Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

manyakki ne mnyak filmde çok etkileyici bir aşk hikayesi.barlardan çıkmayan bir senarist bir gece tanıştığı bir kız-aralarında gelişen aşk.kızdaki gizem ve sonradan öğrenilen aralarına mesafe koyan acı gerçek-

Kız aids.Üstelik bu hastalık babasından annesine ve emzirme yoluylada bu kıza bulaşmış.annesi bu gerçekle yaşayamamış intihar etmiş.

çok etkilendim ya ben.bir birlerine deli gibi aşık bir çift ama bir birlerine yaklaşamıyorlar.

hele bir sahne vardı otobüs durağında arada cam varken öpüşmeye çalışmaları :KK25:

Herşeyin başı sağlık RABBİM HEPİMİZE SEVDİKLERİMİZE SAĞLIK HUZUR VERSİN İNŞ.

filmi seyretmeyi düşünüyordum ama saolsınnn anlattın:KK9: görebilecegim baska bir ayrıntı kaldıysa bugun seyrdec:KK37:em

gunaydınlar herkese,
benimde 2 agustos yanii 7 gun kalmıs ..bugun regl olcakmıs gibii sag ve sol kasıgım rahtsız eden bir sıkıntı vermeye basladı ..daha önce 2 gebelik(düşükle sonuclanan) yaşamama ragmen ayır edemiyorum acaba bunları yaşamısmıydım dıe :KK37:

hayırlı sabahlar kızlar ben bu ay da kırmızı kart yedim umudum diğer aya kaldı artık ne yapalım nasip ne zamansa o zaman olcaktır. nurun canım senden naber var mı bi gelişme inşallah sen güzel haber verirsin

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

üzülme canım ya herşeyin hayırlısı. ben daha beklemedeyim gelen giden yok. beklicem ben ya hemen test yapmıcam artık tek çizgi görmek istemiyorummm :KK50:

Haticecim hamilesin cnm bana görede ama sen kesin sonucu yaz öyle ekleyelim listeyee.tebrikler şimdiden

günaydin canim,

tamam insallah güzel haberler verebilirim bir kac güne kadar..o zaman eklersin listeye... Bu ay hamis kalamayan arkadaslar lütfen üzülmeyin - mutlaka Rabbimin bildigi dogru zamani vardir, o gelince mutlaka olur.. Cümlemizin hakkinda hayirlisini versin Allah...

Ben folik asit olarak, FEMIBION 800 mg - kullaniyorum günde 1 defa... doktor öyle vermisti bana.. birde Duphaston (Progesteron takviyesi), ThromboASS 50 mg (kan inceltici) - merak eden olursa diye yaziyorum...

sevgilerimle....

Sanırım ben de hamile değilim hiçbir belirti yok. SAT 30 temmuz. Hiç bir sorun yok her ay yumurtalarım çok güzel gelişiyor çatlatma iğnesi de oluyorum sonuç hüsran. Bu ayki 4 yumurta da boşa gitti. :KK59:Bakalım bu ay da olmazsa doktorum rahim filmi çekecek. Kesin kürtajdan sonra bir sorun oluştu ondan hamile kalamıyorum. Rahim filminde herşey ortaya çıkacak. Hayırlısı bakalım.

canım bendede aynı sorun oldu bende çekildim rahim filmi. şimdi bekliyoruz bakalım

günaydin canim,

tamam insallah güzel haberler verebilirim bir kac güne kadar..o zaman eklersin listeye... Bu ay hamis kalamayan arkadaslar lütfen üzülmeyin - mutlaka Rabbimin bildigi dogru zamani vardir, o gelince mutlaka olur.. Cümlemizin hakkinda hayirlisini versin Allah...

Ben folik asit olarak, FEMIBION 800 mg - kullaniyorum günde 1 defa... doktor öyle vermisti bana.. birde Duphaston (Progesteron takviyesi), ThromboASS 50 mg (kan inceltici) - merak eden olursa diye yaziyorum...

sevgilerimle....

ortada gebelik adına kesin bişey olmadığından kullansakmı kullanmasakmı bilemiyoruz napsakki?

ortada gebelik adına kesin bişey olmadığından kullansakmı kullanmasakmı bilemiyoruz napsakki?

canim, yazmayi unuttum, doktor bana bunlari 2 kere düsük yaptigim icin verdi, yani bu sefer ilacla takviye yapiyor iste.. daha iyi tutunabilsin diye.. insallah ise yarar diyorum artik... hayirlisi beklemedeyim...

canim, yazmayi unuttum, doktor bana bunlari 2 kere düsük yaptigim icin verdi, yani bu sefer ilacla takviye yapiyor iste.. daha iyi tutunabilsin diye.. insallah ise yarar diyorum artik... hayirlisi beklemedeyim...

bendede oldu düşük o yüzden dedim işte. gebeliği erken öğrenmen bu yüzden iyi yani..

вαт |ηι¢к |∂υяυм
11temmuz |guzielif | :nazar::emir_bebek:Bebişimiz Geliyor:emir_bebek::nazar:
17temmuz |turktas81 |:nazar::emir_bebek:Bebişimiz Geliyor:emir_bebek::nazar:
18temmuz |aysen_k |:nazar::emir_bebek:Bebişimiz Geliyor:emir_bebek::nazar:
20temmuz |melek63 |:nazar::emir_bebek:Bebişimiz Geliyor:emir_bebek::nazar:
20temmuz |zozdemir |:nazar::emir_bebek:Bebişimiz Geliyor:emir_bebek::nazar:
18temmuz |yagmur55 |:nazar::emir_bebek:Bebişimiz Geliyor:emir_bebek::nazar:
??????????|ervacck |:nazar: :emir_bebek:Bebişimiz Geliyor:emir_bebek::nazar:
23temmuz |greenmoon |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
24temmuz |zuzu38 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
24temmuz |41zeynep |beliyoruz(çalışmalara devam:127:)
25temmuz |lugesma |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
25temmuz |nurun |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
25temmuz |padilla |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
25temmuz |gulgun45 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
26temmuz |eylulgulu |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
26temmuz |tal |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
26temmuz |santakarna |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
27temmuz |psci |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
27temmuz |seval_koray |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
28temmuz |kristalbebeK |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
28temmuz |kk_bayansu |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
28temmuz |circassianasli |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29temmuz |cimy87 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29temmuz |polanegri |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29temmuz |ozlemcr |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29temmuz |_HaNDaN_ |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29temmuz |CandaS |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
30temmuz |haticecan |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
31temmuz |anemon84 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
31temmuz |ferdat85 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)

önemli not:Bat tarihi dolan ve sonrasında 3 gün geçmesine rağmen durumu hakkında bilgi vermeyen arkadaşlar ne yazıkki listeden silinecektir.Sonrasında gelip mazeretlerini bildirdikleri takdirde yeniden eklenebilir.

üzülme canım ya herşeyin hayırlısı. ben daha beklemedeyim gelen giden yok. beklicem ben ya hemen test yapmıcam artık tek çizgi görmek istemiyorummm :KK50:

hayırlısı canım rabbim inşallah bize de nasip eder herşeyin bir zamanı var demekki napalım ama üzülmemek elde değil ki yaaa rabbim en kısa zaman da bebişlerimizi gönderir inşallah :emir_bebek:
sen güzel haber verirsin bizlere inşallah dua ediyorum çünkü olumsuz sonuçlar çok yoruyo insanı allahım aratmadan versin isteyeb tüm kardeşlerime:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

hayırlısı canım rabbim inşallah bize de nasip eder herşeyin bir zamanı var demekki napalım ama üzülmemek elde değil ki yaaa rabbim en kısa zaman da bebişlerimizi gönderir inşallah :emir_bebek:
sen güzel haber verirsin bizlere inşallah dua ediyorum çünkü olumsuz sonuçlar çok yoruyo insanı allahım aratmadan versin isteyeb tüm kardeşlerime:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

amin canım inşallah. seninde diğer ay yüzün güler inşallah

Bu arada tombistombis arkadaşımızı listede göremedim renglimi oldu onun 27 idi ?

ben de regl oldum kızlar çalışmalara devam etmiyorum yanii :KK1: yeni bat 20 ağustos.

merhabalar. 2 ay oldu çalışmalara başladık birincide başaramadık:KK50: nasip bu aya dedik. adetime 6 gün kaldı. ama adet agrılarına benzeyen ağrılar yaşıyorum bu kadar erken başlamazdı bunlar. Sol kasığımda ağrı hatta ilişki esnasında daha cok acıyor. Bunun dışında alt karında dolgunluk hissi var ve beyaz akıntım oluyor. Ne dersiniz bu defa tutturdukmu kızlar:KK8:

merhaba arkadaşlar
2yıllık evliyim.Ben de bu ay hamile kalmak istiyorum.son regl tarihim 15 temmuz bi sonraki muhtemel tarih 13 ağustos.Bu ay başladık çalışmalara inşallah olur.:emir_bebek:

X