Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Evet ya ne yalan söyleyim özendirmek gibi olmasın da resmen muhabbetin koyu olmasını sağlayan bir unsur sanki. En azından şuanda bana öyle geliyor :)

ama ben hamile kalmayı düşündükten sonra bıraktım sen hamile kalıncamı bırakcaksın :nazar: işin çok zor bence hemen başla bırakma işlemlerine hamile kaldığında çok zorlanmazsın:KK34::KK34:

Evet yaaaa haklısın 3 ay önceden bırakın ki hamile kalabilin diyorlar zorlanmak bir tarafa hamile kalmamı etkiliyor gibi bakalım allah'ın izniyle bırakırım inşallah evde de içen olunca çok zor.

ama ben hamile kalmayı düşündükten sonra bıraktım sen hamile kalıncamı bırakcaksın :nazar: Işin çok zor bence hemen başla bırakma işlemlerine hamile kaldığında çok zorlanmazsın:KK34::KK34:

Evet yaaaa haklısın 3 ay önceden bırakın ki hamile kalabilin diyorlar zorlanmak bir tarafa hamile kalmamı etkiliyor gibi bakalım allah'ın izniyle bırakırım inşallah evde de içen olunca çok zor.

sen kararını açıkla ve senin yanında içmesinler sadece hayal kurmayla olmuyor diyeceksin babası olarak oda bıraksın yada senin yanında içmesinler bence :KK50:

kızlar maşallahh bu ne hız yaaaaa 1günde 72 sayfa atar mı ??? yetişemiyorum hızınızaaaaaaa:KK52::KK52:

hani aynı ofiste aynı mahallede aynı aile içinde falan olsak olmaz da burdaki arkadaşlarımızla fikir alışverirşi yapıp hepimiz aynı adı bile koysak bişey olmaz ne güzel :)

ist bostancıdayım yakınsan gel kahve sıgara yapalım

E bir gün açmayınca olacağı bu :) günü gününe çalışmazsan olmaz ders sanki :) sonradan toparlayamazsın. Ben özet çıkarayım şimdilik bir önemli gelişme yok durum stabil.:) öylesine laflıyoruz.

hoşgeldin :) geç buyur

sen kararını açıkla ve senin yanında içmesinler sadece hayal kurmayla olmuyor diyeceksin babası olarak oda bıraksın yada senin yanında içmesinler bence :KK50:

Ya kızlar en büyük sorunlarımdan birisi benimde sigara..
Hamile kalınca nasıl bırakıcam hiç bilmiyorum, şimdiden düşünüp strese girmiyim bir de onun için..
Bu süt izni konusuna gelince şuanda bizim müdürümüz hamile dediki süt izinlerimi birleştirdiğimde 1 ay daha iznim oluyor dedi 2 dogum öncesi 2 dogum sonrası varya zaten 4+1 5 ay izin hakkı oluyormuş ..

E tabi onun da sperm kalitesini etkiliyordur

hem onu hemde senin yumurta kaliteni mesala sen şimdi bırakmaya çalışıyorsun sigara canın istediğinde içebilirsin çünkü bebek yok butür ataklar yaşaman çok normal ama gebeyken bırakmaya çalıştığında ise bu durum çok zor sen şimdiden içmemeye çalış yada yavaş yavaş azalt:KK34:

Evet ya şimdi işyerinde sıkılınca falan hemen sigara içmeye iniyorum ya aşağıya garaja ozaman yani hamile kalırsam ne yapıcam bu alışkanlığı terk etmem lazım ozmaan napıcam dağlara mı kaçıcam stres anında içemeyince dimi :)

hem onu hemde senin yumurta kaliteni mesala sen şimdi bırakmaya çalışıyorsun sigara canın istediğinde içebilirsin çünkü bebek yok butür ataklar yaşaman çok normal ama gebeyken bırakmaya çalıştığında ise bu durum çok zor sen şimdiden içmemeye çalış yada yavaş yavaş azalt:KK34:

Ya kızlar en büyük sorunlarımdan birisi benimde sigara..
Hamile kalınca nasıl bırakıcam hiç bilmiyorum, şimdiden düşünüp strese girmiyim bir de onun için..
Bu süt izni konusuna gelince şuanda bizim müdürümüz hamile dediki süt izinlerimi birleştirdiğimde 1 ay daha iznim oluyor dedi 2 dogum öncesi 2 dogum sonrası varya zaten 4+1 5 ay izin hakkı oluyormuş ..

arkadaşlar benim annem bana hamileykn sigara içmiş ve ben hep ona kızdım onun yüzünden anne karnında sigaraya alıştığımı söyledim. ama sıra bana geldi aynı şeyi kendi bebeğime yapamazdım ve ben bıraktım. ben yaptıysam herkes yapar diyorum

Hoşgeldin:) ne güzel isimler. Hayırlsıyla nasip etsin inşallah.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ... en yakın zamanda nasip etsin Allah inşallah ... isteyen heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerkese...

kızlar maşallahh bu ne hız yaaaaa 1günde 72 sayfa atar mı ??? yetişemiyorum hızınızaaaaaaa:KK52::KK52:

Gerçekten çok hızlı ilerledi bugün takip ederken zorlandım.
Evimde internet yok şuanda, yrm saat sonra işten çıkıcam ve ancak pazartesi bakabileceğim,
kaç sayfa daha artar kimbilir :KK64:

Hımmmm o da bi opsiyon tabi. Ben günlük kullanmayıp haftanın bir günü gelmeyeni duymuştum da böylesini duymamıştım. Bebeği 1 ay daha geç bırakmak çok hoş ama eğer amaç süt izninde süt vermekse bana sanki eğer bebeğe ulaşabilme imkanı varsa tabi evi işe yakın olanların günlük kullanması daha bi makbule geçer gibi sanki.

ya kızlar en büyük sorunlarımdan birisi benimde sigara..

X