Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

günaydın arkadaşlar.29 günde bir regl oluyorum.ovulasyon testini yaptığımda 16.gün çift çizgi çıktı.yani 24-36 saat içinde yumurtlamam olacaktı.bizde bu yüzden 16.17.18. günler birlikte olduk.ancak dün yani 18 gün ilişkiden sonra wc ye gittiğimde peçetede akıntımla birlikte kırmızı minik bir kan pıhtısı ve biraz pembe kan vardı.şimdi bu ne demek oluyor?hamile kalmış olabilir miyim?

bekleyiş sona erdi hastalandım ben

kısmet napak önümüzdeki maçlara bakcam pes etmek yok

hamile olan arkadaşların bebiklerine ALLAH sahlık sıhhat versin

Bu ayda hamile kalan arkadaşlarımı en içten tebrik ediyorum, Rabbim sağlıklıca kucağınıza almayı nasip etsin, benim de maalesef bu ay olmadı, 3 gün gecikme ile regl oldum, hayırlısı, BATIM 28 ağustos bidahaki aylara artıkk...

hamişler sorum size...doktora gidenler avrupa yakasında esenler bayrampaşa civarında nereye gidiyor..??? benimde bat ıma 2 güncük kaldı...test yapsam çıkarmı???günümümü beklimm..acaba kırmızıyı görüncemi kötü olurum...yksa tek çizgiyimi???????????

herkese iyi çalışmalar :)))

canim cok sevindim bebisini görmene, insallah bende görebilirim. Normalde haftalar hizli hizli gecer, ama böyle zamanlarda gecmek bilmiyor. bende bir görebilseydim, doktor hersey yolunda deseydi, icim rahat edecekti.. insallah hayirlisiyla o günleride görürüz...

Sevgilerimle...

bende temmuz ayı için çok uraştım ama nasip değilmiş ... bu ay hammiş olanların allah tamamına erdirsin bizde inşallah bu ay güzel haberler alırız ...

sonunda test yaptım veeee pozitifffffffff bugun doktora gittim utrosyonda gördüm çok minik hala inanamıyorum rabbim isteyen herekese yaşatsın bu duyguyu

Ağlamak istiyoruum hamile diilmişiim bugün adetime 4 gün kala kan testi yaptırdım. BHCG 1 çıktıı.. Ayrıca FERR 5.60 Ve B12im de 97 çıktı yani baya düşükmüş ikisidee.. Ferr sanırım demir eksikliği oluyo diilmi? Acaba neler yiyip içmem gerekir değerlerimin düzelmesi için? Bana yardımcı olursanız sevinirim.. Ayrıca ümidimide yitirmemeye çalışıyorum adetimi bekliycem gelmezse bidaa tekrarlarım testi artık..

sonunda test yaptım veeee pozitifffffffff bugun doktora gittim utrosyonda gördüm çok minik hala inanamıyorum rabbim isteyen herekese yaşatsın bu duyguyu

tebrik ederim allah tamamına erdirsin inşallah .. sağ salim kucağına almak nasip olsun inşallah...

moralini bozmak istemem ama gebelik olsa kanda büyük ihtimalle çıkardı

tebrikleeeeerr. adetin kaç gün gecikmişti?

aol canım 6 gun gecmişti çok sancım oldu kasıklarımda sonrasında gittikce koyulaşan kahve rengi akıntım oldu ablamı aradım o da beni biraz korkuttu hamileysen hemen doktora gitmen lazım düşük tehlikesi olabilr diye o panikle test yaptım pozitif cıkınca o gece soluğ hastanede aldım çok şükür her şey yolunda

saol canım teşekkürler:)

eylülgülü tebrikler canim, sanada Allah kucagina almayi nasip etsin bebisini... senin ki kac haftalik biliyormusun?

Tekrar tebrikler... bu ay hamis olamayan arkadaslar lütfen üzülmeyin, zamani gelince olacak insallah... Rabbim büyük...

saol canım bende seni tebrik ederim Allah sağlıklı bi şekilde kucağna lamyaı nasip etsin rabbim butun bebekleri korusun benim bugun 5.hafatsında yanlız kafama bişey takıldı idrarl tahlilinde benim idral yollarnda enfeksiyon cıktı doktor antibiyotik verdi dedimki zararlı değilmi hamilelere dediki ona göre yazıyorum .eczanedena ldım içmedim içeriğinde hamile kadınlar üzerinde yapılmış bi çalışma olmadığından zorunlu olmadıkca kullanmayın yazıyor korktum kullanmaya ne yapsam şimdi

hamilelik sınıf neymiş ona göre bakalım

hatice saol cnm. inşallah sende görürsün bebeğini. valla geçmio zaman. minicik kalbinin sesinide duysam dünyalar bnm olcak inşallah görecez o günleride...

hayırlı olsun cnm çok sevndm...

tesekkürler canim, amin.Aman dikkat et lütfen, gecmis olsun.. insallah bir an önce gecer. istersen baska bir doktora daha görün, belki o da zararsiz oldugunu söylerse, o zaman icebilirsin ilaci...

selamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…