Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kızlar üye olurken ebelik diye bir bölüm yok formda dışlamayın beni lütfen inanmazsanız msn de görürsünüz beni

arkadasım gercekten hıc ınandırıcı dglsn ayrıca burda hıckımsenın senın tecrubelerıne ıhtıyacı yooookkkk hepımız emın ellrdeyz sen bızlerı dusunupte canını hıc sıkma

yaaa arkadaşlar soru sordum cevap vermediniz çok stresli bi bayan olduğumu yazdımmm bak halen streesleniorumm :)))

yaaa arkadaşlar soru sordum cevap vermediniz çok stresli bi bayan olduğumu yazdımmm bak halen streesleniorumm :)))
'topik maaşallah hızlı ilerliyor ya arada kaynıyor bazı sorular stres tabiki etkili yumurtayı ve döllenmeyide engelliyor.salgıladıkları hormonlar düşün stres mide salgılarını bile etkiliyor asit salgılıyor .düşün yani.senin sinirlerini alsak nasıl olur

inşallah canım bu topik uğurlu bence bu ay olur inşallah

İnşallah canım inşallah. Bu ay da kırmızı kart yemek istemiyorum sanırım sen de öğretmensin. Hayırlısıyla bebek sahibi olalım inşallah hepimiz ama meslekdaşız beni anlarsın hani bu ay olsa süper olur :)

hmm kendime çekidüzen vermem lazım benim yaaa allahım sen bana o zaman peygamber sabrı nasip eyle yarabbi
bu aradaa satılık sinir var almak isteyenler...

acaba bende ondan mı sürekli gaz var, stres yapıyorum ve midemi etkiliyo galiba... bebiş oluşumunu daaa

bende bende meslektaşım
olsun bu ay ya da sonraki ay yoksa geç oluyor bize

arkaadaşlar bu forumda sizlerle yazıştıkça sanki bu ay olucakmış gibi gelio o kadar motive ediosunuz o kadar umut veriosunuzki anlatamamm iyiki üye olmuşum iyiki sizleri tanıdım..aslında eşime gıcıklık olsun die bu foruma üye olmuştum :)

kızlar üye olurken ebelik diye bir bölüm yok formda dışlamayın beni lütfen inanmazsanız msn de görürsünüz beni

hande hanım madem ebesin ben de ebeyım bende nıye ebe yazıyo profılımde bıde bişi sorcam gestasyonel dıabet ne zaman ögrenılır bu soruya cvp ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…