Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

selam kızlar temmuz ayı hüzün ayı oldu yine...
bu sayfa kapandı hoşçakalın....

merhabalar. 2 ay oldu çalışmalara başladık birincide başaramadık:KK50: nasip bu aya dedik. adetime 6 gün kaldı. ama adet agrılarına benzeyen ağrılar yaşıyorum bu kadar erken başlamazdı bunlar. Sol kasığımda ağrı hatta ilişki esnasında daha cok acıyor. Bunun dışında alt karında dolgunluk hissi var ve beyaz akıntım oluyor. Ne dersiniz bu defa tutturdukmu kızlar:KK8:

İnşallah hamilesindir canım.

selam RainbowColors,

benim batima daha 5 gün var, fakat bendede bazi belirtiler vardi, gecen hafta basindan beri sag gögsümde aci, hafif hafif mide bulantilari ve sag tarafta kasigimda hafif agri vardi.. BAT´i min 30 Temmuz olmasina ragmen su adet gecikmesi olmadan yapilabilen testler var, onlardan bir tane aldim ve cumartesi yaptim, ikinci cizgi cok silik cikti.. normalde o testi BAT´a 3-4 gün kala yapmak gerekiyor ama meraktan iste, dayanamadim yaptim... Benim daha öncesinde 2 kere düsügüm oldu, hamileligimin 7-8 ci haftalarinda, o yüzden su an ilac kullaniyorum... bakalim insallah bu sefer hayirlisi olur hepimizin hakkinda...

Bakalim testi bu hafta icinde tekrarlayacagim, sanirim hamileyim.... kesinlesince tekrar yazarim... Bu arada tüm yeni hamis olanlarida tebrik ediyorum, sag salim kucaklarina alirlar insallah yavrularini.. gecmiste ki yazilari okumaya calistim ama hepsini yetistiremedim :KK1: .

simdilik gelismeler benden bu kadar... hepinize kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum :KK54::KK54::KK71:

cnm bnde bebişimi 5 gün öncesinde öğrenmiştim...
aynı belirtiler vardı. ve normal bi testle öğrenip kan testi yaptırmıştım. değerim 2 gnde 4 katına çıktı. ayın 2 görebilecez inşallah...

вαт |ηι¢к |∂υяυм
11temmuz |guzielif | :nazar::emir_bebek:Bebişimiz Geliyor:emir_bebek::nazar:
17temmuz |turktas81 |:nazar::emir_bebek:Bebişimiz Geliyor:emir_bebek::nazar:
18temmuz |aysen_k |:nazar::emir_bebek:Bebişimiz Geliyor:emir_bebek::nazar:
20temmuz |melek63 |:nazar::emir_bebek:Bebişimiz Geliyor:emir_bebek::nazar:
20temmuz |zozdemir |:nazar::emir_bebek:Bebişimiz Geliyor:emir_bebek::nazar:
18temmuz |yagmur55 |:nazar::emir_bebek:Bebişimiz Geliyor:emir_bebek::nazar:
??????????|ervacck |:nazar: :emir_bebek:Bebişimiz Geliyor:emir_bebek::nazar:
23temmuz |greenmoon |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
24temmuz |zuzu38 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
24temmuz |41zeynep |beliyoruz(çalışmalara devam:127:)
25temmuz |lugesma |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
25temmuz |nurun |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
25temmuz |padilla |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
25temmuz |gulgun45 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
26temmuz |eylulgulu |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
26temmuz |tal |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
26temmuz |santakarna |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
27temmuz |psci |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
27temmuz |seval_koray |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
28temmuz |kristalbebeK |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
28temmuz |kk_bayansu |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
28temmuz |circassianasli |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29temmuz |cimy87 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29temmuz |polanegri |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29temmuz |ozlemcr |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29temmuz |_HaNDaN_ |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29temmuz |CandaS |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
30temmuz |haticecan |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
31temmuz |anemon84 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
31temmuz |ferdat85 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)

önemli not:Bat tarihi dolan ve sonrasında 3 gün geçmesine rağmen durumu hakkında bilgi vermeyen arkadaşlar ne yazıkki listeden silinecektir.Sonrasında gelip mazeretlerini bildirdikleri takdirde yeniden eklenebilir.

tebrik ederim lugesmayı. kendi nerelerde?

nurun çok teşekkür ederiim tatlım darısı tüm isteyenlere inşallah....

lugesma hamile arkadaşlarr listeye ekleyin :)

cnm bnm saol benii unutmamışsın..:KK49: sen olmasan kmse hatrlamıcak...
bnmde bebişim var lütfen benide ekleyin listeye. diğer topikte takılı kalmışım. unutmadım sizleri:KK71:

cnm bnde bebişimi 5 gün öncesinde öğrenmiştim...
aynı belirtiler vardı. ve normal bi testle öğrenip kan testi yaptırmıştım. değerim 2 gnde 4 katına çıktı. ayın 2 görebilecez inşallah...

nurun çok teşekkür ederiim tatlım darısı tüm isteyenlere inşallah....

cnm bnm saol benii unutmamışsın..:KK49: sen olmasan kmse hatrlamıcak...
bnmde bebişim var lütfen benide ekleyin listeye. diğer topikte takılı kalmışım. unutmadım sizleri:KK71:
canım senin gibi tatlı hamişi unuturmuyum hiçç :)) ekleyin bakalımmm lugesmamııııı:)):KK9::KK9::KK9:

merak edilenlere duyrulur batım 28 ama bende hamile deilim bugün doktordaydım hastalanıcağımı söyledi:)) hayırlısı durmak yok yola devamm:KK74::KK74::KK74::KK74:

manyakki ne mnyak filmde çok etkileyici bir aşk hikayesi.barlardan çıkmayan bir senarist bir gece tanıştığı bir kız-aralarında gelişen aşk.kızdaki gizem ve sonradan öğrenilen aralarına mesafe koyan acı gerçek-

Kız aids.Üstelik bu hastalık babasından annesine ve emzirme yoluylada bu kıza bulaşmış.annesi bu gerçekle yaşayamamış intihar etmiş.

çok etkilendim ya ben.bir birlerine deli gibi aşık bir çift ama bir birlerine yaklaşamıyorlar.

hele bir sahne vardı otobüs durağında arada cam varken öpüşmeye çalışmaları :KK25:

Herşeyin başı sağlık RABBİM HEPİMİZE SEVDİKLERİMİZE SAĞLIK HUZUR VERSİN İNŞ.

filmi izlemek için sabırsızlanıorum vallaaa kocacım çabuk indir şu filmi :))

Kızlar ya bırsey sorucam. Folıc plus kullanıyorum. Eee şimdi ramazan geldı gunde 3 kez kullanamıcam halıyle ılacı. Sahurda ıftarda ve gece 12 gıbı yatarken ıcsem bırsey olurmu? Zaman aralıkları bırbırıne yakın olacak ama baska cıkar yolu yok gıbı. Baska fıkrı olan varmı aranızda ?

Kızlar ya bırsey sorucam. Folıc plus kullanıyorum. Eee şimdi ramazan geldı gunde 3 kez kullanamıcam halıyle ılacı. Sahurda ıftarda ve gece 12 gıbı yatarken ıcsem bırsey olurmu? Zaman aralıkları bırbırıne yakın olacak ama baska cıkar yolu yok gıbı. Baska fıkrı olan varmı aranızda ?

ucunu ayni anda da icebiliyorsun eczaci soyledi sahsen ben oyle yapiyorum

Rahim filmi çektirmek nasıl zormu canın acıdımı. Ben ilk kez çektircem. Sonuç ne çıktı umarım herşey yolundadır.

mutlaka adetin ilk günü gibi adet sancısı gibi bir ağrın oluyor. ben çekildikten 4 saat sonra toparlandım ancak. ve anestezili çekildim rahim filmini. iyiki öyle çekilmişim. diğer türlü dayanamazmışım. ama çabuk geçip gidiyor Allahın izniyle. o sıralarda bebeğimi kucağıma alacağım günleri hayal ettim ağrı mağrı kalmadı :KK16:
inşallah sende kolaylıkla atlatırsın canım benm. gözünde büyütme hiç. o kadarcık sancı değmezmi bebişlerimiz için değilmi? :KK49:

kızlar bugün kan tahlili yaptırıyorum. :KK3: heycandan bu saatte dikildim ayağa :KK1: İNŞALLAH sonuç benm için hayırlı olsun. hayal kırıklığı uğramam inşallah bu sefer :KK50: sonuçları öğrenir öğrenmez yazarım size inşallah güzel sonuçlarla gelirim :97:

mutlaka adetin ilk günü gibi adet sancısı gibi bir ağrın oluyor. ben çekildikten 4 saat sonra toparlandım ancak. ve anestezili çekildim rahim filmini. iyiki öyle çekilmişim. diğer türlü dayanamazmışım. ama çabuk geçip gidiyor Allahın izniyle. o sıralarda bebeğimi kucağıma alacağım günleri hayal ettim ağrı mağrı kalmadı :KK16:
inşallah sende kolaylıkla atlatırsın canım benm. gözünde büyütme hiç. o kadarcık sancı değmezmi bebişlerimiz için değilmi? :KK49:

sonucu yazmayı unutmuşum. sonuç tüplerim açık çıktı. tahlillerimde iyi. yani bi sorun çıkmadı çok şükür.

listeye bakmaya gelmistim ama sanirim temmuz bitiyor diye ben eklenmedim yada yastan dolayi yer kaplamayim diye baska bir sebep olmaz zaten rain beni unutmaz bende temmuz topigindekileri unutamam benim ilk gözagrim kizlar hepinize isteklerinizi gerceklestirmeye vesile olan guzel gunler diliyorum

kızlar bugün kan tahlili yaptırıyorum. :KK3: heycandan bu saatte dikildim ayağa :KK1: İNŞALLAH sonuç benm için hayırlı olsun. hayal kırıklığı uğramam inşallah bu sefer :KK50: sonuçları öğrenir öğrenmez yazarım size inşallah güzel sonuçlarla gelirim :97:

inşallah canım güzel haberlerle gelirsin....:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

kızlar adet olma tarihim 4 agustos ama ben dayanamadım akşam idrar testi yaptım negatif çıktı, hem çok üzüldüm hemde cok kızdım kendime. üstelik sol kasığımda çok agrım olmuştu ve beyaz akıntım vardı çok ümitlenmiş, sizce hala ümit varmı:KK5:

hayırlı sabahlar kızlar nurun inşallah güzel haberler verirsin bize.....:KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::KK74:

arkadaşlar size bişey sorsam benim adetlerim çok düzenlidir ve ilk iki üç gün orta derece de adet görüyorum 4-5 günler azar azar olur fakat bu ay bi gün gecikmeli ve çok az oluyo öncekilere göre , sadece wc ye gittiğimde peçetede görüyorum ped falan kullanmıyorum bile öncekilerde ilk günlerde bir iki ped değiştirirdim birde kasıklarım ara ara patlayacakmış gibi sancı oluyo sanki böle gaz varmış gibiydi neden böyle oldu acaba bu ay sizce:26::KK14::KK43:

Son düzenleme:
hayırlı sabahlar kızlar nurun inşallah güzel haberler verirsin bize.....:KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::KK74:

arkadaşlar size bişey sorsam benim adetlerim çok düzenlidir ve ilk iki üç gün orta derece de adet görüyorum 4-5 günler azar azar olur fakat bu ay bi gün gecikmeli ve çok az oluyo öncekilere göre , sadece wc ye gittiğimde peçetede görüyorum ped falan kullanmıyorum bile öncekilerde ilk günlerde bir iki ped değiştirirdim neden böyle oldu acaba bu ay sizce:26::KK14::KK43:

ayyy ümitlendirmek istemem ama daynamadım. belki yerleşme kanamasıdır hani şu halk dilinde üstüne görme denilen gibi. yarına kadar çoğalmazsa öyle olabilirsin canm. hadi hayırlı haberler inşallah :KK1:

X