Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

hayırlı ve bol hamişli günleeeeer
benim 5 günüm kaldı ama hiç bi belirtim yok galiba.......... her adet günüme 12 kala göğüs acılarım başlardı ve adetle birlikte yavaş yavaş geçerdi fakat bu ay daha bu gün acımaya başladı hafiften birde önce ki gibi değil bu sefer uc kısımlarında başladı ayrıca ara ara sol bacağıma hafif krap girer gibi oluyo bu arada ateş ölçümü yapıorum ve her ay ki ateşimden bu ay ki çok düşük seyrediyo:18::18:.......ne dersiniz kızlar

Son düzenleme:
kızlar çıkıorum ben

kahvaltı yapıp evimi toplayıp dönücem

canım test yapsana hadi güzel haber bekliyoruz inş hamilesindir:81:

tatlım seni heveslendirmek istemem yani çıkmazsa üzülürüm ama benim belirtimde gögüsümde damar çıkmıştı ben test yaptım çıktı dünde kan testinde çıktı sende inş hamişsindir o damar belirtidir..

gebelikte ateş normalden hafif yüksek seyreder normalde ama bunlar çook muallak belirtiler hepsi de farklılık gösteriyor kişiden kişiye, ben bir ay ateş ölçtüm adete 2 gün kala 0.5 derece kadar düşmüştü ateşim.

süper olurdu valla bayılırım kahveye ama kafein içerdiği için çok içmemeye dikkat ediyorum=((

süper olurdu valla bayılırım kahveye ama kafein içerdiği için çok içmemeye dikkat ediyorum=((

evet günde yalnızca 1 tane, gebe kalırsam nasıl vazgeçerim bilemiyorum.. bir de tatilde bir selülitler gördüm amanııınnn bi de bi selülitsizler gördüm onlara da amannıın dedim yani, o yüzden gözüm korktu ilerde şu an hafif, pek belli olmayan selülitler o hale gelirse yandık çok kötüüü , çayıma kahveme artık tek şeker atıyorum tatilden döneli, bir de su içmeye çalışıyorum, tuzu da azaltmak lazımmış ama ben tuz delisiyim o nasıl olcak bilmem

bakalım bekleyip görecez yaaa insan dayanamıyo işte hayırlısı bakalım

Ayy bak benimde aynı böyle, bugün yarın olmam lazım hiç ağrım yok, göğüslerim çok şiş ve özellikle sol göğsümde yemyeşill belirgin damar var yuvarlak böyle :))
2 gün önce kasıklarım agrıyodu ama o da geçti artık,
Yok yok gebe değilim ben ya ama regl de olmayacağım sanırım, psikolojik olarak gelmesini engelliyorum sanki

Canım sen de regline 2 gün falan kala idrar testinde görmüştün değil mi, ne marka test yaptın sen?
Benim dün yaptığımın dandik ve yanlış olduğunu kanıtlayana kadar uğraşıcam sanırım hahaha :))

bende dikkat ediyorum evet çünkü vicudum müsait selülite biraz kilo alsam hemmen olur hatta ilk hamileliğimde olmuştu amaa bne bu kez izin veremem aynı hale gelmek istemiyorum gerekirse günde 1 bardak süt bir dilimde peynir yerim yinede almam o kiloyu

Valla bende 1 tane kesin içiyorum da bazen günde 2 kahve oluyor, bir de sigara yanına ohhh,
Bebiş falan olsa ne yapıcaz bu durumu bilemiyorum, benim çocukta keş olucak yoksa anası gibi

ben oldukça zayıfım kilo almıyorum ama selülit olacak gibi yavaş yavaş, çünkü sağlıksız besleniyorum spor yapmıyorum, genetik mirasımın içine ediyorum yanii.. hem selülit olmasın diye yapmamız gereken herşey bizi aynı zamanda kolesterolden, kilo almaktan damarlarımızın tıkanmasından, yani kalp hastalıkların da koruyor kısaca. ama tabi asıl önemli olan selülit ahaha

Çok komik yaa,
Dün bi düğüne gittim tabi bilinçli gebe olucam ya, ya hamileysem modunda oturuyorum bir köşede normalde de pek oynağımdır bilirler,
Beni gören şaşıyor niye oturuyosun kalkıp oynasana diye yok diyorum yorgunum falan :))
En sonunda biri geldi yanıma ne o kızz hamilemisin yoksa pek bi süzülüyosun oturuyosun bi kenarda dedi,
Ayy dedim içimden allah mı söyletti, yok dedim değilim
Ne diyim şimdi ben kafayı bozdumda biraz k. bakma kendimi öyle sanıyorum mu diyim

İnşaAllah kızlar yaaa. Korkuyorumda test yapmaya ya olumsuz çıkarsa offfff.

Allahım sen bize nasip et yarabbim gülmeyi bu konuda. Regl olursam çok üzülürüm

O göğüsteki damarları vallahi ben psikolojik olarak kendimde çıkarmış olabilirim elli kere bakıyorum günde

arkadaşlar bu 2. msj olacak ama ben 17 sinde regli olmam lazımdı olmadım testtede çıkmadı çatlatma iğnesi yaptırmıştım bu gün 16 gün oldu iğneden 14 yada 15 gün sonra regli olunuyor diye biliyodum dahada geç olurmu yada olmayabilirmi

bence deeeeeee

way arkadaş yaa topumuza topicimize akıl fikir ver Allahım:83:

canım niye üzülüyorsun bir hafta geçsin aradan bi sonra olmazsan yine gidersin doktora belkide bebişin süprüz yapar sana testini nasıl yaptın sen?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…