Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

evt cnm ayaklar havada olcak ki spermler yerini bulsun :))

ya mum yastık falan denemeden ben kocişimin sperm testi bi yapılsın diyorum
stresli bi işi var sperm falan kalmamıştır diyor bende :KK62:

inşallah bi sorun falan çıkmaz da rahat rahar deneriz

2 ay kullandım cnm ikinci kullanışımda doktor iki yumurtan oluşmuş dedi bu ayda tuttu sanırım doktora pazartesi gidicem

İnşallah hayırlı haberler alırsın canım. Herşey yolundadır umarım. Ben de bu ay başladım klomene ama yumurta takibi falan demedi doktorum. Bilmiyorum yumurta oluştu mu. Merak içindeyim. Ne kaldı şurda ayın 20 sine :) bekleyip görecez bakalım. Sen bize bol bol dua et emi. yeni hamişler olarak peşinden gelelim hemen :)

ya mum yastık falan denemeden ben kocişimin sperm testi bi yapılsın diyorum
stresli bi işi var sperm falan kalmamıştır diyor bende :KK62:

inşallah bi sorun falan çıkmaz da rahat rahar deneriz

kesinlikle baktırın bizde hep ben ilaç kullandım en son gittiğimizde kocamda test yaptırmak istedi sperm sayısı düşük çıktı ilaç felan kullandı ben onada bağlıyorum

İnşallah hayırlı haberler alırsın canım. Herşey yolundadır umarım. Ben de bu ay başladım klomene ama yumurta takibi falan demedi doktorum. Bilmiyorum yumurta oluştu mu. Merak içindeyim. Ne kaldı şurda ayın 20 sine :) bekleyip görecez bakalım. Sen bize bol bol dua et emi. yeni hamişler olarak peşinden gelelim hemen :)

nekadar denediniz de klomene başladınız arkadaşlar
off şu klomen konusunda ne cahilim

kesinlikle baktırın bizde hep ben ilaç kullandım en son gittiğimizde kocamda test yaptırmak istedi sperm sayısı düşük çıktı ilaç felan kullandı ben onada bağlıyorum

ben 6 ay kadarönce şöyle bir üstten baktırmıştım sorun yok gibi demişti
ama eşime baktırmak lazım
sperm sayısı hareketlilik nasıl bakalım

ne zaman başladın kaç tane kullandın klomeni yumurta takibine çağırması gerek 5 tene bitirdiysen şayet çağırmasada sen git

amin cnm tşk ederim az kalmış inş hepinizden hayırlı haberler bekliyorum dualarım sizinle inş

ben 2 yıllık evliym canım. 1 yıldır istiyoruz. Ama olmadı maalesef. Şubatta bir kimyasal gebelik yaşadım :KK5: 1 yıl olmayınca doktorum klomene başlayalım dedi.Ama ilk ay olduğu için midr nedir yumurta takibi istemedi. Bilmiyorum yumurta oluştu mu. Akıntımda çok yok bu ay. Anlamadım gitti. Herşeye rağmen çalışmalara devam diyoruz işte :)

normalde 1 sene sonra klomene başlatıyorlar diye biliyorum öle demişti dktorum.
ama bana hemen başlattı doktorum. daha yeni 1 sene oldu evleneli. 6 aydır klomen kullndım ve ara verdm bu ay.

ben 2 yıllık evliym canım. 1 yıldır istiyoruz. Ama olmadı maalesef. Şubatta bir kimyasal gebelik yaşadım :KK5: 1 yıl olmayınca doktorum klomene başlayalım dedi.Ama ilk ay olduğu için midr nedir yumurta takibi istemedi. Bilmiyorum yumurta oluştu mu. Akıntımda çok yok bu ay. Anlamadım gitti. Herşeye rağmen çalışmalara devam diyoruz işte :)

git baktırsana arkadaşım
o çağırmasa da sen git
sanki evine misafirliğe gitmiyosun ya

normalde 1 sene sonra klomene başlatıyorlar diye biliyorum öle demişti dktorum.
ama bana hemen başlattı doktorum. daha yeni 1 sene oldu evleneli. 6 aydır klomen kullndım ve ara verdm bu ay.

neden acaba yumurtalarda sorun mu vardı ki?
ben gitmedimya doktora ondan soruyorum

çağnur bu ilaç 5. günü başlanır 5 gün kullnılır 6. günü kontrole gidilir sakın aksatma yoksa kiste çeviren bi ilaç

ne ilacı kullandınız bununiçin?
ne kadar kullandı ve ne zaman etki etti?
hani düşük falan çıkcak olursa bilgim olsun

bi de testi bikaç kez tekrarladınız mı

1 ay olacak nerdeyse kullanmaya başlayalı cinko hapı bu ay başladı doktor 3 ay kullan demiş ama sonuç pozitif çıkarsa daha kullanmaz herhalde 1 defa yaptırdık testi

X