Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

iyi akşamlar cnm inş. testin doğru çıkar sende hamileler kervanına katılırsın hayırlısıyla

inşallah bu topikteki herkesin bebişleri olur o kadar gönülden istiyorsunuzki sizden harika anneler olacak kızlar buna inanıyorum

geçmiş olssuuunnn noldu kuşum sana baya bişi çıkmış aman ihmal etme tedavini ol çok üzüldüm

oohoo desene %99 hamilesin hadi inşallah hemen yaptır testini acele et ii haberler ver bebeim

bende tam sökülmedim daha leke leke geliyo ama karnım ve belimm çok ağırıyo bu sökülemekte beni baya geriyo

aynen tatlım belim dökülüo ağrıdan bende zor sökülüorum... way kadın olmak ne zor iş böyle sorunlar bitmioo

1hf sonra çıkıyormuş diye biliyorum ama bu kadar erken yapma bence pozitif çıkıpta kimyasal gebelik olabilir sonra üzülürsün biraz daha bekle derim canım

ya ben bu ay fazla heyecanlıyım.yumurta rezervimde azalma var.ve bu ay düzgün bir yumurtam gelişti ve doğru oranda çatladı.birliktelikde doğru zaman da gerçekleşti.o yüzden biraz fazla umutluyum.inşallah umutlarım suya düşmez.bir sonraki ay şansım bu kadar yüksek olmayabilir

biras gec oldu ama,oglusuma yemek yedirdim..
walla ne guzel olurdu,aslinda diorumki burdaki bayanlar bi toplasip bulussak
supper olur yaaa

hepimiz farkı şehirlerde... aynı şehirde oturmayı ve toplanmayı bende isterdim
düşünsene 9 ay sonra herkes hamile kiminin doğuma az kalmış kimi yeni hamile kalmış of ne kadar güzel olur

kendine haksızlık etme kadındoğum doktoru bile hamile adayı olsa afallardı eminim=)))

sen ben tombiş ve kristal beraber sayıyoruz günleri

ben bikac gun once solemistim bu topikte hamile patlamasi olucak dieee,bizde insallah onlarin arasinda
oluruz cnm..bugun ilk defa kasiklarimda cok kisa pit pit bisey atti...nedir bu yaaa

geçmiş olssuuunnn noldu kuşum sana baya bişi çıkmış aman ihmal etme tedavini ol çok üzüldüm

oohoo desene %99 hamilesin hadi inşallah hemen yaptır testini acele et ii haberler ver bebeim
Sagol canim ya bende bilmiorum valla ustuste geldi herseyyy sıkıldim artik yaa

hepimiz farkı şehirlerde... aynı şehirde oturmayı ve toplanmayı bende isterdim
düşünsene 9 ay sonra herkes hamile kiminin doğuma az kalmış kimi yeni hamile kalmış of ne kadar güzel olur

evt maalesefki cok zor,ama dedigin gibi bi o kadarda gusel olurdu bencede

ben bikac gun once solemistim bu topikte hamile patlamasi olucak dieee,bizde insallah onlarin arasinda
oluruz cnm..bugun ilk defa kasiklarimda cok kisa pit pit bisey atti...nedir bu yaaa
canım bende dün gece yüz üstü yatarken öyle bi süre hissettim anlamadım hamile kalırsak eğer böle olmuştu diye yazarız:))
Sagol canim ya bende bilmiorum valla ustuste geldi herseyyy sıkıldim artik yaa

bebeim üzme tatlı canını neler görüyoruz neler Allahım başka dert vermesin dert veripte derman aratmasın.

aynen tatlım belim dökülüo ağrıdan bende zor sökülüorum... way kadın olmak ne zor iş böyle sorunlar bitmioo

Sicaklardada hic cekilmio dimi arkadaslar benim bat 28 daha yumurtam yeni gelisti yeni cstladi sanirim bu aksam calisma gunu :)) döllenir insallah

ya kızlar benim çıkmam lazım oğlumun uyku saati geldi kocişte gelir şimdi hadi öptüm sizi byee

Aminn canim cok şükür valla
Bu arada sen bursadamisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…