Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

arkadaşlar size sorum olacak yumurtlama döneminde gelen sıvı yumurtlama olduğunu mu gösteriyo yani ben geçen ay böyle bi sıvı görmedim fakat bu ay adetimin 12. gününddeyim bu gün böyle bi sıvı gördüm yani yumurtlama olcağını mı gösteriyo bu knuda yardımcı olursanız sevinirim :26::26:

Hepimizin reglleri gecikir inşalllahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh. 9 ay regl olmamamız dileği ile :)

Evet canım öyleymiş ben de yeni öğrendim yumurtlama döneminde akıntı oluyormuş. şimdi bende de var. Iyice emin olmak için ayıptır söylemesi siyah çamaşır giyiyorum buara tespit edebilmek için. çok aşırı fazlaa değil ama va ryani

arkadaşlar size sorum olacak yumurtlama döneminde gelen sıvı yumurtlama olduğunu mu gösteriyo yani ben geçen ay böyle bi sıvı görmedim fakat bu ay adetimin 12. Gününddeyim bu gün böyle bi sıvı gördüm yani yumurtlama olcağını mı gösteriyo bu knuda yardımcı olursanız sevinirim :26::26:

arkadaşlar size sorum olacak yumurtlama döneminde gelen sıvı yumurtlama olduğunu mu gösteriyo yani ben geçen ay böyle bi sıvı görmedim fakat bu ay adetimin 12. gününddeyim bu gün böyle bi sıvı gördüm yani yumurtlama olcağını mı gösteriyo bu knuda yardımcı olursanız sevinirim :26::26:
^akıntının uzar şekilde olması gerekiyor iki parmağının arasına aldığınız zaman.

Allah'ın izni ile burdan erkek ve kız isimleri seçtiğimiz birbirimize önerdiğimiz günler de gelecek :) yoksa sizin isimler çoktan hazır mı? :)

arkadaşlar peki bu akıntı olmadığında yumurtlama olmuyo mu ben bu gün bu akıntıyı gördüm yani yumurtlama olacak mı bu ay

allah'ın izni ile burdan erkek ve kız isimleri seçtiğimiz birbirimize önerdiğimiz günler de gelecek :) yoksa sizin isimler çoktan hazır mı? :)

her gece dualarımda allahım alim ile zeyneb imi koru diye inşallah bigün dualrım gerçek olucak :KK24:

Hani aynı ofiste aynı mahallede aynı aile içinde falan olsak olmaz da burdaki arkadaşlarımızla fikir alışverirşi yapıp hepimiz aynı adı bile koysak bişey olmaz ne güzel :)

Ben mesela kız olsa ela diye düşünmüştüm eşimin de benim de göz rengimiz ela ona da gözümüz gibi bakacağımız için :) erkek olursa da arda (ardından gelen anlamında ya ) babasının ardından gelsin ona benzesin diye kerata bi de soyadımız karaca uyumlu olsun diye :)

Ben kız erkek ayırmam tabi de

eşim erkek olmasını çok istiyor tabiki başta sağlıklı olsun da nedeni de şuymuş sordum şimdi benim bi görümcem var onun oğlu var ama tabiki babasının soyadını taşıyor. Eşimin abisi var onun da iki kızı var. Yarın öbür gün evlenip gidecekler soyatları yok olacak. Eğer bizim oğlumuz olur ise soyadımızı taşıyıp ileriki nesillere aktaracak tek insan o olacak. Artık tamam omuzlardan indirmezler oğlum olsa :) kayınpeder falan öyle şeyleri çok sever :)

Ay ne güzel olurdu şöyle karşılıklı ya da yan yana ya da :) püfür püfür. :)

benide alın yaa :KK53: ama ben nisandan beri içmiyorum bayağ bıraktım yanee :KK68: inşallahde içmem ama şigara muhabbetide bir başka dimi:KK23:

Bir de erkek olursa birlikte top oynayacakmış balığa götürecekmiş onu (klasik hep öyle derler ya ) e bu durumda kız olursa ben birlikt ekuaföre gidip ana kız fön çektirip manikür pedikür yaptırırız alışveriş yaparız birlikte onlar top oynayacaksa biz de ip atlarız dimi ama :)

Evet ya ne yalan söyleyim özendirmek gibi olmasın da resmen muhabbetin koyu olmasını sağlayan bir unsur sanki. En azından şuanda bana öyle geliyor :)

benide alın yaa :KK53: Ama ben nisandan beri içmiyorum bayağ bıraktım yanee :KK68: Inşallahde içmem ama şigara muhabbetide bir başka dimi:KK23:

Ben mesela kız olsa ela diye düşünmüştüm eşimin de benim de göz rengimiz ela ona da gözümüz gibi bakacağımız için :) erkek olursa da arda (ardından gelen anlamında ya ) babasının ardından gelsin ona benzesin diye kerata bi de soyadımız karaca uyumlu olsun diye :)

Kızım olursa inşallah bende Ela ismini koymayı çok istiyorum :90:

Acık ta hayal kuralım dimi progresanlar klomenler efendime söyleyim çatlatma iğneleri falan onlar da olsun daha dereyi görmeden paçaları da sıvayalım isim de seçelim eşimize ailemize akrabalarımıza müjdeyi nasıl verecceğimizi de konuşalım azıcık olmaz mı :)

çalışan arkadaşlarla hangi aylarda ofiste olmayacağımızı hangi işlerden kurtulmuş olacağımızı falan hesaplayalım. :) buarada kanun kesinleşti mi tam emin değilim ama süt izni günde 1 saatten 2 saate çıkmış diyorlar müjdemi isterim ohhhhh 5 te çıkarız 7 de çıkacağımıza bebişimizin yanına gider meme veriririz :) ya da öğle tatilinde evi yakın olanlar 1 saat yerine 3 saat evde takılırız bebeğimizi koklar karnını doyurur işe döneriz sonra :)

X