Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

canım bana kalırsada bi kaç gün söyleme kimselere 2 3 gün sonra tekrar test yaptırırsın inş herşey gönlünce olur

hoşçakal canımmm herşey gönlünce olsun inş bidaha girdiğinde güzel haberlerini alırız

ne komik yaziyorsun tesadüfen buraya geldim bastan baktim senin yazilarin cok komik cok hos ne sekersin yaaaaaaaaaa
özelden yazacaktim ama dolusun

hoşçakal canım herşey gönlünce olsun

ayy ne güzel yaa....tedavisiz mi oldu yani......duana gönülden amin diyorummm

Tüm kalbimle bende sizin dularınızıın kabulunü diliyorumBen 38 yaşında evlendim ve yaşım gereği bir an evvel bebek sitedik 6 aydır olmayınca mayıs ayında klomen kullandım bir kez herşey yolunda gitti ama sonuç negatifti..Daha sonra zamn geçirmeden birde tüp bebek merkezine danışayım dedim gittim onlarda başka alternatif yok yumurta rezerviniz bitmeden hemen başlamamız gerek dediler tüp bebeğe ben maddi manevi hazır değildim artı tüp bebeği istemiyordum tüm imkanlarımı denemeden ve ben Allaha inanıyorum ve güveniyorum O nun ilahi takdiriyle verecek dedim eşime ve geçen ayı ne dr. nede ialç kullandım yüce rabbim duyuyor yeterki pozitif olup onunyüce takdirine bırakmak

ne komik yaziyorsun tesadüfen buraya geldim bastan baktim senin yazilarin cok komik cok hos ne sekersin yaaaaaaaaaa
özelden yazacaktim ama dolusun
beklerim istedin yere yaz
bu ne yaaaaaaaaaa

amin defalarca canim okudunuzda benide unutmayin

Tüm cesaretimi toplayıp wc gittim ve ne oldu bilin bakalım hafif pembemsi kahverengi tarzı bişeyler. Ayy acayip kötü oldum görünce. İnceledim ama regl gibide değildi. Aklıma yerleşme kanamaları geldi. Hiç değilse regl olcaksamda bile o zamana kadar o umutla yaşamak istiyorum sanırım

kızlar ben kendime inanamıyorum bebek ismi bakıyorum şu an, ama ben hep böyleydim,hem bu ay olmazsa öbür ay olmazsa da öbür ay eninde sonunda inşallah olacak diye düşünüyorum ara ara araştırıyorum, hep te kız ismi bakarım kız çocuklarına bayılırım çünkü, favori isimleriniz var mı? ben cemre yi beğeniyorum eşim dalga geçiyor, asya da güzel..

ben senin gibi düsünemiyorum dr. a ilk gittimde 3 ay deneyecem dedim ve 3. ayim dolmak üzere ben yapamam sanirim senin gibi keske düsünebilsem derin ismini begeniyorum su siralar

biliyoruz canim hersey onun elinde ama neylersinki nefsimiz hemen olsun istiyor senin adina cok sevindim canim

hemen kötü düsünme bekle bir batin gelecekmi bakalim

kız ismi bende çok bakarım destina esila tuana ilkim çok beğenirim bu isimleri

Bak tabi bende buldum hem kız hem erkek ismi. O hazır olsun bari dimi onun tadını çıkaralım doya doya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…