Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kızlaaar hamileyim çok şükür sonunda. hala inanamıyorum

inşallah bebiş olmuştur ama ateşim düşük çıkıyo pek ihtimal vermiyorum aslında hayırlısı peki başka ne olabilir böle durumlarda bilgin var mı

bu arada allah gönlüne göre versin inşallaaah... maalesef başka bişey diyemicem ama bi test yapsana anladığım kadarıyla günün de geçmiş nasılsa ...

kızlar maşallah deyin Rabbim bunuda kaybettirmesin bana. 15 aydır çok şükür olduuu. darısı sizlere inşallah

kızlar maşallah deyin Rabbim bunuda kaybettirmesin bana. 15 aydır çok şükür olduuu. darısı sizlere inşallah

aaayyyy maşallah maşallah rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip atsin canımminşallah bizlere de nasip olur senin gibi

inşallah canım ya hepinize dua edicem tek tek

NURUN TEBRİK EDERİM ...
ALLAH SAĞ SALİM KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN ...

darısı bizlerin başına..
bu heyecanın arasında sorumu yanıtlarsan sevinirim.geçmişi okumaya çalıştım ama çok sayfa var
çalışmalara ne zaman başladın? benim adetim bitti bugün 7.günüm çalışmalara ne zaman başlıyayım

teşekkür ederim canım AMİN. darısı size inşallah.
şimdi ben bu sitede bora cengiz die bi doktor var. belki görmüşsündür. ben ona msj attım son 3 aydaki adet tarhlerimi yazdım oda bana ilişki tarihleri önerdi. o günlerde ilşki oldu. bence ona yazmanı tavsiye ederim.

AMİİİİİNNN

hayır hiç görmedim duymadım ilk kez senden duyuyorum...
sitenin ana sayfasından mı bulurum nasıl ulaşbilirim bu doktora?? benim de neredeyse 1 sene olacak..hala uğraşıyorum..
eğer yardımcı olursan çok sevinirim
belki bana da faydası dokunur bu doktorun

ben çok terliyorum bırde yaaa bebiş istediğimdenmidir nedir hep ona yorumluyorum herşeyi karnımı içime çekemiyorum 21temmuz ile 27 temmuz arası bu kadar kısa zamanda olabilirmi ?belli edermi acaba kafayı yicem....

sende benim gibisin valla :))) bende hemen umutlanıyorum. herşeyi buna yorar oldum. ama olmayıncada çok ağlıyorum... ((((((( beni görende yıllardır çocuğum olmuyor zanneder. 3 yıllık evliyim, 5 aydır çocuk düşünüyoruz. allah bize de nasip eder inşallah. aklım hep bu sitede. geçen eşimle dizi izliyorduk. dizide kadının bebeği oldu ben salya sümük. eşimde üzüldü.. ((( ama elimde değil kızlar. zaten çok duygusal olan ben, bu süreçte sanki iki kat duygusallaştım.... ama beni bu topikteki sizlerden başkası anlayamaz..... helede erkekler hiççç eşime göre çok abartıyorum bu durumu. bana görede asıl o hiç önemsemiyor. çünkü yumurtalama günlerini takip edip hadi bugün ogün diye yatağa zar zor sürekleyen benim :)))) çok sıkıldım bu durumlardannnnn...... Allahın bugününe şükür ..... sonuçta sağlığımız yerinde. vakit gelirse olur. ama umarım fazla uzun bekletmez beniiii :)))))))))

Son düzenleme:

canım benım sıkma kendini yaa 3 yıllık evlı olupta 5 aydır çocuk yapmayı düşünüyorsun biz daha evlenmedikk ama bn çok istiyroum çocuğum olmasını evlenmeden olmamalıydı ama napalımmm aileler yüzünden başka çaremiz kalmadı

inşallah canım hepinizin gelecek ay Rabbim yüzünüzü güldürsün beklemek çok zor Rabbim sabrını esirgemesin öpüyorum

inşallah canım hepinizin gelecek ay Rabbim yüzünüzü güldürsün beklemek çok zor Rabbim sabrını esirgemesin öpüyorum

amin canım...

bende öpüyorum.
kendine iyi bak..mutlaka haber vereceğim son durumu

şuan dr.yazdım.cvp bekliyorum
gözlerim doldu yaaa

öptüm kocaman

ozgurtoprak

az önce dr.bora cengizin sitesinde arka arkaya yumurtlama günlerimizi sorduk :)
dr.şuan sitede !!!
:)

ozgurtoprak

az önce dr.bora cengizin sitesinde arka arkaya yumurtlama günlerimizi sorduk :)
dr.şuan sitede !!!
:)

çitlenbikkkk )))

evet canımm :)))) umarım hamile oluruzz ikimizdeeee ..... ay bugün içime sevgi pıtırcığı kaçtı. bu sitede dolaştıkça daha bi umutlanıyorum....... Allah hepimizin dualarını kabul etsin canımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…