Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

merabalar benide aranıza alırmısınız bende 2. çocuğu düşünüyorum ama uzun zamandır olmuyor bat tarihim 17 temmuz

evet yaaaa çok süper :) çifter çifter de haberleri veririz alırız İNŞALLAHHHHH. Ellerine kollarına sağlık liste çok güzel olmuş. Sizlerin arasında kendimi de görmek beni çok ama çook mutlu etti. TOPİĞİMİĞZİ NİSAN 2012 ANNE ADAYLARI OLARAK DEĞİŞTİRİRİZ İNŞALLAH ÖNÜMÜZDEKİ AY.
inşallah inşallahhhhhhhhhhhhh

merabalar benide aranıza alırmısınız bende 2. çocuğu düşünüyorum ama uzun zamandır olmuyor bat tarihim 17 temmuz
ne kadardır deniyorsunuz canım ilk bebeğin ne kadarlık benimkide 3 yaşında bende nasipse 2.yi düşünüyorum umarım çok beklemeyiz.

meraba gulem 41 siz kendinizden bahsedermisiniz

amin inşallah

herşey gönlünce olsun canım güle güle.

canım ilk hamişimiz sen olacaksın galiba bizede şans getireceksin inşallah.

inş canım yaa dua edin hayırlı bi şekilde hamilesiniz bayan desinler..hepimize desinler inş..:KK71:
Mutlaka bize habwer ver :)
ayy hayırlı haber olursa neden haber vermeyim..inş..
hoşgeldin canım ekledim listeye..inş. bu ay müjdeyi verirsin eşinede bizlerede..:KK70:

o zaman hemen bahsedeyim bende 3 yaşında bir oğlum var ellerinizden öper.2.bebeği düşünüyorum oğlum çok nazlanmıştı umarım kardeşi nazlı olmaz diyorum.Hepinizede bol şans diliyorum.BAT 15 temmuz :emir_bebek:

mrb canım Rabbim oglunu sana bağışlasın
oğlune tez zamanda kardeş gelsin :KK1:
oğluna hemen mi hamile kalmıştın?
bi yöntem falan uygulamışmıydın?

inş canım yaa dua edin hayırlı bi şekilde hamilesiniz bayan desinler..hepimize desinler inş..:KK71:

ayy hayırlı haber olursa neden haber vermeyim..inş..

hoşgeldin canım ekledim listeye..inş. bu ay müjdeyi verirsin eşinede bizlerede..:KK70:
Amin canım amin inşallah heyecanla bekliyorum haberini.

mrb canım Rabbim oglunu sana bağışlasın
oğlune tez zamanda kardeş gelsin :KK1:
oğluna hemen mi hamile kalmıştın?
bi yöntem falan uygulamışmıydın?
Amin canım Allah razı olsun RABBİM her isteyene nasip etsin inşallah.Canım evliliğimin 2.yılında hamile kaldım oğluma ilk 6 ay korundum sonrasında denedim bir kaç ay olmadı.Sonra farklı sağlık sorunlarım çıktı tiroitlerle ilgili 1 yıl kadar onların tedavisiyle geçti zaman.Sonrasında 4.ayda hamila kaldım maaşallah .Rabbim her isteyenede nasip etsin inşallah.

ateş ölçme yöntemini denedim ben uygun günlerde çalışmaya özen gösterdim.İnşallah sende her isteyende bu duyguyu tadar banada bir kez daha nasip olur inanın ilki kadar çok istiyorum 2.yi :nazar::emir_bebek:

herkese merhaba umarım hepimiz sağlıkla bebişlerimize kavuşuruz benimde bu 2.hamileliğim olacak allah izin verirse ilkine 2. ayda kalmıştım ama meleğimi 24.cü haftada birden kaybettim sevgili tal benide listeye eklermisin benim bat 24 temmuz kızlar olumlu düşünüp stres yapmayalım ve hepimiz bebişlerimize kavuşalım görüşmek üzere
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

herkese merhaba umarım hepimiz sağlıkla bebişlerimize kavuşuruz benimde bu 2.hamileliğim olacak allah izin verirse ilkine 2. ayda kalmıştım ama meleğimi 24.cü haftada birden kaybettim sevgili tal benide listeye eklermisin benim bat 24 temmuz kızlar olumlu düşünüp stres yapmayalım ve hepimiz bebişlerimize kavuşalım görüşmek üzere
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
merhaba canım.Allahım bir daha yaşatmasın inşallah başın saolsun:KK59:
Dilerim bu sefer sağlıkla gelsin yavrun.

eşimle kan tahlili yaptıracaktık işlerim var sana evde yapman için test alırım dedi...merak ediyorum yaa:KK55:

merhaba canım.Allahım bir daha yaşatmasın inşallah başın saolsun:KK59:
Dilerim bu sefer sağlıkla gelsin yavrun.

sağol canım hepimize nasip etsin allah valla tek sıkıntım eişimin işi dolayısıyla bitliste olmak ilk hamileliğimde burda sorun yaşadım için korkularım oluştu neyse son 1 yıl kaldı gidicez inşallah valla sizlerle konuşmak çok iyi geliyo zaten ilk hamileliğimde çevremdekiler beni çok bunalttığı için kimseye söylemek istemiyorum ilk etapta sizlerde söylemeyin gerçekten göze geliyosunuz

eşimle kan tahlili yaptıracaktık işlerim var sana evde yapman için test alırım dedi...merak ediyorum yaa:KK55:

sevgili tal benide eklemeyi unutma listene yukarda yazmıştım batı 24 temmuz inşallah hamişsindir ay eşini bekleme bence gidip testi al ve hemen yap ama o testi yaparken insanın kalbi yerinden çıkacak gibi oluyor içimdeki ses tal hamiş diyo

sevgili tal benide eklemeyi unutma listene yukarda yazmıştım batı 24 temmuz inşallah hamişsindir ay eşini bekleme bence gidip testi al ve hemen yap ama o testi yaparken insanın kalbi yerinden çıkacak gibi oluyor içimdeki ses tal hamiş diyo

ekledim senide inş. hayırlı haberler bekliyoruz..
ayy inş canım yaa ben ikiz istiyorum aslında:13: ama hayırlısı olsun tabii..:KK31:

Son düzenleme:
X