Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kızlaaaaarrr adet oluyoruuum 2-3 damla gelmiş yaşasııııııııınnnnnn

aaaaaa Kristalkelebek gelmiş günaydn

Son düzenleme:
'
'pancem canım gözünden kaçmış galiba şimdi listeye baktım 36.sıradasın.

bu arada gözün aydın adetinde geldi çok şükür.

'
'pancem canım gözünden kaçmış galiba şimdi listeye baktım 36.sıradasın.

bu arada gözün aydın adetinde geldi çok şükür.

evet canım şükür ki geldi eşimle 4 ayda bir görüşme şansımız olunca böyle denk gelsin diye perişan oluyoruz ama napalım nasip:26:

yaa bu ters işler hep beni buluyor..test yaptım..yaparken çift çizgi oldu sonra silindi..bozumkmu neydi anlamadım..
annem geliyodu bi tane daha aldırıyorum..yapınca haber veririm..sanırım negatif-:18:çıkacak..
ahhhh ahhhh ne diyeyim hayırlısı..:85:

'canım test önce çıktı sonra silindi öylemi.olurmu hiç öyle bozuktu belkide test.kaç günün geçti önceki testte silik gördün.bence pozitif ama hakkında hayırlısı ne ise o olsun canım.olmazsada üzülme daha 1.ayın

kızlarr sabah test yaptımmmm veeee çift çizgi ama ikinci çizgi birinciden bir ton açık renkte yani bu ne demek oluyoooooooooo

asenacığım çok sevindim..senin adınaa.

ayy ben moralim bozuldu yaa.

birazdan misafirlerim gelecek onlarlada uğraşacam..bugün beni mazur görün akşam tüm geçmişi okuyup listeyi güncelliyeceğim..
HEPİNİZİ SEVİYORUM..

'sen mutlaka gir annen gelince testi yap bizede lütfen haber ver olur mu akşama kadar çatlarız inanki.Lütfen moralini bozma canım yoksada gelecek aya inşallah.

Arkadaşlar bide adet olan arkadaşları sıranın altına ekliyorum ki sıradaki arkadaş başa geçsin diye..yanlış anlama olmasın..

Arkadaşlar bide adet olan arkadaşları sıranın altına ekliyorum ki sıradaki arkadaş başa geçsin diye..yanlış anlama olmasın..
'tabiki canım öyle olmalıki takip kolay olsun.yanlış anlayacak bir şey yok canım burada.iyi yaptın eline sağlık

Belirsizlikten nefret ediyorum.
Tal canını sıkma streste yapma tekrar dene bakalm nolcakk...

selam arkadaşlar ben dün dr a gittim sonuçlar bugün alcam ilaç verdi antibiyotik. galiba bu ay korunacaz ağustosta galiba başlayacaz çalışmalara ama olsun Allahım sağlık versin inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…