Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

evet haklısın canım etrafımda bi sürü hamile var şu anda :) allah bizede nasip etsin ben hiç birinden duymadım hemen mide bulantısı vs. falan kendimizi çok kaptırıyoruz aslında

evet çok doğru. ben 7 haftalıkken kaybetmiştim bebeğimi. ama hiç bi belirtim yoktu mide bulantısı gibi. sadece karnıma kramp girerdi birde gögüslerim çok şişmişti. tek belirti bunlardı.

evet çok doğru. ben 7 haftalıkken kaybetmiştim bebeğimi. ama hiç bi belirtim yoktu mide bulantısı gibi. sadece karnıma kramp girerdi birde gögüslerim çok şişmişti. tek belirti bunlardı.

benimde göğüslerimde hafif bi acıma var adetle gecerdi ama bu günde geçmedi hayırlısı bakalım .. canım bu hormon testleri ne zaman yapılıyo adet günlerindemi adete yakın mı ne zaman bilginiz var mı bu konuda

Temmuz ayında hamile kalmak isteyen arkadaşlar,batlarınızı ve müjdelerinizi bekliyoruz inş..
вαт |ηι¢к |∂υяυм

17temmuz |turktas81 |:nazar::emir_bebek:Bebişimiz Geliyor:emir_bebek::nazar:
20temmuz |melek63 |:nazar::emir_bebek:Bebişimiz Geliyor:emir_bebek::nazar:
16temmuz |baharkacan |bekliyoruz
17temmuz |sub |bekliyoruz
18temmuz |srdrhly |bekliyoruz
18temmuz |suenes |bekliyoruz
18temmuz |aysen_k |bekliyoruz
18temmuz |yagmur55 |bekliyoruz
19temmuz |funda30 |bekliyoruz
19temmuz |htcg01 |bekliyoruz
19temmuz |tuba8345 |bekliyoruz
20temmuz |cagnur |bekliyoruz
20temmuz |naz75 |bekliyoruz
20temmuz |revolver |bekliyoruz
20temmuz |yokh |bekliyoruz
20temmuz |zozdemir |bekliyoruz
21temmuz |mathelda |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
21temmuz |telli_turna |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
22temmuz |ulten33 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
22temmuz |berceste |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
23temmuz |greenmoon |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
24temmuz |zuzu38 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
24temmuz |41zeynep |beliyoruz(çalışmalara devam:127:)
25temmuz |lugesma |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
25temmuz |nurun |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
25temmuz |padilla |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
25temmuz |gulgun45 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
26temmuz |eylulgulu |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
26temmuz |tal |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
26temmuz |santakarna |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
27temmuz |tombistombis |bekliyoruz
27temmuz |psci |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
27temmuz |seval_koray |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
28temmuz |kristalbebeK |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
28temmuz |kk_bayansu |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
28temmuz |circassianasli |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29temmuz |cimy87 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29temmuz |polanegri |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29temmuz |ozlemcr |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29temmuz |_HaNDaN_ |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29temmuz |CandaS |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
30temmuz |haticecan |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
31temmuz |anemon84 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
31temmuz |ferdat85 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)

önemli not:Bat tarihi dolan ve sonrasında 3 gün geçmesine rağmen durumu hakkında bilgi vermeyen arkadaşlar ne yazıkki listeden silinecektir.Sonrasında gelip mazeretlerini bildirdikleri takdirde yeniden eklenebilir.

Merhaba kızlar tatildeyim nete pek giremiyorum.Ama ben regl oldum.Bu ay da olmadı. Biraz erken oldu sanırım hava değişikliğinden.Hepinizi öptüm.

kızlar bugün kan tahlili yaptırıyorum. :KK3: heycandan bu saatte dikildim ayağa :KK1: İNŞALLAH sonuç benm için hayırlı olsun. hayal kırıklığı uğramam inşallah bu sefer :KK50: sonuçları öğrenir öğrenmez yazarım size inşallah güzel sonuçlarla gelirim :97:
=======================================================
selam nurun,

iste aceleci olmasaydim tam sonuc alirdim ama merak iste ne yaparsin... burda hemen kan tahlili yaptirilamiyor, ev doktorunun havale etmesi gerek laboratuvar´a. Sanirim cuma günü testi yenileyecegim...o zaman haber veririm insallah...

demek sen bugün kan tahlili sonuclarini alacaksin, senden cok bizler heyecanlaniyoruz burada... Insallahhh sende güzel haberlerle gelirsin...
===========================================================

kızlar adet olma tarihim 4 agustos ama ben dayanamadım akşam idrar testi yaptım negatif çıktı, hem çok üzüldüm hemde cok kızdım kendime. üstelik sol kasığımda çok agrım olmuştu ve beyaz akıntım vardı çok ümitlenmiş, sizce hala ümit varmı:KK5:
=====================================================
selam yazeell,

sende cok erkenciymissin :-)) benim gibi, testi cok önce yapmissin,o yüzden sonuc negatif cikmis olabilir. Bence tekrar adet tarihin yakinlasinca yaparsan daha saglikli sonuc alabilirsin diye düsünüyorum. Insallah sende positif sonuc alirsin... selamlar

slm ben de ismimi listede görmek istiyorum :) bu ay biz de başladık çalışmalara.bat 13 ağustos:KK15:

merhaba canlar nasılsınız...
inşallah yeni hamiş haberleri alırız bugün :KK49:

tutunma kanaması olayı ne kadr sürer? bilgisi olan varmı bnm 3 gündür gelio wcdeyken peçeteye kahvemsi. korkmaya başladım valla. dün doktoruma uğradım anormal bişi görnmüyor dedi ultrasonda. ama korkuyo insan. bide evimde inşaat var kırılıp dökülüo heryer yatıp dinlenemiomda. yatım die izne ayrıldım sözde off offf

Temmuz ayında hamile kalmak isteyen arkadaşlar,batlarınızı ve müjdelerinizi bekliyoruz inş..
вαт |ηι¢к |∂υяυм

16temmuz |baharkacan |bekliyoruz
17temmuz |sub |bekliyoruz
18temmuz |srdrhly |bekliyoruz
18temmuz |suenes |bekliyoruz
18temmuz |aysen_k |bekliyoruz
18temmuz |yagmur55 |bekliyoruz
19temmuz |funda30 |bekliyoruz
19temmuz |htcg01 |bekliyoruz
19temmuz |tuba8345 |bekliyoruz
20temmuz |cagnur |bekliyoruz
20temmuz |naz75 |bekliyoruz
20temmuz |revolver |bekliyoruz
20temmuz |yokh |bekliyoruz
20temmuz |zozdemir |bekliyoruz
21temmuz |mathelda |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
21temmuz |telli_turna |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
22temmuz |ulten33 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
22temmuz |berceste |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
27temmuz |tombistombis |bekliyoruz

önemli not:Bat tarihi dolan ve sonrasında 3 gün geçmesine rağmen durumu hakkında bilgi vermeyen arkadaşlar ne yazıkki listeden silinecektir.Sonrasında gelip mazeretlerini bildirdikleri takdirde yeniden eklenebilir.

ben ve lugesma da hamileee lütfen ekleyinnnnn :KK49::KK49::KK49::KK49:

вαт |ηι¢к |∂υяυм
11temmuz |guzielif | :nazar::emir_bebek:Bebişimiz Geliyor:emir_bebek::nazar:
18temmuz |aysen_k |:nazar::emir_bebek:Bebişimiz Geliyor:emir_bebek::nazar:
20temmuz |zozdemir |:nazar::emir_bebek:Bebişimiz Geliyor:emir_bebek::nazar:
18temmuz |yagmur55 |:nazar::emir_bebek:Bebişimiz Geliyor:emir_bebek::nazar:
??????????|ervacck |:nazar: :emir_bebek:Bebişimiz Geliyor:emir_bebek::nazar:

zozdemir sen eklenmişsin cnm güncel hali bu listenin ama ben yokum yaaaa:KK43: ayy çok üzüldüm ağlayasım geldi valla. zaten yüreğim ağzımda bşi olcak diye...

merhaba canlar nasılsınız...
inşallah yeni hamiş haberleri alırız bugün :KK49:

tutunma kanaması olayı ne kadr sürer? bilgisi olan varmı bnm 3 gündür gelio wcdeyken peçeteye kahvemsi. korkmaya başladım valla. dün doktoruma uğradım anormal bişi görnmüyor dedi ultrasonda. ama korkuyo insan. bide evimde inşaat var kırılıp dökülüo heryer yatıp dinlenemiomda. yatım die izne ayrıldım sözde off offf

selam canım,hayırlısı olsun öncelikle,benım tam 1 ay surdu tutunma kanamam,hatta bır gun asırı kanama ıle doktora gıttım ve bebısımın pıtpıtlarını grdum,:)korkma,allah en güzelini nasip etsin sana inşallah:)kendini çok yorma ama ben hep ıstırahat etmeye çalıştım,suan 34 haftalığım inan hala yormamaya calısıyorum kendımı,

selam canım,hayırlısı olsun öncelikle,benım tam 1 ay surdu tutunma kanamam,hatta bır gun asırı kanama ıle doktora gıttım ve bebısımın pıtpıtlarını grdum,:)korkma,allah en güzelini nasip etsin sana inşallah:)kendini çok yorma ama ben hep ıstırahat etmeye çalıştım,suan 34 haftalığım inan hala yormamaya calısıyorum kendımı,

selam canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah:KK16: sana sormak istediğim benim adetlerim çok düzenlidir ve her ay aynı yoğunlukta yani otururken yürürken falan akıntı olur du mutlaka ve ilk gün ağrılı olur diğer günler geçerdi bu ay çok farklı bi gün geçikmeli olarak başladı ama hafif ti öncekiler gbi çok olmadı wc ye gittiğimde bir iki damla oludu dün. bir iki damlalıkta gece olmuş sanırım fakat bugün sabahtan beri hiç bişey yok ped bile kullanmıyorum bazen peceteye az bi leke gibi geliyo ara ara kasıklarım patlayacak gibi ağrı oluyo bazen de sol kasığıma batma oluyo ... bu ara da ateş ölçümü yapıyorum ateşim normalden düşük iki gündür acaba senin gbi mi oluyorum yoksa başka biley mi diye de korkuyorum :26::26:

zozdemir sen eklenmişsin cnm güncel hali bu listenin ama ben yokum yaaaa:KK43: ayy çok üzüldüm ağlayasım geldi valla. zaten yüreğim ağzımda bşi olcak diye...

neden korkuyorsun canım bişi olmaz sen dinlen benden de geldi o kanama 2-3 gün sürdü bitti korkma sakın. (bende de şu ikli testlerde felan bişi çıkarsa felan korkusu başladı daha doktora gitmeden hep aklımda hiç çıkmıyor :18::18::18: )

cnm inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsın. maşallah sze az kalmış bebişin gelmesine.
içimi rahatlattın tatlım çok saol.

neden korkuyorsun canım bişi olmaz sen dinlen benden de geldi o kanama 2-3 gün sürdü bitti korkma sakın. (bende de şu ikli testlerde felan bişi çıkarsa felan korkusu başladı daha doktora gitmeden hep aklımda hiç çıkmıyor :18::18::18: )

bitanem ya ölede ne bilim işte daha gözüm görmedi ya içim hop hop ediyo. bide o testler var. daha onları düşünmüodum bn aklıma getirdin:KK59:
rabbim inşallah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. :KK49:
bide şimdiden çok meraklanmaya başladım ben ya nasıl bişi olcak böle elleri ayakları anaammm çok heycanlı düşündükçe çok çokkk mutlu oluyommm. allah herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah.

merhaba hanimlar,

sizlere bisey sormak istiyorum, yerlesme kanamasi herkeste görülen bisey mi? Kanama gelmezse o zaman bebek tutunamamis mi demek oluyor acaba? Bilgisi olanlar lütfen cevaplarinizi bekliyorum. tesekkürler

sevgiler selamlar

=======================================================
selam nurun,

iste aceleci olmasaydim tam sonuc alirdim ama merak iste ne yaparsin... burda hemen kan tahlili yaptirilamiyor, ev doktorunun havale etmesi gerek laboratuvar´a. Sanirim cuma günü testi yenileyecegim...o zaman haber veririm insallah...

demek sen bugün kan tahlili sonuclarini alacaksin, senden cok bizler heyecanlaniyoruz burada... Insallahhh sende güzel haberlerle gelirsin...
===========================================================

selam yazeell,

sende cok erkenciymissin :-)) benim gibi, testi cok önce yapmissin,o yüzden sonuc negatif cikmis olabilir. Bence tekrar adet tarihin yakinlasinca yaparsan daha saglikli sonuc alabilirsin diye düsünüyorum. Insallah sende positif sonuc alirsin... selamlar

selam canım
evet aynen öyle sabır yokki:KK52: nasip artık bakalım hala bi ümit var :KK54: rabbim hepimize hayırlısını versin. sevgiyle kal...

selam canım
evet aynen öyle sabır yokki:KK52: nasip artık bakalım hala bi ümit var :KK54: rabbim hepimize hayırlısını versin. sevgiyle kal...

insallah canim,

bende sabirsizlaniyorum tekrar test yapmak icin inan... ama sükür bugün kafami dagitabilecegim bir konu var, abimler Türkiye´den dönüyorlar, bu aksamda onlarla gecer.. yarin yada cuma yaparrim artik testi... afff afff nasil dayanacaksak demi...

hayirlisi artik...:KK1::KK1:

merhaba hanimlar,

sizlere bisey sormak istiyorum, yerlesme kanamasi herkeste görülen bisey mi? Kanama gelmezse o zaman bebek tutunamamis mi demek oluyor acaba? Bilgisi olanlar lütfen cevaplarinizi bekliyorum. tesekkürler

sevgiler selamlar

hayır tatlım herkezde olan bişi değil merak etme :KK66:

cnm inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsın. maşallah sze az kalmış bebişin gelmesine.
içimi rahatlattın tatlım çok saol..

[/QUOTE]
bitanem ya ölede ne bilim işte daha gözüm görmedi ya içim hop hop ediyo. bide o testler var. daha onları düşünmüodum bn aklıma getirdin:KK59:
rabbim inşallah hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. :KK49:
bide şimdiden çok meraklanmaya başladım ben ya nasıl bişi olcak böle elleri ayakları anaammm çok heycanlı düşündükçe çok çokkk mutlu oluyommm. allah herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah.[/QUOTE]

benmde aklımdan hiç çıkmıyor :KK43:( ALLAH'ım sağlıklı hayırlı evlatlar versin yarabbimm :KK54::KK54:

insallah canim,

bende sabirsizlaniyorum tekrar test yapmak icin inan... ama sükür bugün kafami dagitabilecegim bir konu var, abimler Türkiye´den dönüyorlar, bu aksamda onlarla gecer.. yarin yada cuma yaparrim artik testi... afff afff nasil dayanacaksak demi...

hayirlisi artik...:KK1::KK1:

oh oh ne güzel kafanı dağıtmak için mükemmel bir neden bence düşünme ve inşallah bir kaç gün sonra müjdeli haberler verirsin bize :KK49:

X