Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

keşke bu ay hamile kalabilsem dünyalar benim olur ama her ay aynı hüsrann(
'belkide gelme zamanı gelmiştir ve o ay bu aydır kimbilir.aramıza hoşgeldin.

'yumurtladığının işareti bu canım.o günleri değerlendirdiysen inşalalh hamile kalmışsındır.hamile kaldığını anlamak için adete yakın da o yüksek ateşin olması canım.

ben senin yerine de aglarim merak etme bügün musluklar acik

rain halim ortada bana bir seyler söyle günler gecmiyor ama dünkü bel agrim yok bugun

gerçekten de ben de burçalr içinde en iyi kadın ve erkek burçlarını araştırdım..erkeklerde en iyi burç aslan..kadınlarda koç burcuymuş..koç kızım olur inş.. yaa..
valla ben koç kadını olarak koç kız istemem ya acaip inat oluyoruz

rain halim ortada bana bir seyler söyle günler gecmiyor ama dünkü bel agrim yok bugun
'canım sen zaten klomen kullanıyorsun dr.a gideceksin değilmi yumurtlama zamanını söyleyecek sana şansın daha iyi olacak inşallah dünkü kasık ağrısının bir önemi yok canım yumurtlama için erken.çok dinleme kendini.iyi haberler gelecek senden biliyorum senden ve tüm gruptan inşallah

ay iyiki evdeyim dedik normalde okumaya yetisemezdim simdi kimseden ses yok bak yine koparim kizlar

'tal başlığı değiştirmek için moda mesaj at istersen temuz-Ağustos olarak değiştirsinler başlığı.

Benide ekle canım ya , Benim BAT 20-22 Temmuz çok emin olamıyorum, tek tarih mi vermem gerekiyor? İnternetteki hazır hesaplama motorlarında 20' si çıkıyor ama...(Daha çok yeniyim konuları ancak anlıyorum:)

sisli bir maziden uzakta,
yalnızca sana yakın
gönlümün dalgalarında sevgim kalsın
bitmeyen rüyalarımda HEP SEN VASIN!...melegiimm ah su ruyalar benı mehvedıyor ya ınanmıycaksınız ama ben ruyamda kımı hamıle gorsem bı zaman sonra hamıle oldugunu duyuyrm ama ben bi kendımı goremıyrm korkuyrm valla kendımdenn :2::2::2:

selam kızlar bende bugün geç kalkan tembellerdenim ama tatil ve ben tatilin tadını çıkartıyorum geçmişi okuyum dedim ama imkansız yetişilmiyo hızınıza

iyiki ses verdim canim ben ilk defa evdeyim bizimki cok korktu dakikada bir ariyor ama benim canim burnumda sen ne yapiyon

sürekli sayfa yeniliyorum yeni mesaj geziyorum
ama gebelik başlığında dışarı çıkmıyorum gezmeye kaybolurum dye

çok sıkıcı gerçekten yapacak hiçbişi yok
tv de zap yapıp duruyorum
desti izdivaç çocuklar duymasın yemekteyiz
içim bayıldı valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…