Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

Mesaj Linki
Miniciqim :3 Temmuz
NiSaN83 :10 Temmuz
ayseozlem :10 Temmuz
bebemmm:10 Temmuz
34moni53:10 Temmuz
eesra: 10 Temmuz
sebbnemm:11 Temmuz
betelgues :15 Temmuz
ciLeKLiMm: 17 Temmuz
incidestan: 17 Temmuz
arzu_84: 17 ve 25 Temmuz
pisces : 18 Temmuz
rbcn - 18 Temmuz
mwn: 18 Temmuz
esqer : 19 Temmuz
DUSLER_SOKAGI:19 Temmuz
bezellem:22 Temmuz
huulyaa: 24 Temmuz
roseeda : 31 Temmuz
jayjay: 31 Temmuz

Feza_ :Temmuzun ilk haftası

Miniciqim :3 Temmuz
gul_bumm : 3 Temmuz
NiSaN83 :10 Temmuz
ayseozlem :10 Temmuz
bebemmm:10 Temmuz
34moni53:10 Temmuz
eesra: 10 Temmuz
sebbnemm:11 Temmuz
krpz 11-12 Temmuz
betelgues :15 Temmuz
ciLeKLiMm: 17 Temmuz
incidestan: 17 Temmuz
arzu_84: 17 ve 25 Temmuz
pisces : 18 Temmuz
rbcn - 18 Temmuz
mwn: 18 Temmuz
esqer : 19 Temmuz
DUSLER_SOKAGI:19 Temmuz
bezellem: 22 Temmuz
huulyaa: 24 Temmuz
roseeda : 31 Temmuz
jayjay: 31 Temmuz

Feza_ :Temmuzun ilk haftası

bende listeci oldum sırnaşık şey

Son düzenleme:
sebnem cnm gelınlıgını begendcm cok sık we asil gule gule giy cnm..ama bide ustunde gorsek :) en kısa zamanda ekleee beklıoruzz :) kabarık bi model dusunuodun sanırım denedn de yakıstıramadın mı cnm noldu ?

ben geldim dün görmemişim kızlar aldım gelinliğimi :dance: darsıs almayanların başına

Hayırlı ugurlu olsun güle güle giy ve hep mutlu ol inşallah
canım nolur bana dua edin kendime yeni ve uygun ince gösteren ama etegi kalcadan sonra kabaran bir gelinlik bulayım ve alayım
bugun konuyu actım bizimki niye aldıgının neyi var dedibilmiyorumkismile
kısa gosterıyor dedim
o zaman neden o kadar tantana yapmısmısım, benle gelinlik aramaya gelmeyecekmıs
isi varmıs bulursam bulur musum yoksa o kısa gosteren gelinligi giyermisimbilmiyorumkismile

Kızlar hazırlıklar nasıl gıdıyor? Şımdıye kadar nelerı halletınız? Neler kaldı? Paylasalım eksıklerı tamamlayım.
Ben gelınlıgımın sıparısını verdım,gelınlık ayakkabımı aldım, dugun yerı tutuldu , kına yerı tutuldu, balayı ayarlandı. Kına ıcın kıyafet , ayakkabısı ve davetıyeler kaldı. Heee bırde maalesef nıkah tarıhımı henuz alamadım baglı bulundugum beledıye 2 ay oncesınden verıyor. Mayısta ınsallah nıkah tarıhımı alacagım.
Sizde ne var ne yok ?

cnm biz cok ozenıoruz bunlara ama erkkler ole deil işte yine sana sen hallet demiş yani benmki olsa onu bile demezdi :) inş istedigin gibi alırsın cnm bulruusn we gelınlıgımnıde satabilrisn..ama bence hiçde gerek yok da sen içine sineni giy tabi opuyorumnanaktan

cnm benm de kına yerım ayarlandı sayılır..kuaofr foto dugun yeri bunlarda ayarlandı..gelınlık we kına elbisesinn dıkılce yerde ayarlandı ama model daha yok :) bi dawetıyemız kaldı gelınlık ayakkakbııs filan daha onalrda yok ama onalr basit seyler işte.kınaya nasıl bişi dusunuosun cnm ?

oooowwww dugun ıcın foto ve kuafor dımı :) unutmusum tamamen
Kına ıcın hazır bır model bakıcam. aklımda bır fıkır yok. gıdıp begenıp almayı dusunuyorum. Senın aklında var mı bır model?

cnm herkese bakma sen onemnlki olan s ana yakısann olması ama sen almadan once o tarz bi gelınlık dene istersen..bide onlar uzun boylulara daha ii oluo die biliorum ama karar senn tabi..cnm tarlatandan tutuosın sanırım ben hep denerken ole tuttum yani ole dedi sadece biyerdeki calişan sonrada hep ole tuttum.. haiff kuyruklu yaptrcam bende..gelınlıkle resmın warsa koyarmısın bakalım??

sebnem cnm gelınlıgını begendcm cok sık we asil gule gule giy cnm..ama bide ustunde gorsek :) en kısa zamanda ekleee beklıoruzz :) kabarık bi model dusunuodun sanırım denedn de yakıstıramadın mı cnm noldu ?

kızlar hepinize teşekkür ederim hepimiz güle güle giyelim inşallah provaya gittiğimde çekerim fotograf hangisini alalım deridne düşünce unutmuşlar çekmeyi :)

esqercim denedim kabarık modelde ama bu çok daha şık durdu diğerlerinin sadece üstünde az iş vardı ne bileyim sonradan vazgeçtim içime sinmedi bu oldu gerçi yazdım benim üstümde daha değişik durdu manken zayıf olduğu için kalçaları çıkmıyor :):)

jayjay cnm sen neden bu kadar problem ettin varsa fotograf koy bakalım üzme kendini nolur

benimde kuaförüm yok davetiyem yok :)
bir kına kıyafetim var bindallım yok :) ay daha çok var yaaaaa:lepi:

cnm topik acmıstım kına gecesi baslıgı altında ordan pudra rengi olanı dıktrcem sanırım ama farklı bi renk..ya en onemlis eylerden ikisi:) unutmaa sakın :)
bende cok kabarık dendigmde pek begenmemiştim cnm benmkide haiff kabarık ole satafatlı bişid eil yani o begendigm model.onemli olan içinde nasıl hissettigmz..merakla beklıorum cnm:))

Son düzenleme:
bende cok kabarık dendigmde pek begenmemiştim cnm benmkide haiff kabarık ole satafatlı bişid eil yani o begendigm model.onemli olan içinde nasıl hissettigmz..merakla beklıorum cnm:))[/QUOTE]

ben senin gelinliğini görmedim varmı fotografı. ya nişanlım kabarıkla bu aldığımızı kıyasladı da kabarıklardan daha güzel oluyor diğer modeller benimkide hafif kabarık ama işi fazla braz sanki valla inanırmısın aldık çıktık gelinliği provada hatırlıycam aaa bumuydu diye o an insan unutuyor herşeyi zemuszemus

benim nikahim tamam,dügün salonu,kuaför tamam.
eksik kina mekani,kina elbisesi
gelinlik,davetiye

asıl düğün için gelinlik siparişim tamam ayakkabıyı almam lazım zaten babet alıp süslemeye karar verdim
topuklu ile yürüme özürlüyüm de zaten nişanlım sadece 4 cm uzun
yemek icin ayrı bir gelinlige ihtiyacım var ucuzundan nası olacak bilmiorum
düğün yeri tutuldu sayılır her ne kadar daha anlaşma imzalamasak da 22 nisanda gidip ne yemek verilecegine karar verildikten sonra sözlesme ona göre yapılır herhalde
müzik tamam , organizasyıon da 22 nisanda belli olacak insallah
kuaför konusunda kararsızım kafamda bi kuaför vardı ama konusmaya gittigimizde adamın tavırları hosuma gitmedi , kuaför ve makyözü istanbuldan ayarlayıp götürebilirim
davetiye daha ortada yok ne zaman dagıtmak gerekir haziran bası gibi mi 10 temmuz dügünü icin
ev icin tadilat hala baslamadı ama nasılsa yetismicek die salıcam galiba
kına da herhalde oturdugumuz sitenin icinde bi restaurant var oranın terası olabilir
günü konusunda kararsızım 7 temmuz muhtemel
istanbuldan gelicek arkadaslar ve akrabalar icin otobüs ayarlamam lazım bi de
denizli havalimanını tamire alacakları tuttu
balayı konusunda kararsızım yurtdışı istiyoruz orası kesin gerisi belirsiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…