Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

cnm ALLAH yardımcın olsun psikoloji çok önemli bu durumda adın ne cnm

burda bazi seyleri yeni yeni ogreniyorum bat, sat :)) tahmin yurutuyorum daha onceden duydugum seyler. 41zeynep senin bat in ne zaman?

bat beklenen adet tarihi sat son adet tarihi cnm benim bat 24 temmuzda ama ben bugün adet oldum düzensizlik var bende cnm senin bat ne zaman

cnm ALLAH yardımcın olsun psikoloji çok önemli bu durumda adın ne cnm

ece ben memnun oldum sizin heralde zeynep:)) hepimizin allah yardimcisi olsun ama artik oncelik snein diye dusunuyorum artik sonuna kadar haketmisisn peki hic tedavi falan gordunuz mu?

ece ben memnun oldum sizin heralde zeynep:)) hepimizin allah yardimcisi olsun ama artik oncelik snein diye dusunuyorum artik sonuna kadar haketmisisn peki hic tedavi falan gordunuz mu?

evet cnm adım zeynep bende memnun oldum çok sağol cnm ben 3 kere aşılama geçen sene tüp bebek denedim tekrar tüp düşünüyorum ama açıkcası olmaz diye korkuyorum olmayıncada insan hem maddi hem manevi yıpranıyo şimdilik oluruna bıraktım

evet haklisin insallah yarabbim hepimizin gonlune gore versin belki de dogru zamanda deiliz allah en iyisini bilir bizim icin sabir sadece..

hey arkadaslar yaw ben de burdayim :))))) zeynepten baska kimse beni kabul etmedi galiba((((( zaten stresliyim.... ya bir sey sorim mi nolur nolur:))))

hey arkadaslar yaw ben de burdayim :))))) zeynepten baska kimse beni kabul etmedi galiba((((( zaten stresliyim.... ya bir sey sorim mi nolur nolur:))))

olur mu tatlım ben sizin yazıştıklarınızı okuodum kristalı gördüm yazaım dedim sor tabi bebeğim zor olmasın ama

Aramiza hosgeldin tatlimmm insalllah bebis sahibi olursun tez zamanda dogallami ugrasion klomenlemi?

yaw benden normalde akinti gelmez heleki adet gunlerimde hic simdi boyle sarimtirak gibi belli belirsiz akinti geliyor ama hep islak hissediyorum kendimi sonra hani bilmiyourm sigara iciyor musunuz ama acken sigara ictiginiz migdeniz bulanirya oyle hafif bulanti oluyor sonra nefesimi hizli alip veriyorum ama sancilarimda var ama yok sik idrara cikma gib bir durum soz konusu deil sizce ben bu ay bir suprizle karsilasabilirmiyim en gec yarin olmam lazim fakat sabredemiyorum cildircam..test almadim ki tutamam kendimi diye:)))

Tedavi gordun mu canim

canım regl yarınsa kuruluk olması lazım ıslaklık varsa bu hamilelik belirtisi olabilir

akıntı reglde hamilelikte belirtisi olabiliyo

bulantında varmış hadi hayırlısı gelsin bebişler

Aramiza hosgeldin tatlimmm insalllah bebis sahibi olursun tez zamanda dogallami ugrasion klomenlemi?

hosbulduk:)) vala dogal klomen nedir ya bunu da sorim herkes yaziyor buraya degeler yaziyorlar inanin hic bir sey anlamiyorum ama bana da hak verin geldim buraya sonucta baska bir ulke dil farkli cok zor benim icin bir de bana yardimci olacak kimse yokki doktora gidip soyle bir teferruatli inceleteyeim kendimi ama size sunu soyleyebilirim ATATURK bosuna dememis beni turk hekimlerine emanet edin diye inanin sadece makinelerin doktorlari. gozunu yiyim bizim doktorlarin daha kapidan girer girmez anliyorlar ne hastasi oldugunu :))) gecenlerde gittim acile basim cok agriyordu saatt 10 da gittimm musadeye aldilar sabah 6 ciktim sonuc migren zaten onuda makine soyluyor:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…