Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

^takıntı haline getirmemeek lazım bazı şeyleri.Öyle olunca hem kişi hemde çevresindekiler etkileniyor.Bebekte özellikle stres yapmamak çok etkili.Çok şükür tıp o kadar ilerlediki RABBİM dert verirse dermanınıda verir inşallah böyle düşünmek lazım.

yeterki sağlık olsun en büyük nimet sağlık bence.

ohh süpermiş haftaiçi 8.30-7 haftasonu 8.30-5 bizim ben yarında akşama kadar burdayım.cumartesi çalışılmayan iş aranıyor haftaiçi gece 1 e kadar çalışırım valla her iş yapılır

Evet yaaa çok haklısın canım. Kaybedince geri gelmeyen tek şey sağlık onun dışında ben de öyle düşünüyorum herşeyin bi çaresi var.

çok alemsin :) boya badana çatı kaplama dış cephe izolasyon her iş yapılır diyosun (ama hafta içi olması koşulu ile :)

ohh süpermiş haftaiçi 8.30-7 haftasonu 8.30-5 bizim ben yarında akşama kadar burdayım.cumartesi çalışılmayan iş aranıyor haftaiçi gece 1 e kadar çalışırım valla her iş yapılır

Ben bir temizlik esnasında 5-6 kere mola veriyorum :) mola arasında mı temizlik yapıyorum yoksa temizliğe ara verip mola mı veriyorum o belli değil. Eee özellikle de sigara içince böyle oluyor

hoşbıldum cnm temizlik yapıyorum yoruldum mola verdim

Ben bir temizlik esnasında 5-6 kere mola veriyorum :) mola arasında mı temizlik yapıyorum yoksa temizliğe ara verip mola mı veriyorum o belli değil. Eee özellikle de sigara içince böyle oluyor

ben sigara kullanmıyorum cnm ama hava çok sıcak yoruyo insanı

Nasıl olalım canım aynı işte iyiyim sağol haftanın son günü yorgunluklar içindeyim bizim bi de bugünler önemli günler hesaplarıma göre bu akşamı değerlendirmek lazım tabi kolumuzu kaldıracak halimiz kalırsa :)

hoşbuldum cnm nasılsın

kolay gelsin canım

Evet yaaa sadece elinde durmuyo yani. Yazık. Bizim de öğlen yemekte bana göre biryere gidiliyor benim istediğim masada oturmak zorundalar hava soğuksa bile dışarıda falan. Yani içen de etkileniyor içmeyen de malesef.

ama çevremdekilerin hepsi içiyo bende pasif içiçi oluyorum onların sayesinde keşke bırakabilseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…