Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

'herkes uyudu sanırım iyisimi bende uyuyayım .
Yarın sabah güzel haberler almak dileği ile

herkese merhaba herkese boll hamıslı bır ay dılıyrm rabbım hepımıze hayırlı saglıklı evlatlar vesın ınşallahhhhh dıyorum cunku rabbım ınşa edermis benım bat tarıhımde 13 temmuz ama hıc umıt yokk 2kez asılama oldum bu ay dınlenmedeym ne yapıcagmda bılmyrm doktorumu degstrcem bakalım bu arada butun sayfaları okuyamadım bu tarıhe kadar hamılemız varmı merk ettm inşş sızın guzel habrlernz bana umut olur

yok sabah değil akşam üzeri rastgele bir saatte ölçtüm
daha önceki ölçümlerim de yok yani güvenilir değil

dün olmam gerekiyordu bugün yine bişey yok
idrar testi de negatif
canım sabah uyanınca hergün aynı saate dil altından ölç paylaş bizimle değerlendirelim..

bugün iki yakın arkadaşımn gebelik haberini aldm.
umarm sabh işteyken sayfayı açtığımda da Tal ve asena nın müjdesini alırm.
İyi geceler herkse... :97:

tal ve asena sizler için dua ediyorum şuanda hayırlısı ile güzel haberlerinizi alıcaz yarın sabah.

'yarın öğreneceğiz inşallah ikiside hamiledir umut olurlar bize.
inş arkadaşlar hayırlı bebekler versin allahım..hepimize..
sen ne demiştin canım kusura bakma çok yoğun yaa farketmedim galiba..

hoşgeldin canım..topiğimizde ben ve bi arkadaş yarın test yapcaz..henüz hamilemiz yok..senide ekleyim listeye moral oluyor.psikoloji çok önemli biliyosun..

nasıl yanı catatma ıgnesı ıcın hıkaye dıyor anlamadım ben 2 kere asılama yaptrdım benımde yumurtalarım maleesef catlamıyr pko hastasıyım ıkı asılamada vuruldu bana ıkısındede en az bır yumurtam catlamıstı ama tabı hamıle kalamadım doktor bunu neye dayanarak soyluyr acaba gercekten bunun dogruluk payı varsa ben yanmısım ozaman ahhh ahhhh

akşam benimde bi arkadaşım aynı benim gibi lekelenme şeklinde adet olmuş..üzerine görmüş..hatta 2 arkadaşımdı pardon diğeride diyorki ben normal bi şekilde adetimi oldum bi sonraki ay adet olmadım dr a gittim 2 aylık hamilesin dedi diyor..oda üzerine görmüş..ya ben nasılım bişey varmı yokmu ?uyuyamıyorum..

hoşgeldin canım..topiğimizde ben ve bi arkadaş yarın test yapcaz..henüz hamilemiz yok..senide ekleyim listeye moral oluyor.psikoloji çok önemli biliyosun..

aynen canım zaten ınsan tanıdıklaryla konusamıyr bende moralı burda bluyrm valla inşllaaahhh guzel hbrlernzı alırızda kalkar bır gobek atarızzz bu arada bursada tedavı goren veya cevrenızden duyanlar vadır belkı ben tedavı ıcın ccookk ıyı bır doktor arıyorum bana yaardımcı olan olursa cokk sevınıcemm hepınıze ıyı gecelerr artk hep yazıcam buraya

yaa kimiside diyorki farklı yerlerde ilişkiye gir diyor..eskiden bi yer yatağı varmış 10 çocuk

cnm hamıleyken uzerıne gorme olayı olabılıyr hafıf lekelenme oluyr bır kacgun sonra devamı gelmıyr buna yerlesme kanaması denıyr bebek rahme tutunacagı zaman boyle lekelenmeler goruluyr bu ıyıye ısaret tabı devamı gelmedı surece sızı okadar ıyı anlıyrmkı aynı seylerı bende yasadım gece ruyalarımda bıle kanamalarla bebeklerle ugrasıyrm rabbımden hayrlısı bol dua edelım

hiç kafana takma canım iyi bi dr bulursun eminim..
bu işler sabır işi başından sonuna kadar tedavi,döllenme,gebelik hepsi sabır istiyor..sabır acıdır meyvesi tatlıdır..
acelemiz yok allahım kahrından vermesin lütfuyla versin inş..

amın canım benım ınsallah rabbım hayırlı ve saglıklısını versn hayırlı zamanda keske olsa bu ay esıme guzel bı evlılık yıldonumu hedıyesı olur ama nerde

günaydin kizlar iyi bir haber alma umuduyla geldim tal ve asena hadi müjdelejin bizi

kizlar toplu mesaj yazamadim icin böyle yazaca, RAIN sanirim gec geldin sikintidan catladim seni aradim site site Naz ben en son kendi koyunlarimdan sonra esimi uyandirip onun koyunlarinida saydim???? ASENE ve TAL HEP AKLIMDAYDINIZ AKLIMA GELDIKCE CAPIMCA ETTIGIM DUALARIMDAYDINIZ
tüp tedavisi olan arkadassim dr. bana benim konumum icin dedi belki bana bir catlatma ignesine ihtiyacim olmadigi icin igne hakkinda öyle dedi düsünüyorum cünkü ben kendim teklif etmistim. SUB cugum ya sen gözleme biliyonmu? bütün gün aklimdaydi kisirin saka saka .........yarasin arkidesime
TAL bu arada 6. ve atesim 36. 6 ben inatla yavas kahve iciyom diye ama nafile halvet sabahi hepinizde bir hürrem keyfi var sanirim hadi kizlar gün basladi ben gidiyom isim bitince bürodan yazisiriz herkes sevgiyle mutlu mesut kalsin öptümmmmmmmmmmmm

kızlarr sabah test yaptımmmm veeee çift çizgi ama ikinci çizgi birinciden bir ton açık renkte yani bu ne demek oluyoooooooooo

amın canım benım ınsallah rabbım hayırlı ve saglıklısını versn hayırlı zamanda keske olsa bu ay esıme guzel bı evlılık yıldonumu hedıyesı olur ama nerde
'inşallah olur canım.

'ettim ettim iyi haber gelecek inşallah

kızlarr sabah test yaptımmmm veeee çift çizgi ama ikinci çizgi birinciden bir ton açık renkte yani bu ne demek oluyoooooooooo
'harikaaaaaaaaaaaaaa
hamilesin canım tebrik ediyorum sağlıkla kucağına almakta nasip olsun inşallah darısı listedeki diğer hepimize

'bu arada günaydın arkadaşlar çok şükür ilk müjde ile aydın oldu tal ile devam edecek inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…