Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

bebeklerim hoşgelmişsin senidemi uyku tutmadı

hosbulduk cnm uykum geldı ama sıze bakmadan gecemedım cnm artk pek takıp edemıyrm bugun hamıs falan varmı dun patlama oldu kesınlesen oldumu bu arada cok heyecenlıyım yarın doktor startı verıyrm erkek oldugu ıcınde cok kotu oluyrm ben ya esımde kafayı yıycek bu arada ben nsl dayanıcam dıyor cok kıskanccta braz nasıl tutarm onu bılmıyrm valla szler nler yapyrsnz

hadi ya sevindim cnm neresindensin ben nilüferde oturuorum ama yenişehirde doğdum bilmem bilir misin

Bende meskende oturuodum şimde ist bakirkoye gelin geldim burda oturuorum
Neysee ben kacarrr artikk is basiii :)))) herkese iyi gecelerrr

Tedavi gordun mu canim

yok gormedim canim 5 ay once doktora gittim kan testi yapti ve alttan muayene etti hersey cok iyi dedii yolladi ban aacayip geldi turkiyede hic gitmedim doktora orda da mi bu kadar kisa zamanda karar veriyorlar yani daha fazla test yapilamasi gerekmezmiydi?

Erkekk doktorda cok zor valla benim esimde karsi ama baska cozum yolu yoksa mecbur kabul edio o kabul etse bile en basta ben rahatsiz oluom valla

bugünde 2 hamiş var ama unuttum nicklerini tatlım

senn içinde hayırlısı olsun inş bu doktor iyi gelir size

eşinde kıskançlık yapmasın herşey bebiş için

azıcık katlanıcaklar artık yapıcak birşey

hadi ya sevindim cnm neresindensin ben nilüferde oturuorum ama yenişehirde doğdum bilmem bilir misin

cnm yarın jımere gıdıcem ben esım gtrcek o braz bursaya yabancı alısamadı daha bende o tarafa pek gtmedım sen bılıyrmusun ızmır yolundan gıdıcektık sanırım nılufer tarafındaymıs sen bılırsın cnm gursu tarafından gelıcez bız cevre yolundan

Canimcim ilk once muayene ediolar biliosun sonra bazi hormon testleri yapiolar sonra adetin 21. Gunu yumurtlama oluomu olmuomu die bi tahlile daha bakiolar sonra esinin sperm sayisina bakiolar 21. Gundeki testte bi sorun varsa yumurtan tembel demektir yani yeterince buyumuyor o zamanda adetin 3. Gunu gidiosun 4-5 gunu gibi klomen die bi ilac var 5 gun onu verio sonra 1 hayda sonraya cagiriyor belirli araliklarla yine cagiriyor yumurtani takip edio eger 20 mm ve fazlasi olmussa catlatma ignesi yapilio sonra gun asiri iliski oluo bole yaniii

Valla ben 2003 ten beri ist deyim hafizamdan silinio bazi yerler :)))

tatlım nilüferde jimer izmir yolundan gelebilirsiniz carfur var burda o sırada zaten kime sorsanız gösterir benm evimin hemen karşısında tatlım kolay yerde

tatlım nilüferde jimer izmir yolundan gelebilirsiniz carfur var burda o sırada zaten kime sorsanız gösterir benm evimin hemen karşısında tatlım kolay yerde

tamma cnm benım sagolasın dogru bılıyrmusum yne belkım senıde gorurum evden balkona cıkkkk:)el sallaşalım

cnm sen oraya tedavi içinmi gidiyosun

evet cnm benım malesef tedavı ıcın doktorumu degstryrm bu ay akalım yarn yenı doktrla tanıscaz nsl bırı ben testlerı grdugum tedavılerı anlatıcam bakalım benı nasl hamıs bırabılecek bır babayıgıtmı gorucez cokk merak edyrm valla sankı ılk defa dktora gdyrm cekıngenım braz bende 2kez asılama oldum olmayınca degstrme kararı aldık son ası kaldı zaten onuda baska yerde deneyelım dedık olmazsa tup bebk olucak tabı bakalım yarnkı doktor durumuma ne dycek ona gore inş sonuc ıyı olur guzl bsy soyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…