Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

yalan karbonat işi ya geçen gun yaptım köpürdü.akşamda eşime yaptırdım onunki benden fazla köpürdü hahahahhaha.kocam hamilee bu duruma göre:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Ben aldırmalımıyım diye bir soru sormadım,böyle bir düşüncem de yok zaten .Sadece aklım karışık hazır olmadığım için,aranızda bunu yaşamış olanlar vardır diye fikir danışmak istedim.Bu kadar agresifliğe gerek yok.Allah herkese versin inşallah

merhaba hoşgeldin
buradaki herkes okdr gergin bekleyiş içindeki birden sennde beklemiyordum hazır deilim demen gerdi.
bizim yerimizde olsan inan çok iyi anlardın ne demek istediğimizi. herşeyde bir hayır vardır. geçmişteki mesajları okursan hepimiz ne haldeyiz anlarsın ve emin ol o bebişe sahip çıkarsın hemencik alışırsın.
ben kendi adıma diyim 1 senedir uğraşıyorum tedaviler cart curt her ay hüsran her ay gözyaşı. bu ayda acaba varmı acaba şumu bumu diye psikolojisi bozulmuş biriyim ve geçen gün senn gibi söyleyen birini dövmekten beter ettim laflarımla. kısacası bizi anlamaya çalış agresif olduğumuzu dşünme. inan bana bu topcdeki herkes çok iyi hepsi melek anne olacak kişiler.

Ben aldırmalımıyım diye bir soru sormadım,böyle bir düşüncem de yok zaten .Sadece aklım karışık hazır olmadığım için,aranızda bunu yaşamış olanlar vardır diye fikir danışmak istedim.Bu kadar agresifliğe gerek yok.Allah herkese versin inşallah

bende de ne arkadaşlar varmış :76:
bi arkadaşım evlendiği ilk gece hamile kalmış kız konyada öğretmenlik yapacak eşide italyaya görev için gidecekti
şimdi doğum da yaptı izin aldı o da italyaya çocuğu ile gidecek iyikide olmuş diyo sen de öyle dersin sonra

ama bence bu konuları mayısta hamile kalanlar yada ne biliyim martta anne olacaklar gibi filan bi konuda paylaşsan daha iyi olur

ayy kızlarr nasılsınız.
ben çok ağlamaklı bunalımlıyım bugün. nasılsınız belirtiler neler bugünde bereketli bebişli bigünmü olaccak acaba. hamişllerimiz allah sizi nazarlardan korusun hergün böle dua ediyorum size :nazar::nazar::KK34:
nekadr çok yazışmışsnız yaa 2 saattr işi gücü bıraktım geçmşi okudum. bidaha okumıcam biri özet geçer :KK52::KK52:

ayy kızlarr nasılsınız.
ben çok ağlamaklı bunalımlıyım bugün. nasılsınız belirtiler neler bugünde bereketli bebişli bigünmü olaccak acaba. hamişllerimiz allah sizi nazarlardan korusun hergün böle dua ediyorum size :nazar::nazar::KK34:
nekadr çok yazışmışsnız yaa 2 saattr işi gücü bıraktım geçmşi okudum. bidaha okumıcam biri özet geçer :KK52::KK52:

Bende öyleyim bu gün ya bi acayibim. Keyifsiz durgun. Sanırım reglim yakın ondan korkuyorum. Allahımmm böyle nefes alamıyacak gibi oluyorum düşünmekten. Wc gitmeye korkuyorum saa 11:00 den beri erteliyorum. Ya bişey varsa diye :KK37:

ben aldırmalımıyım diye bir soru sormadım,böyle bir düşüncem de yok zaten .sadece aklım karışık hazır olmadığım için,aranızda bunu yaşamış olanlar vardır diye fikir danışmak istedim.bu kadar agresifliğe gerek yok.allah herkese versin inşallah

agresiflik öylemi bak canım ben 3 senedir çocuk için uraşıyorum ve neler yaşadığımı tahmin bile edemezsin ve bu sitedeki diğer arkadaşlarda öyle o yüzden aklına başına topla rabbim sana evlat vermiş daha çok yeni evlisin buna şükretmen gereken yerde hazır değilim diyosun

Slm kızlar
ben de plansız bir şekilde temmuz hamişlerinden oldum
2 gün önce öğrendim
1.5 aylık evliyiz hiç düşünmüyorduk
şok oldum ve sevinemedim bile
hala şaşkınlığını yaşıyorum
eşim uçtu sevinçten çok duygulandı ayakları yerden kesik dolaşıyor
ama ben onun hevesini kursağında bıraktım sanıyorum
içimde bu mucize varlığı nasıl hissederim
ne zaman onunla yaşamayı nasıl öğrenirim bilmiyorum
kendimi hiç hazır hissetmiyorum aslında yani bu kadar erken...
ihtimal bile vermiyordum
gerçekten yardımlarınıza ihtiyacım var kızlar
aklım çok karışık:KK59:
ya ben gercekten sinirli degilim zorla ediyorlar lisans sahibi egitimci bacim bebek diye herhalti deneyen dr. dr. gezrn olmadi ne duysa göuü kapali yeyip icmeye calisan yani bir cift cizgi icin kusura bakmayin kizlar k.....yirtanlarin topigine yazdina bak ya bu ne demek simdi biri bana bir tokat atsin topik sakasimi kamera nerde verilen tepkiye göre hediyem ne

merhaba hoşgeldin
buradaki herkes okdr gergin bekleyiş içindeki birden sennde beklemiyordum hazır deilim demen gerdi.
bizim yerimizde olsan inan çok iyi anlardın ne demek istediğimizi. herşeyde bir hayır vardır. geçmişteki mesajları okursan hepimiz ne haldeyiz anlarsın ve emin ol o bebişe sahip çıkarsın hemencik alışırsın.
ben kendi adıma diyim 1 senedir uğraşıyorum tedaviler cart curt her ay hüsran her ay gözyaşı. bu ayda acaba varmı acaba şumu bumu diye psikolojisi bozulmuş biriyim ve geçen gün senn gibi söyleyen birini dövmekten beter ettim laflarımla. kısacası bizi anlamaya çalış agresif olduğumuzu dşünme. inan bana bu topcdeki herkes çok iyi hepsi melek anne olacak kişiler.

Canım Rabbim isteyen herkese versin inşallah.Geçmişi okumaya fırsatım yoktu,sadece topiğin adını görünce mutlaka hamişler vardır fikir alışverişinde bulunuruz diye düşünürek yazdım.Ben bu bebeği istemiyor değilim,yazmıştım aklımın neden karışık olduğunu.Rabbim vermiş istememek benim haddim değil.Tabi ki hepiniz muhteşem anneler olacaksınız,belki olanlardan bile daha çok.Sizin için gerçekten dua ediyorum inşallah en kısa sürede Rabbim versin.

agresiflik öylemi bak canım ben 3 senedir çocuk için uraşıyorum ve neler yaşadığımı tahmin bile edemezsin ve bu sitedeki diğer arkadaşlarda öyle o yüzden aklına başına topla rabbim sana evlat vermiş daha çok yeni evlisin buna şükretmen gereken yerde hazır değilim diyosun

hatice birak iyice sinir oluyom yazilana kps mi neyse ona girmeden önce sen hangi topige ne yazacam ona bak canim burda herkes gün saymaktan gergin bir de sen germe doguracaksan anali babali buyut aldiracakdan gecmis olsun

sanırım ben de ilk ay hamile kalsam böyle hissederdim, biz 2 yıl korunduk, adetim gecikince ağlardım ya hamileysem diye, çok yoğun çalıştığım ve eşimle de problemlerimin olduğu dönemlerimdi, o kadar çok dile getiriyordum ki^''çocuk istemiyorum'' diye, bazen cezalandırıldığımı hissediyorum :2: gerçekten de şükretmelisin...

selam yeniden iyi bir haber yarmi nazla battasindan sizler ne yaptiniz biri bir sey yazsin iyi ne olur ya

sanırım ben de ilk ay hamile kalsam böyle hissederdim, biz 2 yıl korunduk, adetim gecikince ağlardım ya hamileysem diye, çok yoğun çalıştığım ve eşimle de problemlerimin olduğu dönemlerimdi, o kadar çok dile getiriyordum ki^''çocuk istemiyorum'' diye, bazen cezalandırıldığımı hissediyorum :2: gerçekten de şükretmelisin...

öyle düsünme bence herseyin bir zamani var ben o zamani bekleye bekleye 35 ettim allahtan ümidini kesme hele burada hic herkes yakinlarin anlatamadini anlatip biraz rahatlayip ümit bulmaya calisiyor

hatice birak iyice sinir oluyom yazilana kps mi neyse ona girmeden önce sen hangi topige ne yazacam ona bak canim burda herkes gün saymaktan gergin bir de sen germe doguracaksan anali babali buyut aldiracakdan gecmis olsun

ben bu insanları anlamıyorum ya geçen haftada kandil günü ark aradım hamileymiş nasıl ağlıyor hazır değilmiş yok kpss varmış bilmem ne madem istemiyosun korun ozaman kardeşim bunun binbir türlü yolu var.valla ağzıma ne geliyosa geberttim onu.dedim bak halime :KK43: Yazık ya şükür edin birazda neden oldu diye dövünüceğinize allaha şükür edin size bu mantıkla evlat verdiği için

öyle düsünme bence herseyin bir zamani var ben o zamani bekleye bekleye 35 ettim allahtan ümidini kesme hele burada hic herkes yakinlarin anlatamadini anlatip biraz rahatlayip ümit bulmaya calisiyor

kesinlikle kimseye çocuk için bu kadar istekli olduğumu belli etmemeye çalışıyorum
bazen eşimden bile bazı duygularımı saklıyorum sadece burda rahatım galiba

X