Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

benim düğünüm nişanlımın doğum gününde.
tuğba özerk'in doğum günün kutlu olsun sarkısı var.
sözleri cok güzel.
onu dans şarkısı yapmayı düşünüyorum kızlar nasıl olur sizce?

nilüferin sarkisida cok hos bende cok seviyorum
hem bizede cok uygun
ben isvicre askim türkiye
gercekten taaa uzak yollardan gidicem kollarina :)

çileklim : sen iyi tutuyorsun listeyi devamm :)

kprz : hoşgeldin aramıza

jay jay : bu aralar sakın dediklerini takma kafana olur tatlım olur canım de geç ya benimki çarşıya alerjisi var saatini bile biz görümcelerimle seçtik aldık ya bende hiç ses çıkarmıyorum

simaysu : hoşgeldiinn

dans parçası konusunda da ben bi çok parça seçtim ama yabancı olsun diye tutturdu aşkımcım yani hala kararsızız

hazırlıklar yoguuunn gıddıyooor :) bugun evlılık ıcın gereklı evraklarımı tamamladım. Sıra geldı basvurup nıkah tarıhımı almaya ..

slm kızlarrrrrr
bizim düğün parçamızda sanırım "leonard cohen-in my secret life" olcakk büyük ihtimalle,sevdiceğim bana onunla ewlenme teklif etmiştiiiii :asigim:

İYİYİM BİTANEM.uzun zamandır kk ya giremedim.

işler çok yoğundu.

ben yokken baya konu kaynatmışsınız.hihoyyyt

19 temmuz.turkbayragi

benimde 12 temmuz,yani sen giderken ben döncem laelaelaelaelae
çabuk geçsin zaman ya,derdim düğün de değil,maksat yaz gelsin :icecream: :asigim: lülülülülülü​

çileklim ee şurda kaldı 2 ay biraz da uyuşuğuz tabi biliyorsun hazırlıklara mı ağırlık verdi ne yaptı herkesler :)

kızlar ben de aranıza katılmak istiyorum benimde düğün tarihim 23 temmuz vakit bi türlü geçmıyo sankı sizin içinde öylemi:):1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…