Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

bende temmuzda hamiş olmak istiyorum bat; 9 temmuz hamiş dolsun burasııı :KK60:
'hoşgeldin arkadaşım inşallah

bugece bari konusalim sisecem sana sormam lazim seyler var bu akinti meseleside biri ben kuruyum mesela bu normalmi
'tontonum çok belirgin olmayabilir şüphelendiğin duurmlarda elini iyice yıkayıp numune alacaksın :KK1::KK1: konuşturma işte şimdi beni burada:KK1::KK1:

'hoşgeldin arkadaşım inşallah

'tontonum çok belirgin olmayabilir şüphelendiğin duurmlarda elini iyice yıkayıp numune alacaksın :KK1::KK1: konuşturma işte şimdi beni burada:KK1::KK1:

canim sana özel mesajla yazarim sorularimi cok ayip yazacam haberin olsun ya sen dedinden beri benim elim orda saka sanma dedimi

'talcim vardır bundada bir hayır canım hem daha 1.ayındı inşallah bu ay gelir bebeğin.
bu arada evet düşüş oldu canım bu adet olacağın için olabilir.3 gün içinde adet olacaksın muhtemelen.regl olsaydın yumurtlama diyecektim ama regl olmadın.sen yinede bir akıntını kontrol et uzuyormu
[/QUOTE]

kafam karışıktı iice allak bullak oldu..zaman herşeyin ilacıdır ne yapalım..:KK6:

az önce test yaptım dayanamadım ve sonuç................................tek çizgiiiiiii

kafam karışıktı iice allak bullak oldu..zaman herşeyin ilacıdır ne yapalım..:KK6:
'adet olmaman ve idrarda o silik çizgi benimde kafamı karıştırdı.hadi hayırlısı diyelim.ateşinde düştü belkide adet olacaksın .herşeyin hayırlısı olsun inşallah

'talcim vardır bundada bir hayır canım hem daha 1.ayındı inşallah bu ay gelir bebeğin.
bu arada evet düşüş oldu canım bu adet olacağın için olabilir.3 gün içinde adet olacaksın muhtemelen.regl olsaydın yumurtlama diyecektim ama regl olmadın.sen yinede bir akıntını kontrol et uzuyormu

kafam karışıktı iice allak bullak oldu..zaman herşeyin ilacıdır ne yapalım..:KK6:[/QUOTE]

benimde öyle ama hayirlisi hem senin yasin cok genc

'1000 mesaja çok az kaldı bakalım kim olacak o şanslı arkadaş 1.000. mesajı yazacak olan.

hepimiz aynı anda msj ayazalım kime denk gelecek 1..2.....3:KK1:

X