Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

yaşım 25 ve 1 senelik evliyim. tedaviye kesin başlaman gerekiyor dedi dr. erken başladım anlayacağın.
çok şükür eşimde bir sorun yok sonrunlu olan benim...bazen bu okadr zoruma gidiyorki....

seni çok çok iyi anlıyorum. aynı şeyi ben de yaşadım.çocuk için doktora giden ilk ben oldum yumurtlamam düzelmeye başladı ama yine hamile kalamadım sonra doktor eşimin tahlilini istedi. doğru birşey olmadığını biliyoruma ama eşim tahlillerini yaptıktan sonra omuzlarımdan büyüük bir yük kalktı sandım. ammma herşeye rağmen keşke bu sorunları yaşamasaydık.eşim çok iyi bir insan ve beni çok seviyor. bazen bu sevgisi de yeter diyorum ama olmuyor. o da baba olmak istiyor. onu kucağında bebeğimizle hayal ediyorum heppp....

sorun insanın kendinde olunce daha da çok takıyo kafasına yada bn öle düşünüyorum bilemiyorum.
allah razı olsun eşimden çok çoçuk istemesne rağmen sen bu kadr üzüleceksen istemiyorum bana sen lazımsın diyor ama olmuyo insan gömülüyo kndi içine.
nedendir bilmiyorum ama bu ay daha bi umut var içimde. eşim bnm hayatta kazanabileceğim en güzel ödül benm için ve onu okadr çok mutlu etmek istiyorumki....
bu ay bebiş haberi gelirse eğer eşimin doğum gününe denk gelcek doğum hesaplarıma göre. ona verebileceğim en özel en büyük hediye olcak bebiş. rabbm yüzümüze baksın inş.

ya neden böyle cümleler kuruluyor bakalm
canımı sıkmayn benm zaten duygusalm bu günlerde..
hepimizin olcak Allahn izniyle umutsuzluk yok..

ayy kıyamam sana, sen de benim gibi eşini çok seviyon belli... herşey gönlünce olsun.bak sana çok güzel bi söyleyecem. benim kuzenim 39 yaşındaydı. iki senedir uğraşıyodu. bu dinlenmek istiyorum dedi ve şimdi 6 haftalık hamile. teyzemde de vardı ve 15 sene önce anne oldu.daha yazayım mı... hiç merak etme fazla kilon varsa gebeliği beklemeden hemen zayıfla. ben zayıflamaya başlayınca ilaca gerek kalmadı. eşinde sorun yoksa kesin olur... gerçekten bakkk ben buna inanıyorum... sen de inan kolay gelsin

tekrar test yaptım direk negatif çıktı..
dr umu aradım adetimden önce pozitif çıktı..adet günümde kahverengi lekelenmeler oldu sonrada negatif çıktı dedim..
hemen gel kan testi yapalım kanda çıkmazsa büyük ihtimal tutunamamış atmıştır dedi..eşimde söyledim gitmeye gerek olmadığını söyledi..
bencede tekrar umutlanmak istemiyorum..varsa sürpriz olsun..yoksada daha adetime 20 gün var hayırlısıyla olur inş..

bu arada ateşim bugün 36,1 çıktı 0.3 lük düşüş yumurtlamanın işaretimi 9. günde yumurtlanırmı bilginiz varmı?

ya neden böyle cümleler kuruluyor bakalm
canımı sıkmayn benm zaten duygusalm bu günlerde..
hepimizin olcak Allahn izniyle umutsuzluk yok..

çookkk haklısınnn... bu hormonlar yok mu deli ederler adamı... gerçi beni kısır etti ama inanıyorum ki burda bulunanaların çoğu 1-2 içinde hamileyim diye mesaj atacak.....

ya umutlanmak deilde emin ol olup olmadığından test yaptır bence..

asena bebişimizi listeye ekliyorum ..
yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz..bu akşam hepinizi listeye ekliyeceğim..hayırlı haberlerinizi bekliyoruz..

çookkk haklısınnn... bu hormonlar yok mu deli ederler adamı... gerçi beni kısır etti ama inanıyorum ki burda bulunanaların çoğu 1-2 içinde hamileyim diye mesaj atacak.....

inşallah o müjdeli mesajları yazanlarn arasında sende olursun...:26:

SELAM ARKADASLAR keyifler nasil TAL canim takma kafana hem dün bana naz böyle durumda bir sonraki ayda gebe kalma sansi daha fazla oluyor dedi vardir bunda da bir hayirlisi arkadaslar bu gun clomenin ilk günü saat kacta alayim sizce

nasıl olmuşş asena

benim 10 yasinda kardesim var biliyormusunuz moralinizi bozmayin kizlar ben 178 boyunda 77 kiloyum cokmu dr. böyle birsy söylemedi

selam arkadaslar keyifler nasil tal canim takma kafana hem dün bana naz böyle durumda bir sonraki ayda gebe kalma sansi daha fazla oluyor dedi vardir bunda da bir hayirlisi arkadaslar bu gun clomenin ilk günü saat kacta alayim sizce

bende cumartesi başlıcam günde kaçtane içiceksin yatarken al daha az mide bulantısı hissedersin

benim 10 yasinda kardesim var biliyormusunuz moralinizi bozmayin kizlar ben 178 boyunda 77 kiloyum cokmu dr. böyle birsy söylemedi

nikin tombiş ama bence tombiş değilsin yumurtlama sorunu olanlar genelde tombiş olur ve doktorlar hemen zayıflayın diyorlar. ben 170cm ve 74 kiloyum.zayıflamaya yardımcı hap verdi hemen zayıfla dedi.hap bağırsaklarımı bozunca sporla felan zayıflamaya çalışıyorum... işte böyyleee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…