Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

çok sevindim inşallah sağlıkla mutlulukla gidin dönün hayırlı tatiller olsun. Güzel haberlerle geri dönün biz de size güzel haberler verelim :) iyi yolculuklar. öptüm.

ben de bu gece eşimin yanında olacağım allah ın izniyle arkadaşlar çok neşeliyimm, pazar da tatilee uçuyoruz, biraz kafamı dağıtacağım yeni yerler keşfedeceğim, tatil sonrası yakınlarımın düğünleri var, yoğun bir ay yani gezme açısından :KK1: Inşallah güzel haberlerle dönerim tatil sonrası, ve güzel haberler alırım sizlerden de, dualarınzı eksik etmeyin....

Inşallah hakkında hayırlısı olsun bizim topik sinir mi bozuyor üzüldüm bak şimdi. Hepinize dua ediyorum ben raınbow colorsun bütün güzel dileklerine katılıyorum.

arkadaşlar tontiş arkadaşımızın hepinize çok selamı var .sanıyorum bu aralar çok yıprandı.her duyduğumu araştırıyorum ve bu beni çok yoruyor kendimide eşimide çok üzdüm bu ara dedi .okuduklarındanda etkilenmemek için topiğe bir süre girme kararı aldı ve hepinizden bu süre zarfında onun için dua etmenizi istedi.

Umarım herşey gönlünce olur tontiş cim umarım sevdiğin adamla eşinle yeniden evlenir ve bir çocuk sahibi olursun .hakkında hayırlısı ne ise o olsun arkadaşım.

Dualarımızdasın.

ben de bu gece eşimin yanında olacağım Allah ın izniyle arkadaşlar çok neşeliyimm, pazar da tatilee uçuyoruz, biraz kafamı dağıtacağım yeni yerler keşfedeceğim, tatil sonrası yakınlarımın düğünleri var, yoğun bir ay yani gezme açısından :KK1: inşallah güzel haberlerle dönerim tatil sonrası, ve güzel haberler alırım sizlerden de, dualarınzı eksik etmeyin....
^maaşallah canım Allah bozmasın bu neşeni bolca gez eğlen inşallah sonrada iyi haberlerle dön bize.

Ay benim işim de çok stresli biraz önce de öyle bi kriz yaşandı zamanla yarışıyoruz aksilikler peşimi bırakmıyor. Neyse en kötü günümüz böyle olsun allah bütün çalışan arkadaşlarıma ve bana kolaylıklar versin iş yerlerinde kuru iftiralardan saklasın ev hanımı arkadaşlarıma da güç huvvet versin evde durdukça daha çok iş çıkıyor.

gitmedm ben bi yere çalışıom:KK43: sorunsuz iş olurmu varsa adres vern oraya gitcemmm:KK43:

Burdayız burda söyle canım dinliyorum

aleykümselam canım hoşgeldin seninde cuman mubarek olsun allah cümlemizden razı olsun bi nebzede olsun kafanı dağıtabildiysem ne mutlu bugün kötü düşünce yok
millet nereye gitti yaww bak herkes uykuda :82:

Inşallah hakkında hayırlısı olsun bizim topik sinir mi bozuyor üzüldüm bak şimdi. Hepinize dua ediyorum ben raınbow colorsun bütün güzel dileklerine katılıyorum.
^canım yanlış anlattım galiba.Forum değil bebek fikrine çok takktığı için geriliyor yani.Birde sanıyorum özel sorunlarıda var ama inşallah kendini toplayıp iyi haberlerle dönecek.

burdaa aksama yemekli misafirim yemek yapıom arada da sizi yokluyorum:KK1:

O konuda haklı çok hassas olunca insan bir döneminde herşey batar. Ya da dediğin gibi birşey duyup araştırdıkça sıkılır ya öyle birşey oldu sanırım. Burda da başka birşey konuşmuyoruz ki haliyle topik konusu gereği bebek te bebek. :) eeee napalım konuşa konuşa olucak inşallah.

^canım yanlış anlattım galiba.forum değil bebek fikrine çok takktığı için geriliyor yani.birde sanıyorum özel sorunlarıda var ama inşallah kendini toplayıp iyi haberlerle dönecek.

Bu kadar istendiklerini bilseler hemen geliverir bebekler biz işte sesimizi duyurup ne kadar istediğimizi belli etmeye çalışıyoruz.

Biz 6 da çıkıp cmt günleri de çalışıyorduk şimdi 1 senedir falan hergün 1 er saat fazla çalışıp cmt tatil yapıyoruz. 7 de çok fazla oluyor. Hergün 11 saat boyunca ofiste olmak çok sıkıcı ama cmt gelmediğimize değiyor sanki yine de. Zaten çalışma ssaatimiz fazlaydı bi de cmt yi ödemek te ne oluyorsa :)

alan büyük olduüu için klima falan yetmiyor yazın pişiyoruz kışın donuyoruz biz :KK1: 7 de çıkıyorum

Ay ne güzellll çok güzel geçer inşallah ben ne zaman eşimin ailesini ağırlasam eşim bana normalde iyi davranır ama böyle günlerin sonrasında bi iyi bi iyi sorma :) yani yoruluyorum ama değiyor :) canla başla krallar gibi ağırlayıp sonra da kaymağını yiyorum :)

yok kayınvalidem,babam esim bide ben çekirdek aile:KK24:

X