararsızım CADIARZU

herşeyin hayırlısı canım. aileler bazen düşüncesizlikler yapabiliyorlar. Nişanlının abisinin de düğünde olması gerek tabi ama yazık çocuğa orada bir sürü masrafı yüklensin sana kavuşamadan. Canım senin özellikle nişanlına daha fazla anlayışlı ve destek olman gereken bir süreç bu bence. İlişkinizi aileler vs dışardaki insanlar yüzünden hiç yıpratmayın. Aşkınızın kıymetini bilin. Ona destek olurken diğer yandan maddi harcamalar ve alınan kararlar konusunda ailesiyle olan ilişkisini de konuşmalısınız birbirinizi kırmadan. Düğün sürecini onlara göre yaşar ve atlatırsınız belki ama evliliğiniz boyunca da bu böyle devam edecek mi ya da sen bu şekilde mutluluğunu koruyabilecek misin iyi düşünmelisin. Erkekler aileleri konusunda fazlaca hassas olabiliyor, gerçekten sabırlı olmalısın. Allah yardımcın olsun, umarım herşey güzelce yoluna girer .:teselli:

selam sukatre opuyorumnanaktan
gelinbaşı için koyduğum modeli gördün mü canım nasıl sence?

Son düzenleme:
slm canım
çok güzel bende saçımı açık istediğim için duvak istemiyorum.ama benim saçım bu kadar uzun değil :sinifsinif:
postişmidir çıtçımıdır onlardan takarım heralde. bi de saçlarım siyah.
ya aklıma takılan bişey var.çok beğendiğim bi gelinlik modeli var modaevine resmini göstersem dikebilrlerimi acaba
orda eminim dikeriz derler ama ya güzel olmazsa ?? eyvahedigeldismile

benim de saçlarım koyu kestane ve kısa :roflol: röfle ve çıtçıt düşünüyorum sukatrecim uygun fiyata iyi röfle yapan bi kuaförüm var ama çıt çıt bulamadım henüz.
düşer sokağı canım ortak zevklere sahibiz kaydirigubbakcemile5

canım bir de modeli paylaşabilir misin?
ben konu açtım diğer foruma bakmak isteyenler için link veremiyorum 100 msg olmadığı için ama gelinlik modellerinde drusellanin sade gelinlikleri başlığında

Kızlar bende netten gelinlik bakmayı düşünmüyorum artık.:umursamaz:

baktıkça kafam karışıyor

.işten eve giderken gelinlikçilerin vitrinlerine bakıyorum çok hoş modellerin old görüyorum

.nişanlımla dün telefonda konuşurken ankaradan alım dedi.opuyorumnanaktan

haziran gibi ankaradan alacağız inşallah.:teytey:

resmin büyük hali nasıl ekleniyor bilmiyorum ohaoldumsmile
bi kaç poz var ama küçük oldğ. için anlaşılmaz die tek bunu gönderiyorum

ama işte eskişehirde bu gelinliğin aynısını dikebilecek bi modaevi bulabilirmiyim :sinifsinif:

umarım bulabilirsin canım çok güzel bir model, ben de modaevinde biraz daha model bakıcam sanırım. internetteki büyük markaların modellerini neredeyse ezberledim. Foruma koyduklarım da onların içerisinde en farklı bulduklarım. Bakalım kesin karar verinceye kadar daha kaç model değiştireceğim

tekstil işinden anlammam ama dediğim gibi gelinlikçilere bakıyorum kendilerini çok geliştirmişler.

çok ilginç ve değişik modeller yapıyorlar.

yeterki sen modeli göster bence yaparlar sukatrea.s.

çok teşekkür ederim canım ben zaten ailesi ile çok iyi anlaşıorum abisi ile de öle ama bilmiorum işte o bunalıo orda tek başına o yüzden biraz da tartışmalar çıkıo ben olabildiğince alttan alıyorum bakalım abisi komutanla konuşacak ama çok zor izin alması hiç izni kalmadı hepsini kullandı abisi biraz kıskanıo açıkcası kardeşinin kendinde önce evlenmesini ve meslek sahibi olup sevdiği kızı almasını o yüzden böle oldu birazda

benim gelinlik hevesimde kursagımda kaldı ya bir afta öncesine kadar bakıodum netten falan ama yok artık bakmıcam baksam ne oluyo bizim düğün aceleye gelicek ben de gidip sadece kayserideki gelinlikçilerden birinden begendim olursa alıcam .. bu arda bende saçımı açık düşünorum topuz falan eskide kaldı artık hepimiz için hayırlısı bakalım kızlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…