Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

sevgili tal listeye ekledğin için teşekkürler canım güzel haberlerini bekliyoruz açılışı yaparsan ayağını sürümeyi unutma

Kızlarrrr benide ekleyinnnn lütfeeennnn:KK50:

BAT 19 temmuz...Allah bekletmeden bu ay göndersin meleklerimizi inşallahh....:emir_bebek:

bayağa bi kalabalıklaştık maşallah :) Dua ediyorum ilk sıradaki arkadaşlar için hadi annelik yolunu açın da biz de arkanızdan gelelim.

hoşgeldin funda'cığım benim de bat 20 si haydi hayırlısı olsun Allah ağzından duysun :)

QUOTE=funda30;19960033]Kızlarrrr benide ekleyinnnn lütfeeennnn:KK50:

BAT 19 temmuz...Allah bekletmeden bu ay göndersin meleklerimizi inşallahh....:emir_bebek:[/QUOTE]

günaydın kızlar,

benim de 10 temmuz adet tarihim ama hiç umudum yok. progresteron tahlili 1.19 çıktı. yumurtlama yok yani bu ay. zaten 3. denememiz ve ilk defa yumurta takibi yaptırdım. küçük çıktılar kendileri. bu ay bakalım bi daha deniycez olmazsa ağustosta artık tedaviye başlıcam :KK43:

hoşgeldin funda'cığım benim de bat 20 si haydi hayırlısı olsun Allah ağzından duysun :)

QUOTE=funda30;19960033]Kızlarrrr benide ekleyinnnn lütfeeennnn:KK50:

BAT 19 temmuz...Allah bekletmeden bu ay göndersin meleklerimizi inşallahh....:emir_bebek:
[/QUOTE]

Aminnn cnm....Rabbim tüm isteyenlere versinn...

[
BENİM ANNE TARAFINDAN VE BABA TARAFINDAN İKİ DEDEM DE İKİZMİŞ HOŞ YAŞAMAMIŞ KARDEŞLERİ AMA İKİZ DOĞURMUŞLAR. ACABA BÖYLE BİR ŞANSA OLUR MU SÜPER BİRŞEY OLUR VAR YA İNSAN SEVİNÇTEN KAFAYI YER VALLA :)

QUOTE=RainbowColors;19960094]ikiz olsa hiçde fena olmaz değil mi.:KK1::KK1::KK1:sağlıklı hayırlı evlat olsunlarda inşallah

[/QUOTE]

aranızda klomen çatlatma iğnesi kullanan varmı ben 18 inde vuruldum iğneyi beklemedeyim test yapmaya korkuyorum

Hoşgeldin angel light hakkında hayırlısı inşallah geç olsun güç olmasın

günaydın kızlar,

benim de 10 temmuz adet tarihim ama hiç umudum yok. Progresteron tahlili 1.19 çıktı. Yumurtlama yok yani bu ay. Zaten 3. Denememiz ve ilk defa yumurta takibi yaptırdım. Küçük çıktılar kendileri. Bu ay bakalım bi daha deniycez olmazsa ağustosta artık tedaviye başlıcam :KK43:

[
BENİM ANNE TARAFINDAN VE BABA TARAFINDAN İKİ DEDEM DE İKİZMİŞ HOŞ YAŞAMAMIŞ KARDEŞLERİ AMA İKİZ DOĞURMUŞLAR. ACABA BÖYLE BİR ŞANSA OLUR MU SÜPER BİRŞEY OLUR VAR YA İNSAN SEVİNÇTEN KAFAYI YER VALLA :)

nasip kısmet o zaman ihtimal var .hadi hayırlsıı:)

iğneden 14 gün sonra çıkar dedi bugün 16. gün hiç bişey hissetmiyorum negatif çıkmasından korkuyorum o yü<den yaptırmadım :2:

'haticecim hiç belli olur mu o bence test yap hemen imkanın varsa.beklemek daha zor değil mi.

hemde çok zor 2 hafta nasıl geçti hergün günlerimi saydım 16 oldu bugün rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın evlatla kimseyi sınamasın çok zor çok sabır lazım.yaptırmak için bende can atıyorum ama yine olumsuz bişey görmekten korkuyorum sadece

günaydın kızlar hepimize uğur getirir umarım benimde 6 temmuz

Kızlarrrr benide ekleyinnnn lütfeeennnn:KK50:

günaydın kızlar,

benim de 10 temmuz adet tarihim ama hiç umudum yok. progresteron tahlili 1.19 çıktı. yumurtlama yok yani bu ay. zaten 3. denememiz ve ilk defa yumurta takibi yaptırdım. küçük çıktılar kendileri. bu ay bakalım bi daha deniycez olmazsa ağustosta artık tedaviye başlıcam :KK43:

kızlar hoşgeldiniz..sizleride ekledim müjdeli haberleri bekliyoruz inş..
ikiz olsa hiçde fena olmaz değil mi.:KK1::KK1::KK1:sağlıklı hayırlı evlat olsunlarda inşallah

evet inş. ama hayırlı ve sağlıklı olacaksa olsun inş.:KK31::emir_bebek::emir_bebek:

X