Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

hem iyi hem kötü dimi
eşim de okuyup durma diyor sinir oluyor

araştırdım ben
regliden 3 gün önce veya sonraki aralıkta olabilirmiş

arkadaşlar bu yerleşme kanaması regli günündemi oluyor günunden önce olmuyormuydu kafam karıştı
'küçük bir düzeltme yapayım müsadenizle.adete yakın olan kanama üstüne görme oluyor arkadaşlar yerleşme kanması ise.yumurtlamadan sonra tahminen 5/10.günde falan oluyor

bende öyle düşünüyorum burası gerçekten insana iyi geliyo ama eşinle arana girmeyi istemeyiz dimi kızlarr:86:

arkadaşım bişi sormak istiyorum şimdi doktorlar klomenden sonra gün aşırı ilişki diyor ya biz bunu her akşam yapsak yanlış bişimi yapmış oluruz...

hande hanım madem ebesin ben de ebeyım bende nıye ebe yazıyo profılımde bıde bişi sorcam gestasyonel dıabet ne zaman ögrenılır bu soruya cvp ver

canım ebecim sen nerdesin hoşgeldin bende ebe bekliyordum sorularım var ilk sıra benim kızlarrrr

canım günaşırı ilişki demek 2 gune bır demektır bayana gore bı sorun teşkil etmez asıl sorun erkektedır cunku spermlerın daha çok daha hareketlı olması için en az 48 saat geçmek zorunda o yuzden bole denir

bende öyle düşünüyorum burası gerçekten insana iyi geliyo ama eşinle arana girmeyi istemeyiz dimi kızlarr:86:

yok yok eşimle arama zaten bilgisayar sonra Imac sonra Ipad sonra Iphone gşiirdi onlar benim kumamm bunu herkes bilir:)))))
eşim bi forumda teknoloji üzerine yönetici yirmibini aşkın mesaj sayısını yükseltmiş..dedim benimle bu kadar cümle kurmamışsındır:)) bende üyee olcam görürsün sen dedim

bence sperm kalitesi için günaşırı en uygunu
dediğin çok doğru aslında benim bi tanıdığımm var gatada hemşire oda klomenle hamile kaldı bana doktorlar gün aşırı diyor ama aslında her akaşam en iyisi böle yap dedi:)))

aa kuma iphonedan sende demi var
ben alıştım iyi anlaşıyoruz artık kendisiyle

arkadaşım bişi sormak istiyorum şimdi doktorlar klomenden sonra gün aşırı ilişki diyor ya biz bunu her akşam yapsak yanlış bişimi yapmış oluruz...
eğerki eşinin sperm testini yaptırdın ve sorun yoksa en azından yumurtanınm olduğunu düşündüğün günlerde her gün olabilir.ama sperm sayısı zayıf ise gün aşırıda mümkün.zaten spermler vucutta 72 saat yaşıyor merak etme canım.

acaba bende ondan mı sürekli gaz var, stres yapıyorum ve midemi etkiliyo galiba... bebiş oluşumunu daaa
'tabi gaz midede gastrit bunları hep stres tetikliyor ne yazıkki.

aa kuma iphonedan sende demi var
ben alıştım iyi anlaşıyoruz artık kendisiyle
bende her cinsten varrr kullanıp kullanıp duruorum kumamıı :)) eşimde öyle yapma onlar benim gözbebeğim diyor iyice gıcık oluyorum

kızlar biraz sansürsüz olcak ama idare edin

biliyorsun ben rahim duvarı kalınlaşmasıdan ameliyat oldum TARİH 18 haziran dr ankaradaydı ben çorumdayım

telefonda ilişki serbest dedi ve 2 temmuzda ilişkiye girdim ama ogün zannettimki altıma yaptım bir anda su boşaldı benden

2 gün sonra yine aynı durum oldu dün idrar kültürü verdim sonuş bekliyorum ara ara kanamam oluyo bu normalde su boşalması sence normalmi ilişkiye girmeye de korkuyorum şimdi

kestane kebap acele cevap

çok teşekürlerrr:))

ben yazana kadar htcgl01 gitmiş

Son düzenleme:

rahım duvarın inceyse zaten embrıyo tutmayabılıyo o yuzden amelıyat olmuşsun ii olmuş ama hangı şartlarda sterıllıgı elemanları anestezı uzmanı nasıldı ıdrar kesen hasar görmüş olabılır ama su nasıl bişi rengı kokusu nasıl postop enfexıon olabılır yanı amelıyat sonrası enfeksıon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…