Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

arzu_84 : canım bizim daha eşyaya vaktimiz var çünkü daha ev bakılıyor :) bu yoğun ama ağır giden tempoya alıştım ben de sakinim galiba ya bilmiyorum :) nişandan sonra 2 bçk ay kalacak o zaman anlayacağım sanıyorum ki vahimiyeti :)

çileklimm : ben listede iki kez varım :)

şebnem : gelinlik haberini bekliyoruz :)

slm kızlar
ne güzel her gün birilerinin işleri halloluyor yaa ne güzel heyecanlar ben son günlerimiz çok merak ediyorum burda olurda paylaşırız inş

slm canım
bence kimse kaçmaz biyerlere yakın tarihlerde evlenecek olup burda paylaşmak güzel duygu bence :)

bencede çok güzel yaa o an ki heyecanlar telaşeler neler yapcağımıza dair paylaşımlar
hayırlısıyla ogüne gelelimde huzurlu yuvalarımıza kavuşalım inş

ben geldim dün görmemişim kızlar aldım gelinliğimi :dance: darsıs almayanların başına

hayirlisi olsun canim benim güle güle giy.
nasil birsey aldin anlat bakayim

sağol cnm benim valla aklımdakinin tam tersi ya bu kadar olur kendime inanamadım ama aldık :)

aysiradan aldım cnm 2010 da en sondali model gerçi bende mankenden daha güzel durdu sırnaşık şey

valla cnm ben hiçbir hazırlık yapmıyorum evimden uzaktayım cookk..herseyi annem ayarlıyor.ne gelinlik var ne damatlık...ne yapıcam bilmiyorum=(((

olsun cnm benim herşey olur bende olmuycak hiçbirşey yok elde diyordum bir günde gelinliği ve salon daki herşeyi aldık bitti . annede sana yardımcı ne güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…