Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

İnşaAllah kızlar yaaa. Korkuyorumda test yapmaya ya olumsuz çıkarsa offfff.

Allahım sen bize nasip et yarabbim gülmeyi bu konuda. Regl olursam çok üzülürüm :KK43:

O göğüsteki damarları vallahi ben psikolojik olarak kendimde çıkarmış olabilirim elli kere bakıyorum günde

Ben şu 2 haftada psikolojik olarak neler yaptırdım kendime bir bilsen..
Bende korkuyorum
:86:

arkadaşlar bu 2. msj olacak ama ben 17 sinde regli olmam lazımdı olmadım testtede çıkmadı çatlatma iğnesi yaptırmıştım bu gün 16 gün oldu iğneden 14 yada 15 gün sonra regli olunuyor diye biliyodum dahada geç olurmu yada olmayabilirmi :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

testi ne zaman yapmıştın ki

o zaman biraz daha bekleyelim kötü haberi almayınca daha iyi sanki akşam eşimde bekle dedi 1-2 gün kala yap üzülürsün diyo bekle bekle de sıkıldım of of :KK53::KK53::KK53:

evet cnm aynen bende elim teste gitti bu sabah ama tek çizgi görmek istemiyorum yaaaa o yüzden beklicem bu sefer ağustosun 7 sini koydum kendime tarih olarak ama hem pazar günü diye düşündüm umarım umutlarımız boşa çıkmaz

Slm kızlar
ben de plansız bir şekilde temmuz hamişlerinden oldum
2 gün önce öğrendim
1.5 aylık evliyiz hiç düşünmüyorduk
şok oldum ve sevinemedim bile
hala şaşkınlığını yaşıyorum
eşim uçtu sevinçten çok duygulandı ayakları yerden kesik dolaşıyor
ama ben onun hevesini kursağında bıraktım sanıyorum
içimde bu mucize varlığı nasıl hissederim
ne zaman onunla yaşamayı nasıl öğrenirim bilmiyorum
kendimi hiç hazır hissetmiyorum aslında yani bu kadar erken...
ihtimal bile vermiyordum
gerçekten yardımlarınıza ihtiyacım var kızlar
aklım çok karışık:KK59:

gunaydin kizlarrrr,
batima sadece 8 gun kaldi o hamileymisim gibi sis biranda bu sabah indi
ve karnim dumduz,gece yuzustu yatarkende cok sanci girdi karnima
onun haricindede atesim tavan yapmis durumdaa

canım niye üzülüyorsun bir hafta geçsin aradan bi sonra olmazsan yine gidersin doktora belkide bebişin süprüz yapar sana testini nasıl yaptın sen?

idrar testi yaptım ben 2. çizgi silik bile çıkmadı kan testi yaptırmayada cesaretim kalmadı zaten umudumda kalmadı regli yi bekliyorum gelmedi bilmiyorum da işte iğnden sonra adet en son kaçıncı gün oluyor bir hafta beklede kolay olmuyo bitenem ya ben ilk çocuğumda 4 sene uğraştım çok dok değiştirdim çok psikolojik bunalımlar yaşadım aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum mutsuzum umutsuzum :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Slm kızlar
2 gün önce öğrendim
ihtimal bile vermiyordum
canım benim erken oldu diye düşünme eğer takip ediyosan senin aldığın bu haberi almak için nekadar sabırsızlıkla bekleyen arkadaşlar var hiç hazır değilim deme demekki bebiş hazırmışki sana tutunmuş alalh kucağınada almayı nasip etsin bizede şimdi dua et hamişin duaları kabul olurmuş

Slm kızlar
2 gün önce öğrendim
ihtimal bile vermiyordum

al işte bi kaçık daha geldi aramıza hoşgeldin canım...
istemiosan git aldır bak burda bu kadar millet bebek bebek diye aklını kaybediyor sen ne diyorsun bence eşinide üzme Allahına şükret

Slm kızlar
2 gün önce öğrendim
ihtimal bile vermiyordum

Alışırsın canım benim arkadaşım da düşünmeden hemile kaldı sonra düşün tehlikesi yaşadı şimdi düşmesin diye nasıl dikkat ediyo bi gör
ona sorsan hiç istemiyordu ama olunca alışırsın nede olsa senin bir parçan :KK34:

Hoşgeldin canım, iyilik senden naber?

ne olsun yaa dün kırmızıyı gördüm ama halen tutuyorum psikolojik olarak galiba sökülemedim gitti:90:

idrar testi yaptım ben 2. çizgi silik bile çıkmadı kan testi yaptırmayada cesaretim kalmadı zaten umudumda kalmadı regli yi bekliyorum gelmedi bilmiyorum da işte iğnden sonra adet en son kaçıncı gün oluyor bir hafta beklede kolay olmuyo bitenem ya ben ilk çocuğumda 4 sene uğraştım çok dok değiştirdim çok psikolojik bunalımlar yaşadım aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum mutsuzum umutsuzum :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

umudunu kaybetme canım en azından bir tane çocuğun var ikinci neden olmasın ki:63:

kızım o idrar testleri aynıltıyor insanı bak burda herkes idrar testi yapıolar ama sonuç negatif olunca kimse üzülmüor garanti değil çünkü

slm kızlar
2 gün önce öğrendim
Ihtimal bile vermiyordum

varya tam sopalıksın.burda bu kadar kişi hergün gün sayıyor her akşam doğmamış cocuğuna dua ediyor anlıyormusun istemiyorsan git aldır ama bu sorunun yeri burası değil canım RABBİM SEN BÜYÜKSÜN MİLLET EVLAT DİYE CANINI VERECEK HAŞA İSYAN ETMEK DEĞİL KİMİNE VERİR İSTEMEZ KİMİDE EVLAT DİYE KOŞTURUR

Son düzenleme:
canım benim erken oldu diye düşünme eğer takip ediyosan senin aldığın bu haberi almak için nekadar sabırsızlıkla bekleyen arkadaşlar var hiç hazır değilim deme demekki bebiş hazırmışki sana tutunmuş alalh kucağınada almayı nasip etsin bizede şimdi dua et hamişin duaları kabul olurmuş

Canım Rabbim isteyen herkese versin inşallah.Benim hazır olmama durumum evliliğimin çok yeni olması ve kpss' ye girdim atama bekliyorum,eşimle aynı yerde mi görev yapacağım yoksa farklı mı,eşimin doğu tayini var seneye.Herşey havada şuan da,bu yüzden aklımın karışıklığı.Tabi ki şükür ediyorum,Rabbim nasip etti.

merhaba

"bebek isteyen arkadaşlar" konusuna yeni girmiştim, şimdi de burayı buldum
ben de buraya yazmaya başlıyım bari

21/06/2011 geçen ilk adet günüm. hap kullandığım zaman 28 günde bir adet oluyodum. bugün 30. gün gelmediler hala :84:, sabah test de yaptım bişey yok görünürde diye ama negatif çıktı, eşim de acele etme bekle bu hafta gelemzlerse test yaparsın diyo.

pöf ya olsun istiyorum, aklım çıkıyo adet olcam diye, bu sefer de hakikaten olacağı varsa da olmıycak stresten:18:

varya tam sopalıksın.burda bu kadar kişi hergün gün sayıyor her akşam doğmamış cocuğuna dua ediyor anlıyormusun istemiyorsan git aldır ama bu sorunun yeri burası değil canım

Ben aldırmalımıyım diye bir soru sormadım,böyle bir düşüncem de yok zaten .Sadece aklım karışık hazır olmadığım için,aranızda bunu yaşamış olanlar vardır diye fikir danışmak istedim.Bu kadar agresifliğe gerek yok.Allah herkese versin inşallah

Kızlar merhaba kaç gündür tatil falan derken anca girebildim, merakla bekleyenlerdenm hala, aklıma bir şey takıldı daha önce idrara kabartma tozu koyunca köpürürse hamiş oluyormuş sanırım öyle hatırlıyorum ben denedim dün acaib köpürdü, dayanamadım test aldım ama bişey çıkmadı 5 gün var daha beklemekten başka çare yok ama dn hafif bulantı oldu ben de bir de hala kasık ağrılarım var....Yorumlarınızı bekliyorum...

Kızlar merhaba kaç gündür tatil falan derken anca girebildim, merakla bekleyenlerdenm hala, aklıma bir şey takıldı daha önce idrara kabartma tozu koyunca köpürürse hamiş oluyormuş sanırım öyle hatırlıyorum ben denedim dün acaib köpürdü, dayanamadım test aldım ama bişey çıkmadı 5 gün var daha beklemekten başka çare yok ama dn hafif bulantı oldu ben de bir de hala kasık ağrılarım var....Yorumlarınızı bekliyorum...

açıkçası bu bana saçma geliyo karbonat yada kabartma tozunu asitli neye atarsan at köpürmezmi ya ben anlamadım

X