Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

tşk ederim cnm doktor 10 gün sonra gel demişti cnm pazartesi günü gidicem doktora haftasonu tekrar yapıcam test

tanidigim sitedeki ilk hamissin darisi basimiza hamileligindede yanimizdasin ha......... ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy cok sevindim simdi tal in haberide geliyormu oh be adina cok cok cok cok sevindim

tanidigim sitedeki ilk hamissin darisi basimiza hamileligindede yanimizdasin ha......... ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy cok sevindim simdi tal in haberide geliyormu oh be adina cok cok cok cok sevindim
'bereketli olacak maaşallah bu grup.iyice heyecan bastı benide bu ay yok bildiğim halde acaba diyor insan:KK43:

tam 10 ay oldu canım başlayalı çalışmalara Allahım verdi sonunda tabi daha kesin bişey yok kan testini bi yaptırayım ozaman daha fazla sevincem :)) tabiki yanınızdayım herzaman dualarımda sizlerle Allahım herkese nasip etsin inş.

'günaydın canım bugün nasılsın bakalım

benim uyku sorunum var erkenden geldim ise cikmadan bir size baktim ya ben cok korkuyom kalamassam diye kim ne desee kafaya takiyom hamislere imreniyom olamayanlaradaa kendim gibi uzulüyom cok karisigim rain aksam yalnizdik seninle sorularim vardi seni bulamadim ama kosusturma gidiyor sende durum nasil

tam 10 ay oldu canım başlayalı çalışmalara Allahım verdi sonunda tabi daha kesin bişey yok kan testini bi yaptırayım ozaman daha fazla sevincem :)) tabiki yanınızdayım herzaman dualarımda sizlerle Allahım herkese nasip etsin inş.

ay ne olur dua etcanim sabah sabah sikiyom ama 10 ay ilacsiz mi denedin adetin kac gün gecti bugun itibariyle

Temmuz ayında hamile kalmak isteyen arkadaşlar,batlarınızı ve müjdelerinizi bekliyoruz inş..
ησ|вαт |ηι¢к |∂υяυм

1|30haziran |asena_60 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
2|4temmuz |ferdat85 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
3|10temmuz |shm |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
4|10temmuz |gizi |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
5|12temmuz |hulyamesut |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
6|13temmuz |hakem |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
7|13temmuz |mvkrnlk |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
8|13temmuz |bebeklerim |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
9|15temmuz |rainbowcolors |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
10|15temmuz |toobe |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
11|17temmuz |sub |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
12|18temmuz |zenku |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
13|19temmuz |funda30 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
14|20temmuz |naz75 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
15|20temmuz |melek63 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
16|20temmuz |revolver |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
17|22temmuz |ulten33 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
18|22temmuz |berceste |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
19|23temmuz |greenmoon |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
20|24temmuz |zuzu38 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
21|24temmuz |41zeynep |beliyoruz(çalışmalara devam:127:)
22|25temmuz |lugesma |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
23|25temmuz |nurun |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
24|25temmuz |padilla |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
25|26temmuz |eylulgulu |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
26|26temmuz |tal |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
27|27temmuz |tombistombis |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
28|27temmuz |psci |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29|28temmuz |kristalbebeK |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
30|29temmuz |cimy87 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
31|29temmuz |polanegri |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
32|29temmuz |ozlemcr |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
33|29temmuz |_HaNDaN_ |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
34|29temmuz |CandaS |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
35|ağuststa inş|angel_ |çalışmalara devam:127:
36|ağuststa inş|pancem |çalışmalara devam:127:
37|ağuststa inş|haticemav |çalışmalara devam:127:
38| | |

kızlar merhaba ben ebeyim benı de ekleyın bat 19 temmuz

günaydın kızlar ben hala adet olamadım kahrımdan ölüceeeeemm:KK14:her zaman gününden önce olurum bu sefer gününde bile olamadım eşim temelli dönmeden yapamıcaz sanırım bebiş:KK14:

ay ne olur dua etcanim sabah sabah sikiyom ama 10 ay ilacsiz mi denedin adetin kac gün gecti bugun itibariyle

dualarım sizlerle cnm ne demek sıkmak olurmu hiç ben 7 ay normal denedim baktık olmadı doktora gittik doktor ilk ay klomen verdi kullandım baktık bişey olmadı benim morelim çok bozuldu doktor tekrar klomen verdi eşim ben çok üzüldüğüm için bide ben kontrol olayım dedi sperm testi yaptırdı düşük çıktı oda ilaç kullandı bende ve bu ay oldu :))

'maaşallah canım:nazar:zamanı gelince geliyor nazlı bebeklerimiz.sağlıkla kucağınada almak nasip olsun günün epeyce geçti üstelik testtede çıktı e daha ne olsun:21:

ayyyyyyy..çok sevindm asenayaa:KK64::KK64::KK64:
Allahm çok şükürrrrrrr bu moralle gidersek patlatırız biz bu topiği :KK52:
Tal hadi seni bekliyoruz yok mu bişi dahaaa..hadi bi müjdeli haber daha ver lütfen:emir_bebek:
Buarada herkse günaydın heyecandan günaydn demeyi bile unuttm:KK52:

benim uyku sorunum var erkenden geldim ise cikmadan bir size baktim ya ben cok korkuyom kalamassam diye kim ne desee kafaya takiyom hamislere imreniyom olamayanlaradaa kendim gibi uzulüyom cok karisigim rain aksam yalnizdik seninle sorularim vardi seni bulamadim ama kosusturma gidiyor sende durum nasil
'stres ve sigara çok öenmli etkenler canım ikisindende uzak dur bak nasıl geliyor bebeğin.akşam ben geç saatlere kadar buradaydım ama denk gelemedik.

kızlar merhaba ben ebeyim benı de ekleyın bat 19 temmuz
'o kadar hamile adayının arasında birde ebe olmalıydı ne olur ne olmaz :KK1::KK1::KK1:hoşgeldin canım.ne kadardır istiyorsun.

günaydın kızlar ben hala adet olamadım kahrımdan ölüceeeeemm:KK14:her zaman gününden önce olurum bu sefer gününde bile olamadım eşim temelli dönmeden yapamıcaz sanırım bebiş:KK14:
'senin ilaç alman şart canım kist olmuş olabilir mutlaka git dr.a

Tal hadi seni bekliyoruz yok mu bişi dahaaa..hadi bi müjdeli haber daha ver lütfen:emir_bebek:
'günaydın canım.

'o kadar hamile adayının arasında birde ebe olmalıydı ne olur ne olmaz :KK1::KK1::KK1:hoşgeldin canım.ne kadardır istiyorsun.

canım 13 aylık evlıyım ocak ayında 8 haftalık bır düşüğüm oldu kurtaj oldum şimdi 4 aydır denıyoruz tekrardan olmadı denemeye devam:KK49::KK49::KK49: olana kadar

tşk ederim kuşum patlatırız tabiii :)) evt ya tal uyuya kaldı herhal gelemediiii

X