Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Vallahi ben hiçbişey bilmiyorum böyle köyde gibiyim en son göbek bağım kesildi doktorda yani okadar nerdeyse. öyle allah'a emanet yaşıyorum.

kizlar size birsey anlatiyim gülün biraz ben sinir oldumda neyse.... hani tombis le cicek sulamaya disari cikmistik ya dayanamadim kuzenimi aradim teyzos kizi evli coluklu cocuklu tayfasindan konustuk güldük neyse ona olanlari anlattim kari bana ne dedi biliyormusunuz YA BEN SENIN EVDE KALACANI DÜSÜNÜRDÜM KISIR KALACAN AKLIMA GELMEZDI EBEMIZ CIFTER CIFTER DOGURUYOR SEN ONA HICMI CEKMEDIN dedi ne deyim ben simdi ama hosuma gitti en azindan evde kalmadim demi kizlar bir sapim var sperm bankasi gibi görmeye basladigim

:) çok alemsin vallahi.

kizlar size birsey anlatiyim gülün biraz ben sinir oldumda neyse.... hani tombis le cicek sulamaya disari cikmistik ya dayanamadim kuzenimi aradim teyzos kizi evli coluklu cocuklu tayfasindan konustuk güldük neyse ona olanlari anlattim kari bana ne dedi biliyormusunuz YA BEN SENIN EVDE KALACANI DÜSÜNÜRDÜM KISIR KALACAN AKLIMA GELMEZDI EBEMIZ CIFTER CIFTER DOGURUYOR SEN ONA HICMI CEKMEDIN dedi ne deyim ben simdi ama hosuma gitti en azindan evde kalmadim demi kizlar bir sapim var sperm bankasi gibi görmeye basladigim

Vallahi ben hiçbişey bilmiyorum böyle köyde gibiyim en son göbek bağım kesildi doktorda yani okadar nerdeyse. öyle allah'a emanet yaşıyorum.

nazo clomende cogul gebelik olayi dogrumu ben genetikte olur biliyorum birde annem ikiz ama abimin tek tek cocugu var sen ne düsünüyon

valla bitanem ben klomeni ilk kez sizlerden duydum tüp bebekte falan çoğul oluyo da kolomeni duymadım ben de genetik biliyorum benim iki dedem de ayrı ayrı ikizi varmış yani ikiz olarak doğmuşlar hoş yaşamamış eşleri ama.

nazo clomende cogul gebelik olayi dogrumu ben genetikte olur biliyorum birde annem ikiz ama abimin tek tek cocugu var sen ne düsünüyon

tuhaf kzısın ya bana biri dese allah ne verdiyse giderdim valla dümdüz :)

belki de çoğu genetik özellik gibi kuşak atlıyordur sonra oluyordur. Ben burda bol keseden bilir bilmez atıyorum kafadan ya hadi dur bakalım hayırlısı şimdi ebeler gebelr ikizler falan ayaklanmasın da :) affınıza sığınarak duyduklarımı yazdım :) baştan söyleyimde :)

valla bitanem ben klomeni ilk kez sizlerden duydum tüp bebekte falan çoğul oluyo da kolomeni duymadım ben de genetik biliyorum benim iki dedem de ayrı ayrı ikizi varmış yani ikiz olarak doğmuşlar hoş yaşamamış eşleri ama.

tombiş sen salı günü bi git allahın izniyle bakalım kaç yumoşun oldu ikiz üçüz çoğul gebelik söz konusu klomende allah ne verdiyse :KK1:geçen ay bende 3 yumoş vardı dr üçüz deyince bizimki beşize razıyım yeterki olsun dedi ama olmadı

tuhaf kzısın ya bana biri dese allah ne verdiyse giderdim valla dümdüz :)

bu neki adi nuriye lise terk bir polisle evli annemin evinde oturuyon cok iyi niyetli ama saftir biraz bir kere yine izindeyiz bu geldi illa bize gidecez gittik ben yeni evliyim yeni yenide aileyle esim kaynasiyor neyse gittik yedik ictik hadi balkona cikalim dedi ben de saniyom bir derdi var annelerimiz ikiz ya neyse konu malum konu yataga geldi bana ne sordu biliyonmu hepinizden özür diliyom hani gavurlara kabuklu diyorlar ya caniniz aciyor mu dedi IQ sunu hesapla iste

tombiş sen salı günü bi git allahın izniyle bakalım kaç yumoşun oldu ikiz üçüz çoğul gebelik söz konusu klomende allah ne verdiyse :KK1:geçen ay bende 3 yumoş vardı dr üçüz deyince bizimki beşize razıyım yeterki olsun dedi ama olmadı

valla mavilim bilmiyom ama millet halvet dedikce delleniyom simdi onu bekliyom ondan sonra yimirtayi bekle yok sonra kirmizilari bekle anam yeter daral geldi saka maka deminden beri kendimi oyalamaya calisiyom umudum kalmadi be gülüm nasip

gecen ay benimde 3 tane vardi ama kimyasal oldu ya spermlerdemi suc yimirtalardami bu ayni seye dondü tavuk mu yumurtadan cikti yumurtami tavuktan hikayesine

'tontoncum canım yanlış anlamazsan bir şey söyleyeceğim canım bu konuyu bizden başka bir çok kişide okuyor hamilelik dışında bazı şeyleri yazarken çok daha uygun kelimeler seçelim olur mu canım.Lütfen beni yanlış anlama mutlaka herkesin tarzı farklı fakat dedimya okuyan çok olduğu için.

'asena klomenle hamile kalmıştın değil mi canım ikiz olabilir senin kide ay inşallah ikizdir değil mi .bir taşla iki kuş:KK1:

affınıza sığınarak bişey dicem
benim regle az kaldı ama ilginç bi sekilde akıntım var renksiz kokusuz
nerdeyse camasırımı ıslatcak kadar bu ay maydonoz kürü yapmıstım anneciğimin zoruyla:KK1:
ondan mı oldu acaba bilemedim hani olmaz da seytan dürtüyor acaba hamilelik belirtisi mi diye:KK53:

X