Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

merhaba kızlar selam olsun hepinize allahtan yüce rabbimden bir bebek gelsin hepinize amin

15 dk yattım taş çatlasa kalktım sonra kısmetse olmuştur diyerekten. Niye kavga ediyorsunuz aşkolsun. Ben d eeşime söyledim ben istemem dedi bi kere daha söyledim istemem dedi sustum oturdum boşver olacağı varsa olur zaten huzurunuzu kaçırma canım boşver.

biz keciboynuzu yüzünden kavga ettik bizde calisma yok yatsaydin niye kalktin

15 dk yattım taş çatlasa kalktım sonra kısmetse olmuştur diyerekten. Niye kavga ediyorsunuz aşkolsun. Ben d eeşime söyledim ben istemem dedi bi kere daha söyledim istemem dedi sustum oturdum boşver olacağı varsa olur zaten huzurunuzu kaçırma canım boşver.

esim türk degilki ona komik geliyor cekirdek yemem bile bazen buyuk kavga olybiliyor gözü agriyordu ne bileyim gergindik sanirim ben cok gerginim ona söylemedim hic birseyi bir bebek istedimi süpriz yapayim istiyom öbür ay dogum günüm eger olursa ben de ona hediye vermek istiyom adam 41 yasinda soka girmesin

geçmiş olsun canım varma üstüne. ne güzel oalcak inşallah bak gör harika bir hediye

esim türk degilki ona komik geliyor cekirdek yemem bile bazen buyuk kavga olybiliyor gözü agriyordu ne bileyim gergindik sanirim ben cok gerginim ona söylemedim hic birseyi bir bebek istedimi süpriz yapayim istiyom öbür ay dogum günüm eger olursa ben de ona hediye vermek istiyom adam 41 yasinda soka girmesin

e keçiboynuzunu ne diyerek teklif ettin

bu netbooktan zor yazıyorum yavaş yavaş pardon mouse yok biey yok denk getirene kadar neyse bizim aynı olan şeyimiz senle kimyasal gebeliiğimizdi benim bat 20 si

naz ben gün gectikce geriliyom sen hem bikerem sen niye calismadaydin bizim beraber degilmi yimirtlamamiz yoksa karistirdimmi ben kiz

e keçiboynuzunu ne diyerek teklif ettin

ben kuru meyvelere cok düskünüm aracimdada hep olur eve gelirken yine nevale olarak ne buldumsa aldim salona koydum oda sever keciboynuzundan her gün yiyelim dedim niye dedi konsantrasyonu arttiriyor dedim oda omega aliyom dedi benim icin senin icin derken ben küstüm sonra oda küstü

yumurtlama günü falan bilmiyorum işte aya serpiştirdim geçen cmt bugün(salı) işte olursa perş ve cmt yeter :) zaten olacağı varsa olur

naz ben gün gectikce geriliyom sen hem bikerem sen niye calismadaydin bizim beraber degilmi yimirtlamamiz yoksa karistirdimmi ben kiz

bozma moraline bişeycikler olmaz

ben kuru meyvelere cok düskünüm aracimdada hep olur eve gelirken yine nevale olarak ne buldumsa aldim salona koydum oda sever keciboynuzundan her gün yiyelim dedim niye dedi konsantrasyonu arttiriyor dedim oda omega aliyom dedi benim icin senin icin derken ben küstüm sonra oda küstü

yumurtlama günü falan bilmiyorum işte aya serpiştirdim geçen cmt bugün(salı) işte olursa perş ve cmt yeter :) zaten olacağı varsa olur

ya naz ben azdim sapiklastim herhalde dünden beri kocisi sadece sperm bankasi gibi görmeye basladim sen ne zaman test yapacan ya benim 11 inde baslamam lazim dr. bir hafta pause yap dedi size söylemedimi

harika bir sürpriz olacak onu düşün nasıl söyleyeceksin nerde müjdeyi vereceksin falan ayyyy ne güzel inşallah. buarda ben müsade isteyim ancak kalkarım sabah görüşürüz çok öpüyorum canım gerilme sakın sıkma canını en büyük kavganız bu olsun

gün asiri iliski diyorlar sen ne diyon dr böyle birsey dedimi walla pzt sinden sonra sabah aksam yakalarsam öglen nerde bulursam yatiracam:KK1:

kizlar ben yatip koyunlarimi sayayim uyuyamiyorum neyse size iyi geceler yarin görüsürüz tal asene sabah iyi bir haber bekliyom SUB ben hala senin kisiri düsünüyom neyse hafta sonu yengeme giderim senin kisirin hatrina

X