Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Arkadaşlar listedeki güncellemeler için tal'e özel mesaj atalım inanın tüm sayfaları okuması çok zor ben bugün okudum çok iyi anladım .Özel mesaj atamayan arkadaş olursada birimiz yardımcı oluruz ne dersiniz ?

cnm evlenmeden önce düzensiz adetten dolayı kullandım 3 sene kadar. evlendiğim günden beri korunmuyorum. hastalanamadığım için gittim doktora tahliller cart curt pko olduğum çıktı ortaya. hemen bekleyecek zamanın yok biran önce başlamalısın tedaviye dedi doktorum başladık. 6 ay klomn ve pregly kullandım. şimdi ara verdim 2 ay kadar sonrasında iğneler varmış onlara başlıcaaz gerekirse aşılama....
yaşadıklarını kesinlikle paylaş bizimle her yaşanmışlık bir umut benm için.
sıkıcı bi süreç 1 senedir bomboş herşey demek istemesemde diyom .....

slm bende bekarken 2 kez ameliyat olmustum kistten dolayı 3,5 yıl kadar doğum kontrol hapı kullandım evlenince bıraktım:KK1:
bu ay 9.ay soldan yumurta olustuğunda çatlamıyo kiste dönüşüyor:KK14: polikistikover varmıs ama sağ taraf normal
adetlerim düzenli 30 günde bi oluo aynen banada asılama dendi ama sansı cok düsük die istemedik biraz daha bekleyip olmazsa tüp yatırcaz geçmiş olsun

lugesmacım bak önce gerçekten stresi bi kenera bırak oldumu canım öncelikle şunu söyleyeyim benim bi arkadaşımda pkodan dolayı 2 sene ilaç kullandı sonra evlendi korunmayı bıraktığı ilk ayda hamile kaldı allhım senin meleğinide gönderecek inşallah merak etme canım bende korunmak için 8 ay doğum kontrol kullandımgeçen sene martta hapı bıraktım hazirandada korunmayı amata ağustosta hamile kaldım araştırmalarıma göre bu haplar yumurta oluşmasını engellediği için gebelik olmuyo ve hapı bıraktıktan sonrada bazı bayanlar hapın etkisiyle yumurtlayamıyomuş hormonlar düzelince ilacın etkiside geçince ve en önemlisi allah isteyince hamile kelıyosun umarım karışık anlatmamışımdır öpüyorum seni lütfen stresten uzk kal bu bizim için iyi bi şey değil tamammı tatlım

ewet çok haklısın cnmda olmuyo işte stres yapıyorum hmde çok fazla. bu ay daha rahatım ama ilaç falan kullanmadım doktora gitmedim. hastaneden uzaklaşmak ruhuma huzur verdi sanki. şimdi yumurtlama günümdeym ve yine strese başladım. kendimi bugünden tezi yok toparlıyorum ümitsizlik stres yok kendme söz veriom ve günüm geçmeden testyaptrmıcam dayanabilirsm tabi.... Hayal'imi bekliyorum gelecek daha fazla bekletmez inşallah...

slm bende bekarken 2 kez ameliyat olmustum kistten dolayı 3,5 yıl kadar doğum kontrol hapı kullandım evlenince bıraktım:KK1:
bu ay 9.ay soldan yumurta olustuğunda çatlamıyo kiste dönüşüyor:KK14: polikistikover varmıs ama sağ taraf normal
adetlerim düzenli 30 günde bi oluo aynen banada asılama dendi ama sansı cok düsük die istemedik biraz daha bekleyip olmazsa tüp yatırcaz geçmiş olsun
tüp bebeği çok tercih etmek istemiyorum ya. Ahmet marankinin bir yardımcısı var onunla görüşme fırsatım oldu. bitki hapları önerdi bana ve dediki ilaçlarla yada tüp bebek yaptırılarak ulaşılan hamilelikler herzaman risk taşıyo mümkün olduğunca son care olarak görülmeli. inşallah bunlara gerek kalmaz bizde dobişko oluruz:)

Lailahe illallah Cuma’nın sebebiyle, Muhammedün Resullullah gerek yüzün gölgesiyle dünya ve ahiret muradımı ver.
Melekler duasıyla, Ya vedüdüm, entel maksudum, Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, cennet kapılarını aç, benim günahımdan geç.

Benim günahım varsada senin gibi halikim var. Muhammed Aleyhisselam dostum var.

İlahi kabre vardığım gece lütfeyle, yalnız kaldığım gece bilmediğimi bildir. Kabrimi nur ile doldur. Kevser şarabına daldır, ulu cemalini göster.

Gece gündüz yalvarırım sana dünya ve ahiret muradımı ver bana.

Rabbim Allah, fikrim zikrullah, kalbimin nuru Resullullah, evvelim Allah, ahirim Allah, La ilahe illallah Muhammedün Resullullah.

Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi şahımız var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.

Sırrım sübhanım Allah, derdim dermanım Allah, gafil kuluna gam düşmüş, yetiş imdadımıza ya Muhammed.

Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, ya Allah, ya Muhammed umarız senden şefaat.

Lailahe illallahtır özüm, Muhammed Mustafadır sözüm, ihlas-ı şerif ile yıkadım yüzüm. Ayetele kürsü için sen kabul eyle sözüm.

Lailahe illallah üç muradım var, biri cennet, bir ırmak diyarını görmek. Aç cemalini göster diyarını.

Ya Resullullah! Aman yarabbi ya rabbena her halimiz malumdur sana, gece gündüz yalvarırım sana. Her zaman sana muhtacım..

Cennetine davet et Allahım kabrimizde rahatlık, sıratta selamet, tatlı canımız sana emanet, son nefesimizde selametler ihsan eyle.

Kabir suallerimiz ahsan eyle, cennetinle cemalini cümleyle beraber bana da nasip eyle.

Lailahe illallah selalar duası için, Muhammedün Resullullah arşı ala gölgesi için hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara edalar ihsan eyle evladı olmayanlara hayırlı evlatlar nasip eyle Ya Rabbim.

Elif Allah, Nur Muhammed tez selamet.

İlahi Yarabbi hacetimi rahmet deryasını ulaştır, duaya açılan elleri icabete eriştir.

Allahım senden başka kimsemiz yoktur. Lailahe illallah arşı alaya Muhammedün Resullullah şükür Mevlaya.

Yarabbi yarabbena her halim malumdur sana, cenneti alada cemalini göster bana.

Lailahe illallah günahlarımız af eyle, Muhammedün Resullullah makamımı nur eyle.

İlahi Yarabbi son nefesimde kendime malik olmadığım zaman bu duamı sana emanet ederim.

Selatü selaya yolladım Mevlaya, sen cümlemizin muradını evladını ver gelecek Cuma’ya.

Lailahe illallah ve cellehü edası ile, Rabbim muradımızı ver melekler duası ile.

Lailahe illallah kalbimizi karartma, rızkımızı azaltma, kabrimizi, daraltma, senden başka kapı aratma, muhannete muhtaç etme.

Lailahe illallah imanla sabır, Muhammedün Resullullah azapsız kabir.

Allahım beni af eyle, her derdimi def eyle, rızkımızı bol eyle, kabrimizi nur eyle, sual meleklerinin cevabını muktedir eyle.

Evvelim Allah, ahirim Allah, kalbimde beytullah Lailahe illallah Muhammedün Resullullah. “Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhû ve rasûlühü” diyerek çene kapatmak nasip eyle Yarabbi.

Allahım şeytanın şerrinden, kabirdeki yılanlardan, çıyanlardan, ölümün dehşetinden, kabirin azabından, sıratın zulmetinden muhafaza eyle Allahım.

Ölümün hayırlısını, üç ayların birisini, Yasinin yarısını okurken ölmeyi nasip eyle Yarabbi.

Amin.

kızlar ben geldim.. listeyede eklenmişim.. teşekkür ederim RainbowColors :90::90:

kızlar ben geldim.. listeyede eklenmişim.. teşekkür ederim RainbowColors :90::90:

Eveet bende eklenmişim teşekkür ederim...
Öğle yemeğinden geldim inanılmaz uyku bastı hiç çalışasım yok benim.
Bu arada dua için teşekkürler, allah kabul etsin...

Kızlar hadi atalım şu üzerimizdeki kötü düşünceleri şu mubarek aylarda güzel saatte mevlam tüm dualarımızı gerçekleştireck inşallah.dün benim tedavimi gördüğümü bilmeden tam3 kişi senin ikizin olacak dedi. Okadar etkilenmişim ki gece rüyamda bi sürü bebeğim olmuştu bi ona koşuyorum mama yediriyorum,diğerinin altını alıyorum imdatttt diye bağırarak uyandım sabah :KK1:

Ne kadar güzel şeyler yazmışsı cenabı allahım ağzından duysun inşallah cümlemize yardımcı olsun

kızlar hadi atalım şu üzerimizdeki kötü düşünceleri şu mubarek aylarda güzel saatte mevlam tüm dualarımızı gerçekleştireck inşallah.dün benim tedavimi gördüğümü bilmeden tam3 kişi senin ikizin olacak dedi. Okadar etkilenmişim ki gece rüyamda bi sürü bebeğim olmuştu bi ona koşuyorum mama yediriyorum,diğerinin altını alıyorum imdatttt diye bağırarak uyandım sabah :KK1:

eveet bende eklenmişim teşekkür ederim...
öğle yemeğinden geldim inanılmaz uyku bastı hiç çalışasım yok benim.
Bu arada dua için teşekkürler, allah kabul etsin...

[sıze=2]aynen canım bende yemekten geldim benimde uykum çok geldi birde ben hala hasta olamadım 18 gün oldu tık yok çok sıkıntı oluo bana bide karın şişliği sorma gitsin çıldırıcam :KK33:[/sıze]

Kızlar hadi atalım şu üzerimizdeki kötü düşünceleri şu mubarek aylarda güzel saatte mevlam tüm dualarımızı gerçekleştireck inşallah.dün benim tedavimi gördüğümü bilmeden tam3 kişi senin ikizin olacak dedi. Okadar etkilenmişim ki gece rüyamda bi sürü bebeğim olmuştu bi ona koşuyorum mama yediriyorum,diğerinin altını alıyorum imdatttt diye bağırarak uyandım sabah :KK1:

allah hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize inşallah....

s.a. hayirli cumalar,

Haticemavi - > Bu güzel dua icin Allah senden razi olsun, bizimle paylastigin icin... AMIN AMIN AMIN... inan canim SIKKINDI bir nebzede olsa bu dua bana moral oldu...

Hakkimizda hayirlisi olsun herseyin... selam ve dual ile

Ne güzel dua allah razı olsun senden çok güzel oldu

lailahe illallah cuma’nın sebebiyle, muhammedün resullullah gerek yüzün gölgesiyle dünya ve ahiret muradımı ver.
Melekler duasıyla, ya vedüdüm, entel maksudum, kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, cennet kapılarını aç, benim günahımdan geç.

Benim günahım varsada senin gibi halikim var. Muhammed aleyhisselam dostum var.

Ilahi kabre vardığım gece lütfeyle, yalnız kaldığım gece bilmediğimi bildir. Kabrimi nur ile doldur. Kevser şarabına daldır, ulu cemalini göster.

Gece gündüz yalvarırım sana dünya ve ahiret muradımı ver bana.

Rabbim allah, fikrim zikrullah, kalbimin nuru resullullah, evvelim allah, ahirim allah, la ilahe illallah muhammedün resullullah.

Cuma gibi günümüz var. Islam gibi dinimiz var. Muhammed gibi şahımız var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.

Sırrım sübhanım allah, derdim dermanım allah, gafil kuluna gam düşmüş, yetiş imdadımıza ya muhammed.

Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, ya allah, ya muhammed umarız senden şefaat.

Lailahe illallahtır özüm, muhammed mustafadır sözüm, ihlas-ı şerif ile yıkadım yüzüm. Ayetele kürsü için sen kabul eyle sözüm.

Lailahe illallah üç muradım var, biri cennet, bir ırmak diyarını görmek. Aç cemalini göster diyarını.

Ya resullullah! Aman yarabbi ya rabbena her halimiz malumdur sana, gece gündüz yalvarırım sana. Her zaman sana muhtacım..

Cennetine davet et allahım kabrimizde rahatlık, sıratta selamet, tatlı canımız sana emanet, son nefesimizde selametler ihsan eyle.

Kabir suallerimiz ahsan eyle, cennetinle cemalini cümleyle beraber bana da nasip eyle.

Lailahe illallah selalar duası için, muhammedün resullullah arşı ala gölgesi için hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara edalar ihsan eyle evladı olmayanlara hayırlı evlatlar nasip eyle ya rabbim.

Elif allah, nur muhammed tez selamet.

Ilahi yarabbi hacetimi rahmet deryasını ulaştır, duaya açılan elleri icabete eriştir.

Allahım senden başka kimsemiz yoktur. Lailahe illallah arşı alaya muhammedün resullullah şükür mevlaya.

Yarabbi yarabbena her halim malumdur sana, cenneti alada cemalini göster bana.

Lailahe illallah günahlarımız af eyle, muhammedün resullullah makamımı nur eyle.

Ilahi yarabbi son nefesimde kendime malik olmadığım zaman bu duamı sana emanet ederim.

Selatü selaya yolladım mevlaya, sen cümlemizin muradını evladını ver gelecek cuma’ya.

Lailahe illallah ve cellehü edası ile, rabbim muradımızı ver melekler duası ile.

Lailahe illallah kalbimizi karartma, rızkımızı azaltma, kabrimizi, daraltma, senden başka kapı aratma, muhannete muhtaç etme.

Lailahe illallah imanla sabır, muhammedün resullullah azapsız kabir.

Allahım beni af eyle, her derdimi def eyle, rızkımızı bol eyle, kabrimizi nur eyle, sual meleklerinin cevabını muktedir eyle.

Evvelim allah, ahirim allah, kalbimde beytullah lailahe illallah muhammedün resullullah. “eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne muhammeden abduhû ve rasûlühü” diyerek çene kapatmak nasip eyle yarabbi.

Allahım şeytanın şerrinden, kabirdeki yılanlardan, çıyanlardan, ölümün dehşetinden, kabirin azabından, sıratın zulmetinden muhafaza eyle allahım.

ölümün hayırlısını, üç ayların birisini, yasinin yarısını okurken ölmeyi nasip eyle yarabbi.

Amin.

s.a. Hayirli cumalar,

haticemavi - > bu güzel dua icin allah senden razi olsun, bizimle paylastigin icin... Amın amın amın... Inan canim sıkkındı bir nebzede olsa bu dua bana moral oldu...

Hakkimizda hayirlisi olsun herseyin... Selam ve dual ile

aleykümselam canım hoşgeldin seninde cuman mubarek olsun allah cümlemizden razı olsun bi nebzede olsun kafanı dağıtabildiysem ne mutlu bugün kötü düşünce yok
millet nereye gitti yaww bak herkes uykuda :82:

gitmedm ben bi yere çalışıom:KK43: sorunsuz iş olurmu varsa adres vern oraya gitcemmm:KK43:

Arkadaşlar tontiş arkadaşımızın hepinize çok selamı var .Sanıyorum bu aralar çok yıprandı.her duyduğumu araştırıyorum ve bu beni çok yoruyor kendimide eşimide çok üzdüm bu ara dedi .Okuduklarındanda etkilenmemek için topiğe bir süre girme kararı aldı ve hepinizden bu süre zarfında onun için dua etmenizi istedi.

umarım herşey gönlünce olur tontiş cim umarım sevdiğin adamla eşinle yeniden evlenir ve bir çocuk sahibi olursun .hakkında hayırlısı ne ise o olsun arkadaşım.

dualarımızdasın.

ben de bu gece eşimin yanında olacağım Allah ın izniyle arkadaşlar çok neşeliyimm, pazar da tatilee uçuyoruz, biraz kafamı dağıtacağım yeni yerler keşfedeceğim, tatil sonrası yakınlarımın düğünleri var, yoğun bir ay yani gezme açısından :KK1: inşallah güzel haberlerle dönerim tatil sonrası, ve güzel haberler alırım sizlerden de, dualarınzı eksik etmeyin....

X