Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

muayene alttan mı oluyor?

selam arkadaşlar ben dün dr a gittim sonuçlar bugün alcam ilaç verdi antibiyotik. galiba bu ay korunacaz ağustosta galiba başlayacaz çalışmalara ama olsun Allahım sağlık versin inşallahh

'geç olsun güç olmasın demişler.vardır bundada bir hayır.Bu grup olana kadar devam artık ağustos eylül hangi ay olursa.sabırla beklemeye devam

kızlar bu arada bende hala gelen giden yok
bugün bi test daha mı yapsam ki
yoksa kan mı versem
off

'geç olsun güç olmasın demişler.vardır bundada bir hayır.Bu grup olana kadar devam artık ağustos eylül hangi ay olursa.sabırla beklemeye devam

inşallah canım bekleyip görecez artık ama gebelik isterken iki aydır çalışma bie yapamıyoruz neyse sıkıntılı bir durum

evet hayal kırıklğı yok..
çoğumuzun ilk ayı zaten.
İlk ay oluvermeside zor bi ihtimal hiç bi sıkıntı olmasa bile doktorlar bir seneye kadr doğal yollardan olması için bekletiyorlar..
daha öncede demştm bi arkadaşm bu ay 9. ayları daha yeni hamile kalabildi.
Sabırla bekleyeceğiz artık meleklerimizin gelmelerini...

üzülme canm ya Allah gönlüne göre versin inş.

tal arkadaşım eğer çift çizgi çıktıysa bence ihtimal vardır
ben de direk tek çizgi çıktı
üzülme bence git direk kan ver

valla ben doktora bu konularda hiçbirşey soramadım hiç bilmiyorum ki kafama göre takılıyorum geçen gün sadece geçirmiş olduğum kim geb ile ilgili konuştuk daha önümüze bakamadık

ya naz ben azdim sapiklastim herhalde dünden beri kocisi sadece sperm bankasi gibi görmeye basladim sen ne zaman test yapacan ya benim 11 inde baslamam lazim dr. bir hafta pause yap dedi size söylemedimi

Asena çok çok memnun oldum arkadaşım seni tebrik ediyorum allah tamamına erdirsin inşallah. Ohhh ya ne güzel hadi bakalım hayırlısı bize de şans getir inşallah. Maşallah maşallah. :)çok sevindim gerçekten.

Sabah işim vardı ofise gelir gelmez açamadım meraktan çatladım valla çok sevindim baktım tebrik mesajlarını kabul eidyosun

tecrübeli arkadaaşlar yardım
adetimıe 4 gün var test yapsammı diye çok düşünüyom
ilk kez yapcam ne dersiniz testi aldım ama daha yapmadım

Tal günaydın canım ben de ferdaya katılıyorum tekrar yap ya da kanda baktır daha iyi ben inanıyorum 2. Hayırlı haber senden gelecek bak gör.

tal arkadaşım eğer çift çizgi çıktıysa bence ihtimal vardır
ben de direk tek çizgi çıktı
üzülme bence git direk kan ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…