Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

güzel söylüyorsun yürekten katılıyorum akışına bırakalım herşey kendiliğinden doğal olsun güzel de akışımı mı kaldı be arkadaşım (kendim için konuşuyorum) yaş olmuş 36 durmuş durmuş şimdi aklına gelmiş bebek :) bi de bu saatten sonra olursa olur olmazsa olmaz diye öyle sadece korunmayı bırakıp rast gele takılacak lüksüm mü var benim :)

Umarım en kısa zamanda bebeğine kavuşursun, çok içten dua ettim...
Öyle düşünme ama bak söylerken bile umutsuzsun, bunlar bile etkendir bence,
Her zaman pozitif üşünmekten yanayım.
Benim çok yakınım var 35 ten sonra hamile kalan.
Benim anneannem dayımı 41 yaşında doğurmuş.
O zaman sanmıyorum yumurtlama hesaplasınlar, tv yok internet yok vs.
Kısmet bu işler, stres yapmadan fazlaca, gereken neyse yapacağız tabiki,
Durmak yok yola devam :KK1:

bizim eve gelmemiz 8 falan ama yemekti bimlemneydi derken saat geçiyor ee balkonda sigara keyfi meyve çekirdek falan ha haa ha aha ahaa :) hele ki yoğun bir günün ardından insan aman bana dokunmayan yılan bin yaşasın moduna giriyor vallahi. :)

İlaahi :KK64:
Ya gerçekten çok yorgun oluyoruz bazen,
Hele bu ara zavallı kocam 11'den önce gelmiyor göremiyorum adamı nerdeyse,
Haftada 3' ü buldurmak biraz zor olacak galiba :)

bizim eve gelmemiz 8 falan ama yemekti bimlemneydi derken saat geçiyor ee balkonda sigara keyfi meyve çekirdek falan ha haa ha aha ahaa :) hele ki yoğun bir günün ardından insan aman bana dokunmayan yılan bin yaşasın moduna giriyor vallahi. :)

İlaahi :KK64:
Ya gerçekten çok yorgun oluyoruz bazen,
Hele bu ara zavallı kocam 11'den önce gelmiyor göremiyorum adamı nerdeyse,
Haftada 3' ü buldurmak biraz zor olacak galiba :)

şimdi birden bire ayıp olmasın diye doktorumuza hemen birşey soramıyoruz ama ben herkesin (benim gibi) aklından ister istemez bulmuşken sorayım diye birsürü şeyler geçirdiğinden eminim. :) Çaktırmadan soralım bari :) Nasssın iyisin hamdolsun Allah iyilik versin falan diye başlayıp ''yav doktorcum ne dicem doktor bana bi tablet gibi bişey vermişti mantar oluşmasın diye akşamları yatmadan koyuyorum ginaflor mu ne akıntı var diye önlem olsun diye verdi . bebek düşündüğümüzü de biliyor korunmana gerk yok diyor ben ilişki sonrası da koyuyorum birşey olur mu acaba eşim sinir oluyor bebeğin üstüne koyma şöyle ilaç diye :) teşekkür ederim saygılar :)'' bak örnek vereyim derken ben sordum bile. Bi de diyip bişey daha sorarız hep daha birini cevaplamadan hadi onu da örnekleyim '' bi de bu ilaç buzdolabında saklanması gerekiyormuş eczacı uyarmadı birkaç gün evde odada kaldı sonradan fark edip koydum birşey olur mu ? '' oohhhhh sordum rahat ettim darısı başınıza. Zaten bütün sorulaın sonu birşey olur mu diye biter canımız ne tatlı :):KK1:

canım kullan bişey olmaz hatta vajenin doğal ortamını sağlıyor düzenliyor, enfeksiyondan koruyor, ama ilişki sonrası koyma bence spermler rahat hareket etsin :KK55:

ay ağzına sağlık arkadaşım Allah senden razı olsun senin de gönlüne göre versin inşallahhhhh. Birbirimizden dualarımızı eksik etmeyelim hiçbirimiz. 40 KERE DİYİNCE OLURMUŞ YA HERKES 40 KERE HAMİLEYİM YAZSIN GÖNDERSİN. :) BİR MESAJ İÇİNDE 40 KERE :)

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Umarım en kısa zamanda bebeğine kavuşursun, çok içten dua ettim...
Öyle düşünme ama bak söylerken bile umutsuzsun, bunlar bile etkendir bence,
Her zaman pozitif üşünmekten yanayım.
Benim çok yakınım var 35 ten sonra hamile kalan.
Benim anneannem dayımı 41 yaşında doğurmuş.
O zaman sanmıyorum yumurtlama hesaplasınlar, tv yok internet yok vs.
Kısmet bu işler, stres yapmadan fazlaca, gereken neyse yapacağız tabiki,
Durmak yok yola devam :KK1:

ayrıca yaşı takma, kuzenim 36 yaşında 1.yi doğurdu, 38. yaşında 2. yi doğurmak üzere, hem de myom, tüplerde problem vs bir sürü soruna rağmen, ama şu var, normalde 1 yıl deneyin deniyor ama 35 yaş üstü 5-6 ay denedikten sonra olmazsa hemen dr a gitmelisin, yumurtaların çok kıymetli artık çünkü günden güne azalıyor hepimizde biliyorsunuz. ben çıkıyorum
hoşçakalın arkadaşlar takmamaya çalışın diyeceğim ama ben de yapamıyorum. :KK1:

Teşekkür ederim hani ben de başlamışken devam etmek gerekiyor diye düşünerek koymuştum 12 tane var içinde 5 tane kaldı 2 kere ilişkiden sonra koymuş oldum :KK43: 5 taneyi erteleyerek mi alayım ozaman şu birkeç gün benim için önemli 2 tane daha çalışma yapmak gerekiyor yarın sonraki gün falan. Ara verirsem ilaç etkisini kaybeder diye korkumdan koydum.

Cevap için çok teşekkürler sana da mahçup olduk ufak bişey yaptırıp gelmek lazım :) doktorlara öyle yapılır ya ya da leblebi, portakal ya da patik sabun bezi falan örüp getireyim ha aha aha ha aha :) öyle olur hep :) babam doktordu da hep öyle olurdu para vermeyen öyle şeyler getirirdi :) takas usulü ya da hayatını kurtarmış falan birinin diyelim yakınları hürmet saygı olsun diye ne yapacağını şaşırır yazık. Biz de şimdi öyle olduk. Sağol bilgine sağlık :)

canım kullan bişey olmaz hatta vajenin doğal ortamını sağlıyor düzenliyor, enfeksiyondan koruyor, ama ilişki sonrası koyma bence spermler rahat hareket etsin :KK55:

kızlar sabah kanamanın devamı geldi regli benzeri
hafif de sancım başlayınca gitmedim doktora regl oldum diye
merakınız gitsin

öteki ay çalışmalara devam :KK62:

kızlar sabah kanamanın devamı geldi regli benzeri
hafif de sancım başlayınca gitmedim doktora regl oldum diye
merakınız gitsin

öteki ay çalışmalara devam :KK62:

Hayırlısı olsun canım ne diyelim ama epey ümitlenmiştik. Neyse umutlar önümzüdeki aya artık.

Valla güzelim anlayamadıkki..Ben çok yanında değildim anlatılanları biliyorum sadece..Doğumdan 1-2 hafta sonra çok başı ağrımaya başlamış.Devamlı başım başım demiş.Sonra birgün uyanmış sağ gözü görmüyormuş..Adana ,ankara bırakmadılar gitmedik...En son yatağa düşmüş iyice sürekli sayıklamış..:KK14:Belkide bilinmeyen başka bişi vardı epid.tetikledi...

aaaa inanmıyorum canım yaaa benim teyzemin kızada epid. doğumm yaptı onunda 1 hafta sonra başı şiddetli ağrımaya başladı doktora gitti doktor dediki 100 kişiden birinde oluo ama 1 hafta sürer en son görüştüğümde geçmişti başağrısı biraz vardı işte allah korusun yarabbim :18::18:

'green şu koldan iğne vurulup yapılan anestezi ile genel anaeztezi arasında fark nedir.risk açısından.

birde daha önce genel anestezi alan biri için aynı riskler var mı.

aaaa inanmıyorum canım yaaa benim teyzemin kızada epid. doğumm yaptı onunda 1 hafta sonra başı şiddetli ağrımaya başladı doktora gitti doktor dediki 100 kişiden birinde oluo ama 1 hafta sürer en son görüştüğümde geçmişti başağrısı biraz vardı işte allah korusun yarabbim :18::18:

kızlar buarada bende yine başka doktora göründüm yemek saatinde 17 gün geciktim felan dedim adetimin geciktiği ilk 2 gün pembe ve kahverengi akıntı geldiğini söyledim hemen test yaptım kesin sonuç verenden 2 çizgi silik çıktıgını söyledim filan... neyse bebiklerimin büyük bir ihtimalle tutanamadığını belirtti sizcede öylemidir :KK14::KK14::KK14:

kızlar buarada bende yine başka doktora göründüm yemek saatinde 17 gün geciktim felan dedim adetimin geciktiği ilk 2 gün pembe ve kahverengi akıntı geldiğini söyledim hemen test yaptım kesin sonuç verenden 2 çizgi silik çıktıgını söyledim filan... neyse bebiklerimin büyük bir ihtimalle tutanamadığını belirtti sizcede öylemidir :KK14::KK14::KK14:

neden kan testi yaptırmadın canım?

'hcg tutunmadan sonra artıyor idrarda çıkacak kadar çoğalıp tutunmaması mümkün değil.o zaman düşük diyeceğim ama ortada kanamada yok.sanıyorum yaşadığın kimyasal bir gebelik :KK43:

X