Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

1 ay olacak nerdeyse kullanmaya başlayalı cinko hapı bu ay başladı doktor 3 ay kullan demiş ama sonuç pozitif çıkarsa daha kullanmaz herhalde 1 defa yaptırdık testi

iyi yaa
ya hemen etki etmiş ya da zaten olacağı varmış o halde
internetten bakmıştım da
sağlıklı sonuç için test 3 kez tekrarlanmalı diyor da ondan sordum
neyse tatil dönüşü test şart artık
bir de kaç gün ilişki yaşamayıp gittiniz

iyi yaa
ya hemen etki etmiş ya da zaten olacağı varmış o halde
internetten bakmıştım da
sağlıklı sonuç için test 3 kez tekrarlanmalı diyor da ondan sordum
neyse tatil dönüşü test şart artık
bir de kaç gün ilişki yaşamayıp gittiniz

eşimin sperm sayısı 7 milyon çıktı olacak olduktan sonra 1 tanesi tutuyo zatyen ama önemli olan hareketliliği kalitesiymiş şükürki onlar çok ii çıktı 3 gün ilişkiye girmedik cnm

eşimin sperm sayısı 7 milyon çıktı olacak olduktan sonra 1 tanesi tutuyo zatyen ama önemli olan hareketliliği kalitesiymiş şükürki onlar çok ii çıktı 3 gün ilişkiye girmedik cnm

teşekkürler canım
biz de yaptıralım da atalım kafamızdan inşallah

tombiş seni dr çağırmış o arkadaşa ilacı vermiş ve gel dememiş hiç senin tarih doğru salıydı galiba

canim hesaplama hersey karisik bende ben iki ay 5. gün baslayip 5 gün bir tana aldim 3.gün alt muayene edildi bu ay 6. gün baslayip 5 gün 1 tane alacam sali bakilacak arkadas benim de ilgimi cekti ekstra yazdim bilmemki niye

Smear testi yaptıran var mı ben en son 20 yıl önce :) yaptırmıştım şimdi de yeni yaptırdım geçengün sonuç yarın çıkacak bakalım. Her sene yaptırın bi şikayet olsun olmasın diyorlar ya nerdeeeeeee. Kim uğraşacak.

bütün dr. farkli birsey kullaniyor igne ilac ne bileyim ben cok bilgisizim ama eger ki para icin umutlarimizla oynuyorlarsa allah bildigi yapsin

Smear testi yaptıran var mı ben en son 20 yıl önce :) yaptırmıştım şimdi de yeni yaptırdım geçengün sonuç yarın çıkacak bakalım. Her sene yaptırın bi şikayet olsun olmasın diyorlar ya nerdeeeeeee. Kim uğraşacak.

askim bu ne ya yaziyon yaninada acikla ne icin nasil diye
yok yok böyle olmayacak ben kendime format attirmaliyim

her kadının senede bir sefer yaptırması gerek kanseri önceden önleyebiliyorsun geçen ay yapıldı allahtan herşey normal

Tombişcan dur telaşlanma hemen rahim ağzından azcık parça alıp tahlile veriyorlar kanser testi gibi birşey allah vermesin ama bu gebelikle falan ilgisi yok normal rutin muaynede her kadına yapılıyor ya onu diyorum

askim bu ne ya yaziyon yaninada acikla ne icin nasil diye
yok yok böyle olmayacak ben kendime format attirmaliyim

Tombişcan dur telaşlanma hemen rahim ağzından azcık parça alıp tahlile veriyorlar kanser testi gibi birşey allah vermesin ama bu gebelikle falan ilgisi yok normal rutin muaynede her kadına yapılıyor ya onu diyorum

nasil telasmam nazom hergün yeni bir sey cikiyor yok mum durusu yok yastik ya bunada kAFA derler sagol canim aciklama icin

'bende 5 yıl önce yaptırmıştım bir ara yaptırırım

tontoncum iyiiyim canım saol çamşırlarla uğraşıyorm

her kadının senede bir sefer yaptırması gerek kanseri önceden önleyebiliyorsun geçen ay yapıldı allahtan herşey normal
ben dr. sadece 3 ayda bir d.k.hapi amaya giderdim su an ara sicaklardayiz 3 aydir biriken yillarin acisini cikartacak kadar gösterdim valla:KK1::KK1:

naz senin calisma bitti demi peki yimirtladimmi yoksa yimirtlamadimmi diye bir test varmis 20. mi günde ne ona gitttinmi yada gidecenmi

Sen yine iyi gidiyormuşsun ben var ya en son 15- 20 sene önce doktora gittim bu konuda o da şöyle çok abunla yıkamışım ph dengesi bozulmuştu ilaç falan vermişlerdi hatta rahim ağzında yara açılmıştı ph bozulduğu için (sabundan) dondurma yöntemiyle mi ne tedavi etmişti.

ben dr. Sadece 3 ayda bir d.k.hapi amaya giderdim su an ara sicaklardayiz 3 aydir biriken yillarin acisini cikartacak kadar gösterdim valla:KK1::KK1:

Yok canım onu bilmiyorum ben zaten sizin anlattıklarınızdan da hiçbişey anlamıyorum klomenler falan çalışma 2 tane daha yapmamız lazım :) bugün olursa bugün ve bi de bi haftasonu yapsam artık rastgele bakalım.

naz senin calisma bitti demi peki yimirtladimmi yoksa yimirtlamadimmi diye bir test varmis 20. Mi günde ne ona gitttinmi yada gidecenmi

X