Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

anlamadım canım hamileleik sınıfı derken?

ilaçlarda gebelik kategorisi diye yazar mutlaka
ona bak
b gurubuysa hiç tereddüt etmene gerek yok
c ise de pek sıkıntı olmayabilir doktor verdiyse
ama d veya e sınıfysa sakın kullanma

tahmimem c sınıfı olduğunu düşünüyorum
o da hastalıgın bebege vereceği zarardan daha önemli olduğu durumlarda kullanılır ki
iltihap ilerde zarar verebilir doktor vermiş içmelisin bence
ama içine sinmiyorsa başka bir doktora daha gidip netleştirebilirsin
ama bence kullanmamazlık etme

slm kızlar regl oldum bende iki gün gecikmeyle,demekki nasip değilmiş bu ay da kendinize iyi bakın sevgiler herkese,hamile arkadaşlar inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişleri ve Allah hayırlı evlatlar nasip etsin sizlere

bu topik bana çok uğurlu gelmişti çok özlicem bu topiği arkadaşları...

çok çok teşekkür ederim böle bi kategoriden haberim yoktu şimdi baktım b kategorisi yazıyor netten de baktım biraz dediğin gibi içebilirim.yani tedavi olmassam belki bebeğime zarar verebilir Allah razzı olsun

merhaba kizlar,

nasilsiniz iyimisiniz? Hamislikler nasil gidiyor? Umarim herkesin hamileligi yolunda gidiyordur, sorun yoktur... Selamlar sevgiler...

topiği terettş herkse yaaa
ama biz bu topikde hamiş kaldık. toplanın buraya kızlarrr nerelerdesnz yaaa

merhaba hanimlar,

hic yazan olmamis. Nasilsiniz iyimisiniz? Kimse kalmadi mi yoksa bu topic´te?:44:

Kızlar merhabalar
1 haftadır giremiyordum topik baya bi ilerlemiş. Yeni hamişler katılmış aramıza hepsini tebrik ediyorum. Kızlar bugün rahim filmi çektirdim. Doktar her şey yolunda tüplerin açık dedi. Bu ay hamile kalma şansın yüksek dedi. Genelde hsg çekildiği ay daha kolay hamile kalınıyormuş. Yalnız kafama bir şey takıldı.Rahmim sağa doğru yatık çıktı sizce bu hamile kalmama engelmidir. Doktorum birşey demedi.

merhaba hanimlar,

neredesiniz hamisler??? Topic hic ilerlemiyo, bende arada girebiliyorum... bugün nasilsiniz???

Lütfen bos birakmayin topici... öpüyorum hepinizi - sevgiler

arkadaslar ben de suprız bı hamılelık yasıyorum :) 31 temmuzda olmam gerekıyordu gecıktı ve bırde baktım hamıleyım :) saskınım ne dusunecegımı bılmıyorum !!!

arkadaslar ben de suprız bı hamılelık yasıyorum :) 31 temmuzda olmam gerekıyordu gecıktı ve bırde baktım hamıleyım :) saskınım ne dusunecegımı bılmıyorum !!!

günaydin canim,

tebrik ediyorum seni, seninde hamileligin hayirli olsun.. Allah sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah...

Herkes nerede ? Oruclardan dolayi sanirim topic bos kaliyor...

sevgiler

gözün aydın canım Allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder

çok sevindim

tesekkurler hepınıze ama suan sanırım dusuk rıskım var sureklı yatmak zorundayım Allah hepınıze sorunsuz hamılelık saglıklı bebek nasıp etsın

tesekkurler hepınıze ama suan sanırım dusuk rıskım var sureklı yatmak zorundayım Allah hepınıze sorunsuz hamılelık saglıklı bebek nasıp etsın

merhaba canim,

gecmis olsun, sende dikkat et lütfen. Ilk bebisin mi olacak senin?

Diger hamisler nerelerde, hic kimse gelmiyor mu ? Kendinize dikkat edin kizlar... sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…